Seriale

Ogólnie s01 jest chyba najsłabszy, to co dalej odwala ekipa to już wyższa szkoła jazdy. Ten serial nie bierze jeńców.
Ja właśnie robię powtórek i jestem na s011e05 gdzie Mac i Dennis wyprowadzają się na przedmieścia. Złoto odcinek.
 
Właśnie skończyłem Silos.

Mocno powyżej średniej, dla fanów postapo raczej obowiązkowa pozycja. Z książek niewiele pamiętam ale na bank historia toczyła się inaczej :)

Fajna postać Simsa i klimat tego pokoju i tego zarządzania

Tim Robbins elegancko :frankapprove:

Muzyka bardzo dobra, oglądając odcinek ciągle miałem przez nią ochotę włączyć Frostpunk. Chciałem grać w Frostpunk i oglądać Silos jednocześnie :beczka:

No i finałowa scena bardzo dobra, ma się ochotę na więcej.

I teraz to co najlepsze: czekanie na kolejny sezon :siara:
 
1689258906999.png


dowiedziałem się że RT co do krytyków nie liczy średniej oceny. Te % to ilość recenzji które były pozytywne. Durny system
 

Mnie Sukcesja trochę zmęczyła, może dlatego, że leciałem od pierwszego sezonu, 3 pierwsze sezony fajne, ale 4 już takie odgrzewanie kotleta. Ruda wkurwiająca na maksa, poziom Wendy z Ozark, a sam Kendall też zaczął wkurwiać. Oglądałem w czerwcu i nie skończyłym s4, jakieś 4-5 odcinków mi zostało, może wrócę do tego po Leftovers.

Natomiast czołówka tego serialu, to jest złoto, alltimerska topka :frankapprove:

Serial mi umarł w czwartym sezonie razem z Loganem. Jak oglądałem odcinek kiedy kipnął w samolocie, to przez pierwsze sceny miałem w głowię, że leci w chuja żeby dzieciaki wykołować :crazy:
 
Mnie Sukcesja trochę zmęczyła, może dlatego, że leciałem od pierwszego sezonu, 3 pierwsze sezony fajne, ale 4 już takie odgrzewanie kotleta. Ruda wkurwiająca na maksa, poziom Wendy z Ozark, a sam Kendall też zaczął wkurwiać. Oglądałem w czerwcu i nie skończyłym s4, jakieś 4-5 odcinków mi zostało, może wrócę do tego po Leftovers.

Natomiast czołówka tego serialu, to jest złoto, alltimerska topka :frankapprove:

Serial mi umarł w czwartym sezonie razem z Loganem. Jak oglądałem odcinek kiedy kipnął w samolocie, to przez pierwsze sceny miałem w głowię, że leci w chuja żeby dzieciaki wykołować :crazy:
To samo u mnie, śmierć Logana to w ogóle jakaś totalna chujnia. Wziął i umarł w samolocie. Miałem nadzieję na to, że Kendall w przypływie złości, po namowie siostry go zabije czy coś, a tu taki casual accident.
 
To samo u mnie, śmierć Logana to w ogóle jakaś totalna chujnia. Wziął i umarł w samolocie. Miałem nadzieję na to, że Kendall w przypływie złości, po namowie siostry go zabije czy coś, a tu taki casual accident.

Wrzucaj w spolier takie treści tak jak @Hellah to zrobił.

:nono:
 
Back
Top