Seriale

jeszcze 2 tygodnie:robbie:

jeszcze 6 dni
:bleed:


blee.JPG

:juanlaugh:
 
de łiczer
:beczka:
Co do wiedźmina to mam oczekiwania jak wobec KSW. Niech to jebnie. Liczę że nakręca czwarty sezon z bratem hemsłorda i będzie to takie gówno że pies z kulawą noga tego nie obejrzy. Delete przed piątym.
 
Co do wiedźmina to mam oczekiwania jak wobec KSW. Niech to jebnie. Liczę że nakręca czwarty sezon z bratem hemsłorda i będzie to takie gówno że pies z kulawą noga tego nie obejrzy. Delete przed piątym.
Za rok zrobią reboot
:werdum:
 
@Gambit dzięki za wychwalanie tutaj It is always sunny in philadelphia. Skończyłem pierwszy sezon i jest zajebiście. Ostatni raz się tak dobrze bawiłem chyba przy The Office US.


Ja to samo. To jest ten typ serialu, ze obejrzałem pierwszy odcinek i pomyślałem co to za gówno? (Tak samo mialem z trailer park boys i the office właśnie) ale potem jak się zobaczy kolejne odcinki to zobaczy się ten geniusz serialu. Jescze bardzo mi się podoba, że serial jest starszy i nie ma w nim poprawności politycznej przez co można żartować dosłownie ze wszystkiego.
 
Ja to samo. To jest ten typ serialu, ze obejrzałem pierwszy odcinek i pomyślałem co to za gówno? (Tak samo mialem z trailer park boys i the office właśnie) ale potem jak się zobaczy kolejne odcinki to zobaczy się ten geniusz serialu. Jescze bardzo mi się podoba, że serial jest starszy i nie ma w nim poprawności politycznej przez co można żartować dosłownie ze wszystkiego.
Always sunny jest popierdolone na maksa. Który serial dostarczy ci taką scenę? :antonio:
 
Jak tam nowi widzowie Leftovers? Jesteście jeszcze na pokładzie? Nigdy nie robiłem powtórek ulubionych seriali, ale ostatnio obejrzałem jakieś fragmenty i kompilacje z serialu i chyba zrobię wyjątek.


:redford:
 


Dla fanów piłki nożnej pozycja obowiązkowa. Złoto nawet dla sportowych ignorantów.
W skrócie: Deadpool I Mac z Always Sunny in Philadelphia, nie mając pojęcia o tym sporcie, kupują jeden z najstarszych klubów piłkarskich - Wrexham, grający obecnie w najniższej lidze w Anglii,
 
Jak tam nowi widzowie Leftovers? Jesteście jeszcze na pokładzie? Nigdy nie robiłem powtórek ulubionych seriali, ale ostatnio obejrzałem jakieś fragmenty i kompilacje z serialu i chyba zrobię wyjątek.


:redford:


Niestety finał słabiutki jak dla mnie, wcześniej serial mi się podobał, ale niczym nie zaskoczyli w ostatnim odcinku.
 
Back
Top