Runmageddon

Ja planuje na razie:
Silesia Hardcore 16.10.2016 -> 21 km @rash , @Vic3k , @midern, @Arteck ?
a potem dopiero:
Warszawa Intro 27.05.2016 -> 3 km w dzień
Warszawa Rekrut nocny 27.05.2016 -> 6 km w nocy
chciałbym zrobić te 2 starty jednego dnia

Ale może się dużo zmienić, bo nie planowałem wcześniej robić classica w ten weekend, a tym bardziej hardora na Śląsku, ale trzeba spróbować :wtf2:

Ja na razie chce zrobić rekruta w Dąbrowie, az takiej dobrej kondychy nie mam by walnać 21.... takie coś może w następnym roku :)
 
Ja na razie chce zrobić rekruta w Dąbrowie, az takiej dobrej kondychy nie mam by walnać 21.... takie coś może w następnym roku :)

Byłem przekonany że na poprzedniej stronie o 21 pisałes ;) Przebiegniemy coś, wierzę
 
Ja planuje na razie:
Silesia Hardcore 16.10.2016 -> 21 km @rash , @Vic3k , @midern, @Arteck ?
a potem dopiero:
Warszawa Intro 27.05.2016 -> 3 km w dzień
Warszawa Rekrut nocny 27.05.2016 -> 6 km w nocy
chciałbym zrobić te 2 starty jednego dnia

Ale może się dużo zmienić, bo nie planowałem wcześniej robić classica w ten weekend, a tym bardziej hardora na Śląsku, ale trzeba spróbować :wtf2:
Ładnie, ładnie się rozkręciłeś! Ja idę teraz na wolontariat do Gdyni (w piątek rozkładanie miasteczka/toru i w sobotę siedze na trasie na Classicu) i na 2016 to chyba koniec dla mnie. W pierwszej połowie 2017 będę chciał zrobić 3km albo 6km na czas i miejsce, albo 12km żeby po prostu przebiec - zobaczymy.
 
Ładnie, ładnie się rozkręciłeś! Ja idę teraz na wolontariat do Gdyni (w piątek rozkładanie miasteczka/toru i w sobotę siedze na trasie na Classicu) i na 2016 to chyba koniec dla mnie. W pierwszej połowie 2017 będę chciał zrobić 3km albo 6km na czas i miejsce, albo 12km żeby po prostu przebiec - zobaczymy.

Ogólnie polecam wolontariat. Ja spędziłem fajne wakacje za 150 zł dlatego bo miałem daleki dojazd 800 km. A do tego dostałem mnóstwo rzeczy (3 koszulki, bon do ich sklepu na 225 zł, nocleg, wyżywienie, bon na 200 zł na następny start, no i start w w classicu organizatorskim)

Planuje jak będzie ten hardcor na Śląsku zrobić ze 2 dni wolontariatu żeby mieć nocleg, a do tego super atmosfera.

@midern w Twoim przypadku powinieneś dostać pakiet wolontariusza + bon na zakupy 75 zł + bon na start 150 zł za te 2 dni

No i co najważniejsze dla mnie, chciałem jechać na wakacje w góry w tym roku i trochę po nich połazić, a tu się to udało za pół darmo. Wspinaczka nocna coś pięknego.
 
@kapusta czyli jak powolontariatujesz to potem startujesz w organizatorskim hardcorze? Bo myślałem żeby w razie czego na tą samą serie spróbować się dostać. Niby przebiec 21km jestem w stanie nawet niezłym tempem, ale jak mi postawią ścianki to już może za dużo biegania nie być. Ja jeszcze zapisany nie jestem, czekam do 10tego :jon:

@duubertowa pokonanie 6km biegnąc z kimś kto będzie ci pomagał nie jest takie trudne nawet bez większego treningu.
 
@kapusta czyli jak powolontariatujesz to potem startujesz w organizatorskim hardcorze? Bo myślałem żeby w razie czego na tą samą serie spróbować się dostać. Niby przebiec 21km jestem w stanie nawet niezłym tempem, ale jak mi postawią ścianki to już może za dużo biegania nie być. Ja jeszcze zapisany nie jestem, czekam do 10tego :jon:

@duubertowa pokonanie 6km biegnąc z kimś kto będzie ci pomagał nie jest takie trudne nawet bez większego treningu.

