Seriale

Zacząłem oglądać Supernatural (2 sezon, a jest 15:bart:).I szczerze mega mi siada, więc jak ktoś lubi klimaty dark fantasy to będzie mega zadowolony.

P.S możliwe że już o tym było, ale dla tych co nie widzieli może ich zaintryguje ta tematyka i sam serial.

https://www.filmweb.pl/serial/Nie+z+tego+świata-2005-225833
Supernatural jest zajebiste, oglądaj do końca, wiadomo, że momenty zamuły będą jak każdy sezon 20+ odcinków, ale ogólnie pewny poziom jest trzymany, a niektóre z tych ostatnich epizodów potrafił jeszcze ciekawie zaskoczyć (odcinek w uniwersum Scooby-Doo :antonio:), ja to gdzieś w czasach Liceum zacząłem oglądać jak kilka pierwszych sezonów puszczali na TVN7 i się wkręciłem.
 
Czekajac na zakonczenie 6 sezonu bcs, zeby zalutowac w kilka dni, ogladam sobie gline. Zajebiste to jest, nie wiem w ogole czemu dopiero teraz. Jak ktos nie widzial to polecam:coffeepc:
 
Drugi sezon Fargo jest lepszy, lecz bardziej zżyłem się z bohaterami 1 sezonu, włącznie z zloczyncami. No i zdobył mnie tym śnieżnym klimatem z filmu z lat 90
 
Supernatural jest zajebiste, oglądaj do końca, wiadomo, że momenty zamuły będą jak każdy sezon 20+ odcinków, ale ogólnie pewny poziom jest trzymany, a niektóre z tych ostatnich epizodów potrafił jeszcze ciekawie zaskoczyć (odcinek w uniwersum Scooby-Doo :antonio:), ja to gdzieś w czasach Liceum zacząłem oglądać jak kilka pierwszych sezonów puszczali na TVN7 i się wkręciłem.
Przypadkiem wpadłem na ten serial tak szczerze, ale te odwołania w poszczególnych odcinkach do jakichś legend, mitów powiązanych z różnymi horrorami-no coś zajebistego
 
Nikt tu jeszcze nie wspomniał o Black Bird? Absolutny must-watch. Mieszanka True Detective i Mindhuntera. Aktorsko to jest petarda, Taron Egerton z charyzmą i bicepsami rozsadza ekran, ale gdy pojawia się Paul Walter Hauser to klękajcie narody. Dodatkowo ostatni raz na ekranie pojawia Ray Liotta. Wszystko dopracowane perfekcyjnie i ogląda się to fantastycznie. 6 odcinkowa mini seria (jak na razie wyszły 3 epy) opowiadająca prawdziwe wydarzenia, w których chcący skrócić wyrok skazaniec ma "zaprzyjaźnić" się z seryjnym mordercą i dowiedzieć się gdzie są zwłoki jednej z jego ofiar.
Apple TV+ robisz to dobrze.
Kolejny odcinek obejrzany i znowu tydzień czekania. Zajebiście dobry serial
 
Coraz więcej silnych bohaterskich podpalanych kobiet lgbt w Westworld...
Jedyna nadzieja w mulatce lesbijce, która jest jak to wystękał jej tatuś "jest o wiele silniejsza niż on" oraz "jest jego wojownikiem".
Tak oto proszę państwa cywilizacja zachodu powolutku gasi światełko, bo można wmówić kobietom jak są potężne, co nie zmienia faktu, że to kłamstwo.
Ci panowie mają świetną zabawę widząc to wszystko

800px-Sheikh_Abubakr_Ahmad_%28cropped%29.jpg


DisastrousCleverDevilfish-max-1mb.gif
 
Zapomniałem dodać tłita ;)
Jakieś przetasowania na górze i zaraz HBO Max zniknie z USA. Wczoraj skasowali nakręcony już Batgirl za 90 mln zielonych, a teraz odpalają jeden z najlepszych serwisów streamingowych a na rzecz nie wiadomo czego.
 
Zapomniałem dodać tłita ;)
Jakieś przetasowania na górze i zaraz HBO Max zniknie z USA. Wczoraj skasowali nakręcony już Batgirl za 90 mln zielonych, a teraz odpalają jeden z najlepszych serwisów streamingowych a na rzecz nie wiadomo czego.

Należało im się za te chujowe apki.
 
Back
Top