Seriale

Zdecydowanie Wiedźmin, to jak oni spierdolili książkowy materiał, mogąc jednocześnie się wzorować na świecie wykreowanym przez redów, to jest kurwa niespotykane w historii małego ekranu.

@MrRoshi ale mi pięknie siadło Vinland Saga na Netflix :antonio: Generalnie ostatnio mało oglądałem anime z innych źródeł niż platformy strimingowe, ale widzę, że jest już drugi sezon Kimetsu no Yaiba na internetach, więc czas najwyższy nadrobić zaraz po ostatnim sezonie SNK, bo obejrzałem tylko tą pierwszą część finałowej serii zaraz jak wyszła i chuja pamiętam :fjedzia:

Odświeżyłem sobie właśnie Ogień i Krew, zarzuciłem raz jeszcze trailer HotD w 4k i jaram się niesamowicie, 10 dni :bleed::bleed::bleed:
Z czym jest to na netflix? Jest lektor/suby?
 
Zerknij bo nie wiem jaki req skladac, na multi czy na suby tylko :beczka:
Nie ma polskiego dźwięku
IMG_20220811_191640367.jpg
 
the-witcher-blood-origin.jpeg


Czekacie na nowy twór wiedźminopodobny? To Barachło przebije nawet oryginalny serial popełniony przez Hirshish i Bagińskiego.

:beczka:
Poważnie, ja już nie ogarniam co się dzieje. Zawsze chodzi o $$$ bo aż nie mieści się głowie, by promować takie gówno. Naprawdę tak ciężko zrobić dobre fantasy?
 
Ktoś coś poleci, co wyszlo w latach 2020-2022, coś wciągającego, konkretnego, niebanalnego i czas nie będzie zmarnowany żeby pochłonąć serial
 
To wygląda jak jakiś randomowy serialik fantasy, co na pulsie leciał
Myślę, że wiele osób będzie miało dysonans poznawczy podczas oglądania tego serialu. Z jednej strony mamy wysokobudżetowy serial HBO w świecie Gry o Tron, a z drugiej domieszki barachła jak Wiedźmin czy Koło Czasu (equality, diversity and representation).

:fjedzia:
 
"Żona reżysera i showrunnera Rodu smoka, Miguela Sapochnika – a jednocześnie producentka serialu. Pewnego dnia powiedziała: "To byłoby znacznie bardziej interesujące, gdyby chodziło o dwie główne bohaterki, a nie o dwóch mężczyzn. Gdybyście skupili się na tym, jak patriarchat postrzega kobiety i na fakcie, że mężczyźni przy władzy wolą zniszczyć się nawzajem, niż zobaczyć kobietę na tronie". Nie była to perspektywa, którą kiedykolwiek wcześniej opowiedziałem. Myślę, że uczyniła serial bardziej współczesnym – zdradził magazynowi Empire reżyser widowiska."


Reakcja fanów G.R.R. Martina:

giphy-4.gif
 
Dota: Dragon's Blood - trzeci sezon dostarcza. Z niezłego paczydła w s01 wyszła im świetnie przemyślana historia z super lore i naprawdę fajnymi postaciami. Animacja stoi na wysokim poziomie, szczególnie sceny walki są mega i zakończenie satysfakcjonujące.
 
Back
Top