Seriale

HOTD oficjalnie z najlepszym debiutem w historii jako nowy serial. Wyprzedził równiez w 2022 roku Stanger Things 4 i Euphorie 2 jako najbardziej oglądany serial tego roku.

Te uniwersum to już fenomen popkulturowy.
 


Zobaczyli oglądalność i od razu drugi sezon zamówiony.



Pamiętam hate pod koniec GOTu na świecie, ale ja zawsze byłem pewny że kolejny serial z tego świata liczbowo i tak pozamiata. Powód? To jest potężne uniwersum i nie tak łatwo od pstryknięcia palcem stworzyć serial którym będą się jarać miliony. Tak po prawdzie podobno po GOT narodził się z takim hype tylko jakieś Stranger Things, ale i tak wiedziałem że HOTD zje to okrutnie liczbowo.
 
HOTD oficjalnie z najlepszym debiutem w historii jako nowy serial. Wyprzedził równiez w 2022 roku Stanger Things 4 i Euphorie 2 jako najbardziej oglądany serial tego roku.

Te uniwersum to już fenomen popkulturowy.
Ja to liczę, że trafimy kiedyś do uniwersum, w którym Caraxes wleci Ci w dupę i rozpierdoli na atomy. Przestań nadużywać tego słowa jebany baranie
 
W temacie JNP. Strasznie zeszli na psy. Lewica strasznie wypala ludziom mózgi. Nie nagrali nic o BCS, nawet słowo po finale, a już trochę mineło, ale wrzucili za to teraz długi materiał polecający she-tfu-hulk. ::clintdis::
 
:korwinlaugh::beczka:


Ktoś tu chyba słabo oglądał odcinek, bo ona była wielokrotnie w ciąży, a ta osoba myśli, te pierwsze sekundy odcinka to była ciąża po której na świat przyszła córka Króla. Ona tam nawet chyba mówiła, że była 5 razy w ciąży w przeciągu 10 ostatnich lat.

7,8lat :mjsmile:

Ten głupek ma mnie na ignorze, ale może mu ktoś uświadomić, że w książkach Rhaenyra została namaszczona przez ojca na jego następczynię w wieku 8 lat właśnie? I o to chyba chodzi w powyższym :)
 
Co się stao? Skasowali to? Wygląda ciekawie.

 

Jeszcze 3 sezonu nie zacząłem, a tu taki news, ciekawe jakiego chujka przyjdzie mu zagrać
:bleed:
O ile dobrze pamiętam w TWLD grał jakiegoś przehuja bandytę tak? Niestety przestałem oglądać zombiakow, a podobno dobry wątek to był. Które to sezony z nim?
The boys to chyba najlepszy serial jaki obecnie jest :antonio:
 
O ile dobrze pamiętam w TWLD grał jakiegoś przehuja bandytę tak? Niestety przestałem oglądać zombiakow, a podobno dobry wątek to był. Które to sezony z nim?
The boys to chyba najlepszy serial jaki obecnie jest :antonio:
Od połowy 6 sezonu, cały 7 i chyba 8 sezon
 
O ile dobrze pamiętam w TWLD grał jakiegoś przehuja bandytę tak? Niestety przestałem oglądać zombiakow, a podobno dobry wątek to był. Które to sezony z nim?
The boys to chyba najlepszy serial jaki obecnie jest :antonio:

Negan najlepsza postać w TWD, zajebiście, że go wrzucili do The Boys :antonio:

Zajebisty! Każdy kolejny sezon jest lepszy.

Rzeźnik robi rozpierdol w 3 sezonie, dla mnie też z każdy sezonem serial rośnie w siłę, coraz bardziej pojebane sceny i umiejętności supków :lol:
 
Tak,mów tak do mnie Martin.

Będę miał w końcu coś dla siebie, bo tamte 2 wymienione to tak do 9 roku życia :cool:





A 2 odcinek był przepiękny. Te ujęcia na smoczej skale.
1661853101692.png
 
Tak będzie budował uniwersum, że kurwa podstawowej historii nie skończył grubas pieprzony :jimcarrey:

Pamiętam jak kiedyś w pracy słuchałem audiobooków i jaki byłem zawiedziony, że brakuje dwóch książek. Na początku wierzyłem, że wyda te wichry zimy, ale gruby wszedł w seriale i już chyba mu się nie chce. W sumie też już bym nic nie robił gdybym miał kasy jak lodu
 
Pamiętam jak kiedyś w pracy słuchałem audiobooków i jaki byłem zawiedziony, że brakuje dwóch książek. Na początku wierzyłem, że wyda te wichry zimy, ale gruby wszedł w seriale i już chyba mu się nie chce. W sumie też już bym nic nie robił gdybym miał kasy jak lodu
Przyznam, że to jedna z najlepszych powieści jakie czytałem. Jak to odkryłem to w ciągu doby przerwy między czytaniem były na pracę i spanie, nawet obiad jadłem czytając to, aż lampkę biurową spaliłem :korwinlaugh:

A tu taki cios w plecy :usunto:
 
Back
Top