Seriale

@ketraab jak wrażenia po finale 2 sezonu From?

SPOJLER
SPOJLER SPOJLER SPOJLER FROM Ja niezłego mindfucka miałem pod koniec, jak się obudziła w szpitalu, w "normalnym" świecie
 
@ketraab jak wrażenia po finale 2 sezonu From?

SPOJLER
SPOJLER SPOJLER SPOJLER FROM Ja niezłego mindfucka miałem pod koniec, jak się obudziła w szpitalu, w "normalnym" świecie
No łeb rozwalony. Mam swoje teorie i nie mogę się doczekać 3 sezonu hehe.
 
ja rowniez ruszylem, kiedy sie cos rozkreci? :awesome: jestem na szostym
Ja po 3 odcinku jestem. Póki co to mam problem z tym serialem. Parę postaci mnie irytuje lub bym powiedział wkurwia.

Nie wiem co będzie dalej ale narazie mnie serial nie wciąga. Można powiedzieć że zmuszam się do oglądania w nadziei że coś się zmieni.
 
Ja po 3 odcinku jestem. Póki co to mam problem z tym serialem. Parę postaci mnie irytuje lub bym powiedział wkurwia.

Nie wiem co będzie dalej ale narazie mnie serial nie wciąga. Można powiedzieć że zmuszam się do oglądania w nadziei że coś się zmieni.
Wczoraj skończyłem pierwszy sezon no i mam mieszane uczucia, liczyłem że trochę się wyjaśni i faktycznie, ale jeszcze więcej się zagmatwalo.
Dylemat mam spory bo np ciekawi mnie dziadek gadający z chuj wie kim.. typ od psów itd.
Ale widzę że drugi, trzeci sezon sporo lepszy niż pierwszy patrząc po opiniach.
 
Wczoraj skończyłem pierwszy sezon no i mam mieszane uczucia, liczyłem że trochę się wyjaśni i faktycznie, ale jeszcze więcej się zagmatwalo.
Dylemat mam spory bo np ciekawi mnie dziadek gadający z chuj wie kim.. typ od psów itd.
Ale widzę że drugi, trzeci sezon sporo lepszy niż pierwszy patrząc po opiniach.
Pierwszy imo jest najzajebistszy, ale to me gusta. Drugi sprawił, że reddit się przegrzał.
Chuje namówiliście mnie i będę oglądał kolejny raz.
 
Wczoraj skończyłem pierwszy sezon no i mam mieszane uczucia, liczyłem że trochę się wyjaśni i faktycznie, ale jeszcze więcej się zagmatwalo.
Dylemat mam spory bo np ciekawi mnie dziadek gadający z chuj wie kim.. typ od psów itd.
Ale widzę że drugi, trzeci sezon sporo lepszy niż pierwszy patrząc po opiniach.
Pierwszy imo jest najzajebistszy, ale to me gusta. Drugi sprawił, że reddit się przegrzał.
Chuje namówiliście mnie i będę oglądał kolejny raz.

Dobra pytanie za sto punktów. Ten serial będzie grał na emocjach tak jak cały pierwszy sezon, ale potem się wyjaśni? Czy Twoim zdaniem serial jest tak zajebisty, bo w sumie koniec końców nic się nie wyjasnia i dalej trzeba szukać znaków i rozmyślać i dzięki temu można snuć teorie i dlatego jest to tak wybitne?

Bo jak te drugie, to ja chyba pierdole, bo jak się nie dowiem na koniec serialu dlaczego Ci ludzie zniknęli i o co chodzi w innych wątkach, to mogę coś rozbić w domu, więc oszczędź mi wydatków i daj znać.
 
Ja po 3 odcinku jestem. Póki co to mam problem z tym serialem. Parę postaci mnie irytuje lub bym powiedział wkurwia.

Nie wiem co będzie dalej ale narazie mnie serial nie wciąga. Można powiedzieć że zmuszam się do oglądania w nadziei że coś się zmieni.
Podchodziłem 2 razy.. 2 razy oglądałem 3-4 pierwsze odcinki, odpadłem, jak coś jest miazga, to od początku :lol:
 
Co do Leftovers. Pewnie wielu się zawiedzie i nawet to rozumiem, ale to nie jest serial o wyjaśnianiu tajemnic. Jest on głównie o relacjach międzyludzkich i o tym jak ludzie radzą albo nie radzą sobie z rzeczami, których nie są w stanie zrozumieć albo zaakceptować. Jeśli dla kogoś to wystarczy to powinien mu dać szansę. Ale jak komuś pierwszy sezon się nie spodobał to według mnie mała szansa, że to się później zmieni.
 
Back
Top