Seriale



Typ co punktuje, tych "artystów". Jeśli ktoś jest fanem władcy pierścieni polecam jego filmy. Ogólnie to co odwala Amazon to komedia, jak to przystało na te czasy jedyne co to ma wspólnego z władcą pierścieni to nazwa i świat. Reszta zmieniona pod aktualną poprawność, skutkująca wywróceniem do góry nogami materiału źródłowego.
 
w serialu faktycznie bylo sporo lgbt, pokrywa sie to z komiksem? jedynie wiem, ze pani smierc byla na pewno inaczej przedstawiona
Wiem, że była jakaś woke afera o zmianę płci czy kolor skóry mało znaczących postaci, ale po trzech odcinkach to naprawdę wierna adaptacja komiksu. Szkoda, że nie od HBO, ale w dzisiejszych czasach to nawet oni nie są gwarantem jakości. Największa zmianą jak dotychczas było pojawienie się
Johanny Constantine zamiast Johna,
ale jej postać też jest w komiksie także nie jest źle.

Czy dobre? Nie. Atlanta jest zajebista, rzekłbym nawet, że to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. A o czym jest to ciężko napisać, jest dziwnie, jest surrealistycznie, jest niesamowitym komentarzem społecznym, jest jak to nazwał Glover "Twin Peaks with rappers" ;)
 
Last edited:
Miniserial Black Bird skończony, pozycja obowiązkowa dla fanów klimatu Mindhuntera i True Detective. Dzięki @Gambit za polecenie.

Dobra gra obu "głównych" bohaterów, pokazała wszystko co miała pokazać. Pojebane jest to, jak psychiczny Larry mimo swojej ułomnej prostoty potrafił rozczytać Jimmiego i jego niektóre zagrywki. Przez większość czasu trzyma w napięciu, a jak jeszcze zacząć tak rozkminiać tych psycholi, i że faktycznie na świecie jest wielu takich, to po obejrzeniu może siąść ten temat na banię. Jako że historia na faktach, to zaraz sobie o niej poczytam
 
Tyle czasu czekania na 3 sezon Atlanty, który ostatecznie nie okazał się tą samą Atlantą. Obejrzałem całość, z czego połowa sezonu przypominała mi Black Mirror biorąc na tapetę rasizm, życie czarnych w USA, życie białych w USA. Za mało Paperboia i ekipy, średnio podobała mi się cała konwencja tego sezonu
 
fuieLnk6HlGxfUxAxgH0YySlWzwCXhfm.jpg
 
Sandman - ja pierdolę, Netflix nie ma wstydu:juanlaugh:
zaczęło się dobrze, ale im dalej w las to standardowo wg skryptu silne postacie kobiece, związki homo-interracial itp.
odc. 5 to złoto xD
 
Sandman - ja pierdolę, Netflix nie ma wstydu:juanlaugh:
zaczęło się dobrze, ale im dalej w las to standardowo wg skryptu silne postacie kobiece, związki homo-interracial itp.
odc. 5 to złoto xD
Dzięki, bo mialem zacząć, ale widać szkoda moich nerwów.
 
Dzięki, bo mialem zacząć, ale widać szkoda moich nerwów.
Mimo tego da się obejrzeć, aż tak nie wkurwia, bardziej śmieszy jak się wie po co to robią. Dla samych aspektów wizualnych warto zerknąć bo dobra realizacja. Zobacz 1 odc jak Ci nie podejdzie to odpuść
 
Koło Czasu Amazon
amazon-wheel-of-time-gq-november-2021-05.jpg

Wiedźmin Netflix
HYBNVrhbBLp2BSFwwxGEwY.jpg

Rings of Power Amazon
how-lotr-rings-of-powers-harfoots-will-subvert-hobbit-tradition-main.webp



Które Barachło według was będzie / jest najmniej chujowe?

:beczka:
za mało niekorzystne zdjęcie z wiedźmina wybrałeś, zbroje chujowe to nie był motyw przewodni spierdolenia tego serialu
:roberteyeblinking:
moje propozycje:
koło czasu bez zmian
1660235860962.png

iu
 
Koło Czasu Amazon
amazon-wheel-of-time-gq-november-2021-05.jpg

Wiedźmin Netflix
HYBNVrhbBLp2BSFwwxGEwY.jpg

Rings of Power Amazon
how-lotr-rings-of-powers-harfoots-will-subvert-hobbit-tradition-main.webp



Które Barachło według was będzie / jest najmniej chujowe?

:beczka:
Zdecydowanie Wiedźmin, to jak oni spierdolili książkowy materiał, mogąc jednocześnie się wzorować na świecie wykreowanym przez redów, to jest kurwa niespotykane w historii małego ekranu.

@Tar-Ellendil nie doczytałem, chodziło o najmniej spierdolone :beczka: Strzelam jednak, że to nieszczęsne Koło Czasu będzie najlepsze z tej trójki


@MrRoshi ale mi pięknie siadło Vinland Saga na Netflix :antonio: Generalnie ostatnio mało oglądałem anime z innych źródeł niż platformy strimingowe, ale widzę, że jest już drugi sezon Kimetsu no Yaiba na internetach, więc czas najwyższy nadrobić zaraz po ostatnim sezonie SNK, bo obejrzałem tylko tą pierwszą część finałowej serii zaraz jak wyszła i chuja pamiętam :fjedzia:

Odświeżyłem sobie właśnie Ogień i Krew, zarzuciłem raz jeszcze trailer HotD w 4k i jaram się niesamowicie, 10 dni :bleed::bleed::bleed:
Caraxes-in-House-of-the-Dragon.jpeg
 
Last edited:
Back
Top