Nie do końca, wątpię żeby był organizatorski hardcore bo za długo by trwał. Zrobią prawdopodobnie na trasie rekruta, ale żeby wystartować trzeba być 3 dni na wolontariacie. Ja sie zapisze pewnie pod koniec miesiąca bo i tak cena taka sama, a czekam na bon na start. Całego nie przebiegne ale będe się wspomagał marszem i myślę że dam radę, będe chciał startować w pierwszym biegu po elicie.

Dubertowa, dokładnie tak jak pisał Rash tym bardziej że masz na dotarcie do mety 2:30 h.
 
A jak to jest z drużyną? Jak już raz biegłem w Cohones to automatycznie mnie do niej wrzuca? Bo mam opcje biec w drużynie ~osób. Wtedy wiadomo większa zniżka :)
 
@kapusta - i jak w ogóle było? Warto? Ogarnij temat w przyszłym roku, może wtedy dam radę jakiś mini dystansik klepnąć, jakby znowu w Myślenicach i okolicach to było.
 
@rash zdaje mi się że można za każdym razem inną drużynę wybierać. a w jakiej chcesz startować? i o której godzinie?

@MysticBęben29.09 Beskity czyli Myślenice . Masz 2 trasy 3 i 6 km. Ale jak zobaczyłem Twoje Endomondo to byś się wstydził nawet zapisywać na mniej niż 6 :wtf2: Natomiast tydzień później sa Hardcore 21 km i Ultra 42 km.

Mi się podobało strasznie, jak tam jestem to aż sama mi się morda cieszy jak widzę tych uśmiechniętych ludzi. Atmosfera bardzo pozytywna, teraz z racji tego że piękna pogoda a na weekend nie miałem planów jadę do Gdyni @midern widzimy się w sobotę :mamed:
 
@rash zdaje mi się że można za każdym razem inną drużynę wybierać. a w jakiej chcesz startować? i o której godzinie?

Socios Górnik - startują o 9:00, ale to jeszcze zobaczę jak to wyjdzie.
A tak poza tym... podobno mają w pakiecie startowym być te fajne koszulki:
73696c657369612e6a7067.jpg
 
Socios Górnik - startują o 9:00, ale to jeszcze zobaczę jak to wyjdzie.
A tak poza tym... podobno mają w pakiecie startowym być te fajne koszulki:
73696c657369612e6a7067.jpg
Takie ale na długi rękaw chyba. Ciesze sie bo mega mi sie podobają. Bylem pewien ze takie w Wawie dadzą i byłem zły jak takiej nie dostałem. Socios Górnik dobre koty kilku ich było w elicie w 10-30 msc. w Myślenicach
Teraz jade do Gdyni blablacarem a dziewczyna ktora prowadzi startuje jutro rano w elicie:benny:
czego nie zrobie ostatnio to wszedzie jeat runmageddon
 
miałem planów jadę do Gdyni @midern widzimy się w sobotę :mamed:
Fajnie... Żeby nie było, odczytuję dopiero teraz :D Własnie wjechałem do domu. Dzisiaj cały dzień siedzieliśmy z kapustą na Indianie, odciski na rękach są.

Wolontariat, kilka słów ode mnie. Byłem pierwszy raz - w piatek rozkładanie przeszkód i miasteczka, dzisiaj na trasie Classica. Fajna ekipa, spoko robota, bony na sklep i następny start są. Polecam trzymać się opcji 3 dni budowania przeszkód i w sobotę bieg, tak ja też mam zamiar zrobić - idzie się lepiej zapoznać z ludźmi i mieć nieco większe bonusiki.
 
Fajnie... Żeby nie było, odczytuję dopiero teraz :D Własnie wjechałem do domu. Dzisiaj cały dzień siedzieliśmy z kapustą na Indianie, odciski na rękach są.

Wolontariat, kilka słów ode mnie. Byłem pierwszy raz - w piatek rozkładanie przeszkód i miasteczka, dzisiaj na trasie Classica. Fajna ekipa, spoko robota, bony na sklep i następny start są. Polecam trzymać się opcji 3 dni budowania przeszkód i w sobotę bieg, tak ja też mam zamiar zrobić - idzie się lepiej zapoznać z ludźmi i mieć nieco większe bonusiki.

Było "Zajebiście" :werdum:
Kolejna fajna impreza, a później jeszcze lepsza niedziela na plaży w Sopocie. Pogoda idealna
Dziewczyna z którą jechałem w piątek zajęła 2 msc na 485 kobiet :robbie:
Z elementów MMA:
Michał Wlazło był 743 na 1405 mężczyzn
Bartosz Chyrek był 233
 
Dziewczyna z którą jechałem w piątek zajęła 2 msc na 485 kobie
No właśnie miałem pisać, że rudowłosa koleżanka gdzieś ją tam na trasie śmignęła.

