Runmageddon

kapusta

Legacy FC
Light Heavyweight

Masu

UFC
Heavyweight
Biegł ktoś kiedyś?
Widziałem że były jakieś stare posty @Fresh i @midern na ten temat i jak panowie spróbowaliście?

Ja się powoli szykuję na Warszawę 20/21 sierpnia.
https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-rekrut-warszawa-20-08-2016

Ktoś chętny?
@mat01 @Suchar [B]@MuraS[/B] @Bob Dylan @Charles Bronson @Gienek , ktoś inny z Wawy?

Temat NIE dla użytkownika @MysticBęben , którego pracę nad rozwojem bardzo cenie i nie chciałbym żeby się męczył czytając to.
:DC:

midern

UFC
Flyweight
Ja już od roku, czy dwóch lat, śledzę temat Runmageddonu ale nie mogę się zebrać i zapisać. We wrześniu mam pod nosem w Gdyni, na początku przyszłego roku też ma niby być. Muszę poszukać jakiejś ekipy i się wybrać, bo fajna sprawa (wiadomo, najlepiej bilty kupić jak najszybciej by płacić jak najmniej).

kapusta

Legacy FC
Light Heavyweight
Ja już od roku, czy dwóch lat, śledzę temat Runmageddonu ale nie mogę się zebrać i zapisać. We wrześniu mam pod nosem w Gdyni, na początku przyszłego roku też ma niby być. Muszę poszukać jakiejś ekipy i się wybrać, bo fajna sprawa (wiadomo, najlepiej bilty kupić jak najszybciej by płacić jak najmniej).

Ja już mam 3 osoby pewne a kolejna się zastanawia, wpadaj tu ;)

Fresh

UFC
Welterweight
Biegł ktoś kiedyś?
Widziałem że były jakieś stare posty @Fresh i @midern na ten temat i jak panowie spróbowaliście?

Ktoś chętny?
@mat01 @Suchar @MuraS @Bob Dylan @Charles Bronson @Gienek , ktoś inny z Wawy?

Temat NIE dla użytkownika @MysticBęben , którego pracę nad rozwojem bardzo cenie i nie chciałbym żeby się męczył czytając to.
sporo pozytywnych wariatów, bez spiny, ludzie sobie pomagają, fajna stmosfera, dobra organizacja.

ode mnie mały motywator :

midern

UFC
Flyweight
Ja już mam 3 osoby pewne a kolejna się zastanawia, wpadaj tu ;)
No Ci powiem, że rozmyślam. Jak w czerwcu byśmy kupili, mamy za 159 zł . W lipcu już 179 zł bilet. W Warszawie nocleg u rodzinki na Wesołej się znajdzie, do tego to wakacje i będzie można wyskoczyć na browar z Warszawiakami z Cohones. Mówisz o rekrucie 6km, tak?

midern

UFC
Flyweight
Dokładnie
Co do ewentualnego spotkania i browarku to i wieczorem jest dobra okazja bo:
http://uk.ufc.com/event/UFC-202
No kurwa! Kierunek Warszawa, Runmageddon, potem bar i obejrzenie UFC 202 (zrobić zlot koniecznie, bo chcę w większym gronie zobaczyć jak Conor znnowu dostaje w pizdę jak za pierwsyzm razem to robiliśmy) i weekend super!
Świetny pomysł kapucha, w najbliższych dni dam Ci znać co i jak. Wy macie już bilety kupione? Najwyzej jak będę miał 100% pewności to bym Ci hajsy przelał i byście grupowo kupili? Panowie @MuraS i reszta ogarniać rezerwację baru na UFC 202 i zlot, może gość specjalny (Kornik lub Wrzosek?).

Masu

UFC
Heavyweight
No kurwa! Kierunek Warszawa, Runmageddon, potem bar i obejrzenie UFC 202 (zrobić zlot koniecznie, bo chcę w większym gronie zobaczyć jak Conor znnowu dostaje w pizdę jak za pierwsyzm razem to robiliśmy) i weekend super!
Świetny pomysł kapucha, w najbliższych dni dam Ci znać co i jak. Wy macie już bilety kupione? Najwyzej jak będę miał 100% pewności to bym Ci hajsy przelał i byście grupowo kupili? Panowie @MuraS i reszta ogarniać rezerwację baru na UFC 202 i zlot, może gość specjalny (Kornik lub Wrzosek?).
@MuraS też biegnie z @Gienek :KotKapitalista:

Anonymous

NoLife FC
Na zachętę:
ezgif.com-gif-maker.gif

kapusta

Legacy FC
Light Heavyweight

Bilety będziemy kupować w przyszłym tygodniu, także jak chcesz możesz przelać i nie będzie problemu.
Ja będę jechał do Wawy już w piątek żeby na spokojnie się przespać, nocleg prawdopodobnie akademiki SGGW. Wczesniej planowałem po biegu jakaś impreza, ale ten punkt można zostawić i z imprezy do knajpy na UFC.
A Ty Szymek byś przyjezdzał w piatek czy sobotę? Jak coś będę dzwonił w przyszłym tygodniu się o te akademiki dowiadywać.
@F. Georgiew biegniesz z nami?

