Seriale

Ktoś powie czy warto obejrzeć tego Sandmana

Jestem po 4 odcinkach. Nie jest źle na razie,fajny klimat. Jest też sporo zmian co do postaci względem komiksu i niestety co drugi bohater to na siłę wepchnięty murzyn z afro z miernym talentem aktorskim co trochę wybija z rytmu. Można dać mu szansę, ale pomimo ciekawej historii i fajnego świata przedstawionego mocno czuć "netflixowość" tej produkcji.
 
HOTD /GOT

:jon: :jon: :jon: :jon:

To jest filmowe uniwersum nr 1 w moim życiu, nie potrafię ocenić tego pierwszego odcinka. Szczególnie 3 sceny były emocjonalne.:cry:
I jeszcze ta muzyka.
 


Co to kurwa jest, teledysk Demi Lovato? Avengersi w śródziemiu. :siara:

latające pedały i elgiebety wróżki a czego się spodziewałeś
:lol:

Ciekawe jak bardzo będą blokowali negatywne oceny tym razem?
Edit 2: to wszystko jakoś tak ciepło, ciotowato wygląda, nie ma w tych zapowiedziach krzty jakiegoś męstwa. Wiem, że oryginalna trylogia jakoś tam specjalnie twarda nie była, ale czuło się jakiś hart bohaterów z dużą domieszką typowego family fantasy ale tu to wszystko w to miękkie family uderza.
 
Last edited:
I stąd właśnie wzięła się gigantyczna potęga GOTA/HOTD.

Wszystko dziś w fantastyce ugrzecznione, dziecinne i tak dalej, że jak się na to spojrzy to takie maks do 10 roku życia.

Wchodzi GOT/HOTD cały na biało

Krew, morderstwa, spiski itp.

Czemu to tak gigantyczne urosło, bo pokochał to strasznie dorosły elektorat, bo wszystko inne to jakieś mimozy w stylu Tomka Hollanda.
 
Pierwszy odcinek był nudny, niczym nie zachęcił, żeby kontynuować serial. Nie wiem skąd te wyoskie oceny na IMDB itd.
Ten serial będzie (żebym się nie przejechał na tych słowach :D) się głównie opierał na dialogach, intrygach i budowaniu relacji pomiędzy bohaterami. Ale rozpierdol się pojawi, zwłaszcza w późniejszych sezonach.
 
Pierwszy odcinek był nudny, niczym nie zachęcił, żeby kontynuować serial. Nie wiem skąd te wyoskie oceny na IMDB itd.
No to odebraliśmy pierwszy odcinek inaczej. Dla mnie nie był nudny, wręcz odwrotnie, wciągnął mnie i to bardzo. Czekam na następne odcinki bo powinno być zajebiście.
Nie wiem czego oczekujesz, ale jak świata podobnego do Władcy Pierścieni to tutaj tego nie znajdziesz. Jak już kolega wyżej napisał, powinno być dużo dialogów, spisków no i pewnie rozgrywka o tron. Zobaczymy.
Nie widziałeś Gry o tron więc może dlatego inaczej to widzisz.
 
No to odebraliśmy pierwszy odcinek inaczej. Dla mnie nie był nudny, wręcz odwrotnie, wciągnął mnie i to bardzo. Czekam na następne odcinki bo powinno być zajebiście.
Nie wiem czego oczekujesz, ale jak świata podobnego do Władcy Pierścieni to tutaj tego nie znajdziesz. Jak już kolega wyżej napisał, powinno być dużo dialogów, spisków no i pewnie rozgrywka o tron. Zobaczymy.
Nie widziałeś Gry o tron więc może dlatego inaczej to widzisz.
Władcy Pierścieni też nie widziałem, niczego się nie spodziewałem, niczego nie oczekiwałem, włączyłem i mi się nie spodobało, w sumie tyle. Już wiem że to nie dla mnie.
 
Władcy Pierścieni też nie widziałem, niczego się nie spodziewałem, niczego nie oczekiwałem, włączyłem i mi się nie spodobało, w sumie tyle. Już wiem że to nie dla mnie.
Spoko. Każdy filmy ocenia subiektywnie według siebie, a ludzie mają różne gusta. Jednym się podoba to, innym tamto
:conorsalute:
 
Szkoda, że młoda białowłosa jest podobno do 5 odcinka, bo nie za bardzo mi leży ta starsza wersja jej postaci. Młodsza mi dużo lepiej pasuje, może się jeszcze przekonam, ale jestem obecnie bardziej na NIE. Dlatego już wiem że tej małej będzie mi brakować.
 
:korwinlaugh::beczka:


Ktoś tu chyba słabo oglądał odcinek, bo ona była wielokrotnie w ciąży, a ta osoba myśli, te pierwsze sekundy odcinka to była ciąża po której na świat przyszła córka Króla. Ona tam nawet chyba mówiła, że była 5 razy w ciąży w przeciągu 10 ostatnich lat.

7,8lat :mjsmile:
 
Last edited:
Back
Top