Seriale

No ciekawe jak te pierścienie mocy wypadną. O ile czarnego targaryana można znieść (chociaż słabo to wypada na rodzie, który tak pilnował swojej krwii, że był kazirodczy) to w władcy pierścieni sytuacja jest cięższa bo tolkien stworzył tak dokładny świat, że ma nawet swoją encyklopedię i opisy wygładu roślin. No i przecież w śródziemiu są postacie czarnoskóre więc te wciskanie poprawności politycznej trochę niepotrzebne. Którego wychodzi 1ep?
 
No ciekawe jak te pierścienie mocy wypadną. O ile czarnego targaryana można znieść (chociaż słabo to wypada na rodzie, który tak pilnował swojej krwii, że był kazirodczy) to w władcy pierścieni sytuacja jest cięższa bo tolkien stworzył tak dokładny świat, że ma nawet swoją encyklopedię i opisy wygładu roślin. No i przecież w śródziemiu są postacie czarnoskóre więc te wciskanie poprawności politycznej trochę niepotrzebne. Którego wychodzi 1ep?
2.09
 

maxresdefault.jpg
 
No ciekawe jak te pierścienie mocy wypadną. O ile czarnego targaryana można znieść (chociaż słabo to wypada na rodzie, który tak pilnował swojej krwii, że był kazirodczy) to w władcy pierścieni sytuacja jest cięższa bo tolkien stworzył tak dokładny świat, że ma nawet swoją encyklopedię i opisy wygładu roślin. No i przecież w śródziemiu są postacie czarnoskóre więc te wciskanie poprawności politycznej trochę niepotrzebne. Którego wychodzi 1ep?
Velaryona, a nie Targaryena. :) Oni też wywodzili się z Valyrii, ale nie byli smoczymi jeźdźcami
 
Trochę Wam się dziwię, że chce Wam się to oglądać i tak czekacie widząc z daleka, że to woke gówno będzie.

Wiem, pewnie każdy z sentymentu będzie chciał sprawdzić i ewentualnie odrzucić ale ja właśnie z powodu tego sentymentu leję na tę produkcję ciepłym moczem :olewam:
 
Bezos:

“Every showrunner’s dream – and I mean every showrunner – their dream is to get notes on scripts and early cuts from the founder and executive chairman. They loved that. I need to thank you both for listening whenever it helped but mostly I need to thank you for ignoring me at exactly the right times.”
“My grandfather’s the one who introduced me to Tolkien. I fell in love immediately, I was probably 13 or 14 years old. I fell in love with the adventure of course, with the detailed universe, with the feelings of hope and optimism, with the idea that everybody has a role to play. And I’m happy to report that that cycle continues today. My kids have become Tolkien fans as well. In fact one of my boys I think approaches the level of a Tolkien scholar he knows so much about this universe. And after Amazon got involved in this project, my son came up to me one day, he looked me in the eyes, very sincerely, and he said: ‘Dad, please don’t eff this up.’ And he was right. We know that this world is important to so many people, we know it’s a privilege to work inside this world and we know it’s a big responsibility.”

Miałem rację parę miesięcy temu, pisząc że łysy był zaangażowany w produkcję tego barachła.
 
Trochę Wam się dziwię, że chce Wam się to oglądać i tak czekacie widząc z daleka, że to woke gówno będzie.

Wiem, pewnie każdy z sentymentu będzie chciał sprawdzić i ewentualnie odrzucić ale ja właśnie z powodu tego sentymentu leję na tę produkcję ciepłym moczem :olewam:
Dokładnie taki mam plan.
Dodatkowo jako wielki fan GOT, nie tykam narazie HOTD, tylko czekam na rozwój wydarzeń. Tolkiena już niestety wiemy, że zamordowali.
 
Dodatkowo jako wielki fan GOT, nie tykam narazie HOTD, tylko czekam na rozwój wydarzeń.


