Seriale



heisen-we-are-done-when-i-say-we-are-done.gif
 
Oglądał ktoś 1883?
 
Severance, Black Bird, The Bear.
Severance- również polecam, nietypowy serial i ma swój klimat .
Black Bird- będę oglądał napewno.
Archiwum- 81 nawet mi się podobał, końcówka słabsza ale wcześniej spoko tajemniczy klimat.
Terminal List- ktoś tu polecał i muszę przyznać, że też nawet fajnie mi się to oglądało.
Czarnobyl- jak ktoś nie oglądał to polecam nadrobić. Swietnie wytłumaczone jak to się stało.
Gangi Londynu- dobra rozwałka. Polecam.
 
Podobno muzyka z intra HOTD.


Chciałbym żeby powróciło intro z mapą, to jest najlepszy sposób żeby przeciętny widz miał pojęcie gdzie się toczy akcja. Inne seriale nie mogą tego skopiować bo by ich zlinczowano, ale przecież to jest uniwersum Gry o Tron.
 
Chciałbym żeby powróciło intro z mapą, to jest najlepszy sposób żeby przeciętny widz miał pojęcie gdzie się toczy akcja. Inne seriale nie mogą tego skopiować bo by ich zlinczowano, ale przecież to jest uniwersum Gry o Tron.

Oj GOT. Szczerze przyznam się , że widziałem co nie co filmów i tylko troszeczkę seriali w swoim życiu. I zawsze miałem taką pustkę w sobie, bo jednak nic mnie zbytnio nie jarało tak na długi czas. Dopiero zmieniło się to od niedawna przez HOTD i Alice in Borderland. Dosłownie jak oglądam to aż taki dreszczyk emocji mam czasami. Co prawda jako fan tego świata uważam sezony 5-8 za niezbyt dobre , ale samo w sobie te uniwersum za coś pięknego. Dlatego tak bardzo marzyłem by w końcu mainstreamowo wybuchło coś poza LOTR na olbrzymią skalę, bo dla mnie filmowo tamten świat to takie 8-12 lat.

Sam po swojej rodzinie widzę jak wielkim fenomenem jest uniwersum GOT. Kupowanie książek na różne okazje itp.

Już za tydzień znów wbijamy do tego krwawego świata bez litości :cool:
 
Obejrzałem nowego Tekkena. Niestety niewykorzystany potencjał.Masa postaci to tylko statyści,a dużo walk turniejowych była poza kadrem,serial ma tylko sześć odcinków,a prosiło się o drugie tyle.
 
Pół gwiazdki więcej od wiedźmińskiego barachła.

:waldeklaugh:

Gdyby to był serial na poziomie początkowej Gry o Tron to z automatu powinno być 6/6.

Powinno być dobrze. Sam mam taką nadzieję bo dla mnie kondycja filmowa to dziś takie 2 na 10.

HOTD i AiB to takie światełko w tunelu w tych mrocznych czasach tego rzemiosła dla mnie.
 
Back
Top