Seriale


homelander-the-boys-season3.gif
 
Dobra, jestem troszkę podpity :awesome: ale właśnie jestem w 3/4 Silo s01e01...i to się nie przebije :beczka:

Zwoje mogą się popalić, to zły przekaz jest :lol:
 
Namówiliście mnie na Leftovers. Startuje z tematem.

ja rowniez ruszylem, kiedy sie cos rozkreci? :awesome: jestem na szostym

Ja po 3 odcinku jestem. Póki co to mam problem z tym serialem. Parę postaci mnie irytuje lub bym powiedział wkurwia.

Nie wiem co będzie dalej ale narazie mnie serial nie wciąga. Można powiedzieć że zmuszam się do oglądania w nadziei że coś się zmieni.

Ja jestem teraz w 1x6, dla mnie dobry serial, po prostu skupia się na tym jak ludzie radzą sobie z następstwami tych zniknięć, dobrze się ogląda.
 
Wciągnąłbym cały drugi sezon The Bear za jednym posiedzeniem, ale nie chcę się tak szybko żegnać z tym serialem. Czas w międzyczasie obejrzeć od nowa pierwszy sezon.

:corn:
 
Szósty sezon BLACK MIRROR
1 odcinek spoko - w klimacie BM
2 odcinek nawet niezły - ale to nie jest BM
3 odcinek podobnie jak pierwszy. Nie jest źle
4 odcinek padaka konkretna
5 odcinek - nie jest źle ale to też nie jest klimat Black Mirror

Ogólnie jestem zawiedziony tym sezonem ale chętnie powtórzę sobie pierwsze 5 dla przypomnienia
 
Dobre to?
Na razie zatrzymałem się na 4 odcinku bo ni ma czasu, ale nienajgorsze póki co. Jedynie brakuje mi jakiegoś efektu "klaustrofobii", zamknięcia w silosie, po 4 odcinkach tego nie czuję, przy książce chyba czułem. Zobaczymy co dalej bo ogólnie historia była fajna w całości.
 
Przyznam, ze już mnie te platformy streamingowe wkurwiaja. Wykupiłem HBO bo chcialem obejrzeć from, a się okazało, ze puszczają odcinki 5dni po premierze i i tak sciagalem z piratebay z zajebista jakoscia. Teraz na disney chce wlaczyc deugi sezon the bear, a tu go wogole nie ma. Co zabawne na thepiratebay sa juz do sciagniecia wszystkie odcinki i jeszcze maja wbudowane napisy pl...

Skończe na disneyu its always sunny in philadelphia i rezygnuje z tego.
 
Przyznam, ze już mnie te platformy streamingowe wkurwiaja. Wykupiłem HBO bo chcialem obejrzeć from, a się okazało, ze puszczają odcinki 5dni po premierze i i tak sciagalem z piratebay z zajebista jakoscia. Teraz na disney chce wlaczyc deugi sezon the bear, a tu go wogole nie ma. Co zabawne na thepiratebay sa juz do sciagniecia wszystkie odcinki i jeszcze maja wbudowane napisy pl...

Skończe na disneyu its always sunny in philadelphia i rezygnuje z tego.
Na HBO jest tak chujowa jakość, że pomimo posiadania konta oglądałem Sukcesję na spiraconych wersjach bo ten serial zasługuje żeby go podziwiać w pełnej klasie.
 
Przyznam, ze już mnie te platformy streamingowe wkurwiaja. Wykupiłem HBO bo chcialem obejrzeć from, a się okazało, ze puszczają odcinki 5dni po premierze i i tak sciagalem z piratebay z zajebista jakoscia. Teraz na disney chce wlaczyc deugi sezon the bear, a tu go wogole nie ma. Co zabawne na thepiratebay sa juz do sciagniecia wszystkie odcinki i jeszcze maja wbudowane napisy pl...

Skończe na disneyu its always sunny in philadelphia i rezygnuje z tego.
ja powiem że mam w sumie Disneya i jest ok
Ostatnio obejrzałem Indiana Jonesa jedynkę by sobie przypomnieć przed piątką, fajną bajkę z siostrzeńcem oglądałem, teraz oglądam the walking dead
I w sumie chyba też zakończę chyba że znajdę coś fajnego
 
Skoro zaraz mają wyłączyć wbijam to zacząłem nadrabiać Kimetsu no Yaiba. Lecę właśnie drugi sezon i Inosuke to jest tak zajebista postać, że :antonio:
Skurwiel zapierdala w tej komicznej masce dzika i wieczne dymy kręci :beczka:
 
6 odcinek drugiego sezonu The Bear dorównał Sukcesji, coś pięknego. Bod Odenkirk, Jon Bernthal, Jeremy Lee Curtis w gościnnym występie dali czadu.

:applause:
 
Last edited:
Zacząłem wczoraj a dziś dokończyłem ten Silos. Dla mnie taki średniak. Potencjał był spory, pierwszy i drugi odcinek ciekawy później cały środek dla mnie nudnawy i ostatnie dwa odcinki bardzo dobre. Nie powiedziałbym, że stracony czas ale drugi raz już tego bym nie włączył żeby sobie odświeżyć za ileś tam lat.
 
Po końcówce ósmego odcinka Leftovers miałem takie "meh, czas zostawić to w pizdu" ale odpaliłem dziewiąty do posiłku i jebani wiedzieli kiedy dać jazzu.

Co nie zmienia faktu, że jak po całym serialu nadal nie będzie wiadomo co się stało z tymi zagubionymi to się wkurwię :boystop:
 
Back
Top