HOTD jest piękne, ale mogę być nieobiektywny bo jestem fanatykiem tego uniwersum , a najbardziej braku tej delikatności jaki charakteryzuje obecnie 99 procent świata i praktycznie wszystko dziś to takie do 10 roku życia , ale na szczęście wjechał ten biały koń i wyjął mnie z tego szamba.

Człowiek oglądając GOT czy HOTD czuje tą ,,brutalność" a nie wieczne jelonki Bambi i kolorową tęczę.

3 odcinek to już będzie dobra rzeź.

:conorsalute: Martin i HBO zdrówko za te arcydzieło, bo tak szczerze to ja nawet dziś nie mam co śledzić bo dziś wszystko takie miałkie. Jeszcze Aib wjedzie w grudniu to byłoby na tyle z moich ekranowych przygód, ale za to jak dobrych.
 
HOTD jest piękne, ale mogę być nieobiektywny bo jestem fanatykiem tego uniwersum , a najbardziej braku tej delikatności jaki charakteryzuje obecnie 99 procent świata i praktycznie wszystko dziś to takie do 10 roku życia , ale na szczęście wjechał ten biały koń i wyjął mnie z tego szamba.

Człowiek oglądając GOT czy HOTD czuje tą ,,brutalność" a nie wieczne jelonki Bambi i kolorową tęczę.

3 odcinek to już będzie dobra rzeź.

:conorsalute: Martin i HBO zdrówko za te arcydzieło, bo tak szczerze to ja nawet dziś nie mam co śledzić bo dziś wszystko takie miałkie. Jeszcze Aib wjedzie w grudniu to byłoby na tyle z moich ekranowych przygód, ale za to jak dobrych.
No ja mam mózg rozjebany,widać że jest z pompą zrobione,mam nadzieję tylko że jak wieksza bitwa będzie to nie zgaszą światła
 
No ja mam mózg rozjebany,widać że jest z pompą zrobione,mam nadzieję tylko że jak wieksza bitwa będzie to nie zgaszą światła


No niestety strasznie zniszczyli bitwę pod Winterfell. Boli do tej pory strasznie.

Szczególnie zmarnowanie potencjału NK i jego kolesi.

Ta bitwa jest tak straszna, że ciężko o pamiętliwy HL na YT :cry:

Na tym promo do tej pory mam ciary.

 
Last edited:
No niestety strasznie zniszczyli bitwę pod Winterfell. Boli do tej pory strasznie.

Szczególnie zmarnowanie potencjału NK i jego kolesi.

Ta bitwa jest tak straszna, że ciężko o pamiętliwy HL na YT :cry:

Na tym promo do tej pory mam ciary.


Dobre to promo, ciary przeszły. Szkoda że odcinek zamiast jajkiem niespodzianka okazał się zbukiem.
 
Kwiaty kupione? Bo Tolkien wstanie z grobu ich najebać :mamed:
Gdzie nie spojrzysz tam zjebizm i profanacja. W całej zawartości tego co już twórcy pokazali/podali nie ma niczego co wiązałoby się w jakikolwiek sposób z twórczością Tolkiena poza nazwami (Galadriela, Elrond, elfy, krasnoludy, trolle, itd). P. Jackson i spółka dla 12 godzin ekranizacji (koszt 281mln dolców) zatrudnili:
- specjalistę lingwistę od języków, które stworzył Tolkien, przetłumaczył on wszelkie teksty, jakie mu scenarzyści podsunęli - dialogi, piosenki, zaklęcia, nawet napisy w księgach,
- trenerów wymowy, którzy uczyli aktorów poprawnej wymowy języków elfich itp.
- kaligrafa (wytworzył księgi i zwoje używane przez bohaterów),
- profesora literatury, jako znawcę Tolkiena,
- speców od konstrukcji zbroi,
- rodzinną firmę kowali, która wykuła pierścienie.