Trochę dopingowaliśmy Michała Wlazło i Bartka Chyrka przy naszej przeszkodzie (Indiana), było śmiesznie :lol:
 
Dwa pakiety na Runmageddon do wygrania na otwarciu sklepu PB we Wrocławiu. Wejściówki na KSW także. Wśród gości m.in. Janikowski ;)

 
@duubertowa Dawaj teraz 5 listopada, masz 2 miesiące na przygotowanie sie psychiczne do startu :D Nie jest to może spacer z psem, ale z pomocą ludzi na trasie jest to do skończenia

 
Jakie nagrody za pierwsze miejsce, czy to tylko takie dla fanu? bo jakis filmik na yt widzialem to ludzie raczej to dla zabawy robia.

"Michał Wlazło był 743 na 1405 mężczyzn
Bartosz Chyrek był 233" lol takie dziki i takie miejsca?
 
Jakie nagrody za pierwsze miejsce, czy to tylko takie dla fanu? bo jakis filmik na yt widzialem to ludzie raczej to dla zabawy robia.

"Michał Wlazło był 743 na 1405 mężczyzn
Bartosz Chyrek był 233" lol takie dziki i takie miejsca?

Większość dla zabawy, ukończenia i radochy, ale jest też grono, które traktuje te wszystkie zawody poważnie i wykręca jak najlepsze czasy. Z tego co wiem za pierwsze miejsca są chyba jakieś bliżej niezidentyfikowane nagrody.
 
Jakie nagrody za pierwsze miejsce, czy to tylko takie dla fanu? bo jakis filmik na yt widzialem to ludzie raczej to dla zabawy robia.

"Michał Wlazło był 743 na 1405 mężczyzn
Bartosz Chyrek był 233" lol takie dziki i takie miejsca?

Nagrody są chyba rózne na różnych eventach, jakiś czas temu podpisali kontrakt z Salomonem i dają dla najlepszych bony na buty no i do tego odżywki. Na finale w Poznaniu mają być jakieś konkretne nagrody miedzy innymi smartfony.

Za duże chłopy i się spompowali za bardzo. Wlazło na fb pisał, że był w szoku jak cieżko było.
 
@kapusta zapisujesz się na jakąś konkretną godzinę bo, mój plan troszku nie wypali i mogę startować o dowolnej porze.
#teamCohones
 
@kapusta zapisujesz się na jakąś konkretną godzinę bo, mój plan troszku nie wypali i mogę startować o dowolnej porze.
#teamCohones
ja się zapisuje w środę albo czwartkek, bo do końca miesiąca i tak taka sama cena, myśle że we 2 nie ma sensu w drużynie startowac, więc się będziemy mogli podczepić pod moich znajomych.
 
ja się zapisuje w środę albo czwartkek, bo do końca miesiąca i tak taka sama cena, myśle że we 2 nie ma sensu w drużynie startowac, więc się będziemy mogli podczepić pod moich znajomych.

A gdzie biegniecie ?
 
ja się zapisuje w środę albo czwartkek, bo do końca miesiąca i tak taka sama cena, myśle że we 2 nie ma sensu w drużynie startowac, więc się będziemy mogli podczepić pod moich znajomych.
Jak mają dużą drużynę i dużą zniżkę to jak najbardziej :mamed: O której startują bo chyba wolne miejsca są tylko na 11:30 i 12:00

A gdzie biegniecie ?
Dąbrowa Górnicza 16.10.16
 
@rash będzie mega cieżko, ale może jakoś się pyknie. Pierwszy raz kupiłem gele energetyczne, w sobotę albo niedziele przetestuje jak na mnie działają. Na classicu juz sporo osób z nimi biegało, a tu nawet nie tyle ze względu na odległośc tylko na czas. Ja cieszyłbym się z czasu w granicach 4:30-5 h.

@MysticBęben pisałeś kiedyś ze handlowałeś i zarabiałeś na zegarkach z GPS, można coś w miare sensownego kupić do 400 zł? zalezy mi żeby nie biegać z telefonem a potem mieć to na endomondo. No i drugie pytanie, czy stosowałeś żele podczas biegu? Ja kupiłem takie https://cdn-va.niceshops.com/upload...rgel-c2-max-zielone-jabklo-caff-180826-pl.jpg , Ogólnie trochę czytałem o nich i wiem że najlepiej razem z wodą brać. Jakieś inne wskazówki?
 
Back
Top