midern

UFC
Flyweight
Bilety będziemy kupować w przyszłym tygodniu, także jak chcesz możesz przelać i nie będzie problemu.
Ja będę jechał do Wawy już w piątek żeby na spokojnie się przespać, nocleg prawdopodobnie akademiki SGGW. Wczesniej planowałem po biegu jakaś impreza, ale ten punkt można zostawić i z imprezy do knajpy na UFC.
A Ty Szymek byś przyjezdzał w piatek czy sobotę? Jak coś będę dzwonił w przyszłym tygodniu się o te akademiki dowiadywać.
Daj mi znać jakieś 2 dni przed kupnem biletów, żebym Ci kasę na konto przelał. Wiesz, też będę chyba planował przyjechać w piatek, i tak wakacje mam, wyjazd moze być nawet w niedzielę czy później. KOniecznie trzeba ten zlot i UFC 202 ogarnać. Jak już pisałem, mam rodzinkę mieszkającą na obrzeżach Warszawy i prawdopodobnie tam będe nocował, dano ich nie widziałem, wiec jak coś byśmy się łapali w wyznaczonych punktach i byli na telefon. To czy faktycznie u rodzinki będę, też jeszcze do przyszłego tygodnia potwierdzę.

F. Georgiew

BAMMA
Middleweight

Na razie przebiegłem 16km przez dwa treningi, bo biegam od tygodnia. Mój główny cel to Krynica-Zdrój i Festiwal Biegowy we wrześniu, pewnie półmaraton, bo to nasz klient i nie wypada nie pobiec. Zobaczę bliżej Runmageddonu w jakiej jestem formie i jak z czasem, od jakiegoś czasu już mi krążyło po głowie żeby zrobić taki bieg z przeszkodami.

Lemur

Shark Fights
Heavyweight
Fajna sprawa, tylko pytanie jak się przygotować do takiego biegu?

Bieganie plus co?

Klainsztain

Brutaal
Featherweight
Mi starczyło na rekruta same treningi sztuk walki + lekka wytrzymałościówka raz w tygodniu, warto ogarnąć podciąganie się, wspinanie na linie, przejście przez takie murki z troszkę ponad 2 metrowe.

Lemur

Shark Fights
Heavyweight
Mi starczyło na rekruta same treningi sztuk walki + lekka wytrzymałościówka raz w tygodniu, warto ogarnąć podciąganie się, wspinanie na linie, przejście przez takie murki z troszkę ponad 2 metrowe.

Ja obecnie tylko bieganie.

Jutro mam fizjola i mam nadzieje, że będe mógł zacząc trening siłowy, a wtedy na rekruta w Wawie się skuszę.

Wojtek123

Moderator
Biegł ktoś kiedyś?

Ktoś chętny?
@mat01 @Suchar @MuraS @Bob Dylan @Charles Bronson @Gienek , ktoś inny z Wawy?

Jesli bedziesz biegł w WWA to pisz, też sie pewnie przejade. ;)

Klainsztain

Brutaal
Featherweight
Ja obecnie tylko bieganie.

Jutro mam fizjola i mam nadzieje, że będe mógł zacząc trening siłowy, a wtedy na rekruta w Wawie się skuszę.

Na rekrucie ten dystans 6 km to tam nie jest dużo specjalnie, bieganie jest odpoczynkiem pomiędzy kolejnymi przeszkodami, trochę biegałem sobie śednie dystanse i wiadomo żę to nie to samo tempo, ale nie ma co dużo biegać tak myślę, jakieś crossfity, treningi z ciężarami własnego ciała, wzmocnić plecy, ręcę i będzie git, rekrut nie jest taki straszny na prawdę, osobiście odczuwałem lekki niedosyt, ale na classica jeszcze się nie czuje.

kapusta

Legacy FC
Light Heavyweight
@midern ja z koleżką zapisujemy się w środę.
@Lemur jak badania?
@Wojtek123 będę biegł w Wawie, zapraszam ;)

Co do przygotowań to na razie biegam na płaskim i jeżdze trochę na rowerze, przez 2 miechy czuje że kondycja poszła do przodu znacznie. Od lipca zacznę też inne ćwiczenia właśnie z przeskakiwaniem, wspinaniem.

mat

UFC
Heavyweight
jakie tam na rekrucie sa przeszkody? do konca sierpnia w sumie jakas forme wyrobic mozna, pomysle

midern

UFC
Flyweight
No ja obecnie od 2 miesięcy nie robię nic, nawet nie biegam. Ale powrócę do treningów na dniach.

@mat01 na stronie jest opisanych kilka przeszkód, wbijaj z nami.

@kapusta także w poniedziałek przelałbym Ci kasę i też byście kupili wejściówkę, możemy tak zrobić? Dzisiaj jeszcze się na FB spytam czy ktoś z moich znajomych chciałbym się zabrać.

mat

UFC
Heavyweight
No ja obecnie od 2 miesięcy nie robię nic, nawet nie biegam. Ale powrócę do treningów na dniach.

@mat01 na stronie jest opisanych kilka przeszkód, wbijaj z nami.

@kapusta także w poniedziałek przelałbym Ci kasę i też byście kupili wejściówkę, możemy tak zrobić? Dzisiaj jeszcze się na FB spytam czy ktoś z moich znajomych chciałbym się zabrać.
Robić formę, wystartować w runmageddonie, a potem zrobić zlot i zachlać pałę? :DC: Chyba w to wchodzę :mamed:

midern

UFC
Flyweight
Robić formę, wystartować w runmageddonie, a potem zrobić zlot i zachlać pałę? :DC: Chyba w to wchodzę :mamed:
Właśnie o to chodzi! :D Najpeir pobiegać, potem na zlot. I najfajniej byłoby wystartować dużą ekipą, z Cohones, tu mogą pojawić się też jakieś gratisy dla nas. Dlatego Warszawiaki, wzywam do wystartowania, a potem UFC 202!