Obecnie za produkcję około 10 godzin wypierdolono 465 mln (@Tar-Ellendil popraw mnie, pierwszy sezon, 8 odcinków - nie wiem ile trwa jeden odcinek, zakładam, że ok, 1h) wyjebano:
- tegoż profesora literatury, zatrudnionego wcześniej, jako konsultanta,
- zatrudniono speca od nadzoru "scen gołych",
- nie ma tam ani jednego konsultanta od militariów, rzemiosła i języków.
:iamdone:
 
Gdzie nie spojrzysz tam zjebizm i profanacja. W całej zawartości tego co już twórcy pokazali/podali nie ma niczego co wiązałoby się w jakikolwiek sposób z twórczością Tolkiena poza nazwami (Galadriela, Elrond, elfy, krasnoludy, trolle, itd). P. Jackson i spółka dla 12 godzin ekranizacji (koszt 281mln dolców) zatrudnili:
- specjalistę lingwistę od języków, które stworzył Tolkien, przetłumaczył on wszelkie teksty, jakie mu scenarzyści podsunęli - dialogi, piosenki, zaklęcia, nawet napisy w księgach,
- trenerów wymowy, którzy uczyli aktorów poprawnej wymowy języków elfich itp.
- kaligrafa (wytworzył księgi i zwoje używane przez bohaterów),
- profesora literatury, jako znawcę Tolkiena,
- speców od konstrukcji zbroi,
- rodzinną firmę kowali, która wykuła pierścienie.

Obecnie za produkcję około 10 godzin wypierdolono 465 mln (@Tar-Ellendil popraw mnie, pierwszy sezon, 8 odcinków - nie wiem ile trwa jeden odcinek, zakładam, że ok, 1h) wyjebano:
- tegoż profesora literatury, zatrudnionego wcześniej, jako konsultanta,
- zatrudniono speca od nadzoru "scen gołych",
- nie ma tam ani jednego konsultanta od militariów, rzemiosła i języków.
:iamdone:
Kolejny po Wiedźminie serial robiony pod gówno-skórych, którzy i tak książek nie czytają więc różnicy nie odczują.
No i pod postępową młodzież.

A szkoda strzępić ryja liczę, że im ten rowerek się wypierdoli i będą na tym stratni i finansowo i marketingowo.
 
Gdzie nie spojrzysz tam zjebizm i profanacja. W całej zawartości tego co już twórcy pokazali/podali nie ma niczego co wiązałoby się w jakikolwiek sposób z twórczością Tolkiena poza nazwami (Galadriela, Elrond, elfy, krasnoludy, trolle, itd). P. Jackson i spółka dla 12 godzin ekranizacji (koszt 281mln dolców) zatrudnili:
- specjalistę lingwistę od języków, które stworzył Tolkien, przetłumaczył on wszelkie teksty, jakie mu scenarzyści podsunęli - dialogi, piosenki, zaklęcia, nawet napisy w księgach,
- trenerów wymowy, którzy uczyli aktorów poprawnej wymowy języków elfich itp.
- kaligrafa (wytworzył księgi i zwoje używane przez bohaterów),
- profesora literatury, jako znawcę Tolkiena,
- speców od konstrukcji zbroi,
- rodzinną firmę kowali, która wykuła pierścienie.

Obecnie za produkcję około 10 godzin wypierdolono 465 mln (@Tar-Ellendil popraw mnie, pierwszy sezon, 8 odcinków - nie wiem ile trwa jeden odcinek, zakładam, że ok, 1h) wyjebano:
- tegoż profesora literatury, zatrudnionego wcześniej, jako konsultanta,
- zatrudniono speca od nadzoru "scen gołych",
- nie ma tam ani jednego konsultanta od militariów, rzemiosła i języków.
:iamdone:
Ale jest za to equality and diversity officer :mamed:

Promocja tego serialu jest tak nieudolna i żenująca, że nawet jak będzie wybitny to i tak już to niewiele pomoże

 
Last edited:
Back
Top