Prime Show MMA

Ja jebie, jakie gówno na otwarcie Ciosa.

EDIT: O kurwa, Ambro jeszcze gorzej, aż wyłączyłem głos. :rainbowvomit:
 
Jest specjalny temat pod prime, piszcie tam
 
To co się odjebało w temacie walki Soroko ze Stiflerem, to jest po prostu poniżej jakiejkolwiek krytyki. Zero sprostowań od organizacji, zero wyjaśnień, a część kibiców na pewno przyszła tam właśnie na tą walkę.

Nie wróżę im długiej kariery, ciekawe czy będą jakieś pozwy, czy może zachowają honor i zwrócą część hajsu, albo zapewnią duży upust na następną edycję.
 
comment_1645367476ST4hqGeg5myW05lxWfZnLo.jpg
 
To co się odjebało w temacie walki Soroko ze Stiflerem, to jest po prostu poniżej jakiejkolwiek krytyki. Zero sprostowań od organizacji, zero wyjaśnień, a część kibiców na pewno przyszła tam właśnie na tą walkę.

Nie wróżę im długiej kariery, ciekawe czy będą jakieś pozwy, czy może zachowają honor i zwrócą część hajsu, albo zapewnią duży upust na następną edycję.

No cóż, Jóźwiak i freak mma - tam musiał być jakiś gruby niewypał :lol: Jak na debiut to faktycznie fatalnie wyszło, że musieli tak rżnąć głupa. Zobaczymy co dalej, Kasjo gadał, że druga gala dopiero 2 lipca, więc za ciosem raczej nie idą.
 
Stanowski ma trochę racji, czy jeszcze ktoś pamięta ten mega konflikt Szpilki z Zimnochem? :lol: Jaki kraj, taka rozpoznawalność. Nudziarz Włodarczyk, wiecznie kontuzjowany ostatnio Głowacki i leniwy Wach. Jak tu kogoś wypromować? Młodsi to same waciaki, a Cieślaka ludzie faktycznie nie rozpoznaliby w autobusie. Koło się zamyka.
 
Dobra czas podsumować Prime.

Calkowski vs Zajac- jedna z brutalniejszych walk jakie ostatnio widziałem w MMA

Ambro vs Cios - szybciutko

Wiolka vs Oliwka - Oliwka chyba nie pojęła najważniejszej rzeczy w te 2 godziny , w trenowaniu MMA. Tutaj wyprowadza się ciosy :)

Za to Wiolka mnie mega zaskoczyła, dawno w freak MMA nie widziałem babeczki która tak dokładnie ma ustawiony celownik , ile tam weszło ciosów na Oliwkę to o Panie. Szczególnie przy siatce jak ona ją tam pięknie skończyła.

Zrolowany vs Hecman -to taka powtórka walki Wiolka vs Oliwka.
Ten Hecman dla mnie największe rozczarowanie gali.

Alan vs 2- Tak obstawiałem przebieg walki , ale szczerze zaskoczyły mnie te chłopaki , ja myślałem że oni po 1,2 ciosach się poddadzą , a tu wstawali i wstawali. Szczerze dobrze , że tak się to skończyło , bo te kolana Alana na głowę i te ciosy na schaby , to mogło mieć fatalny scenariusz , ale się udało poraz kolejny raz uciec z pod gilotyny na gali freaków...

Black vs Ruda- walka szybciutka , ale fajne skończenie.

Lupa vs Tyburski- dobra walka.

Narożny vs Meduza -szybciutko. Legenda głosi , że Meduza kiedyś wyjdzie do dobrego stojkowicza i ogólnie kumatego w mma gościa...

Kapela vs Ziemek - Kapela pięknie na zimno wykończył Ziemka.

Kam vs Kruszwil- szybciutko.

Ogólnie gala mogła być. Zawsze galę oceniam w ten sposób, ile pojedynków powtórzył bym sobie jeszcze raz. Na HL 2 , zrobiłem tak tylko z walka Pasza vs Owca. Tutaj bym nie wrócił tylko do Medusa vs Narożny i Push vs Sobota , więc gala jedna z najlepszych w historii freak MMA dla mnie. KO , celne, brutalne ciosy na manekiny, fajna walka Kapela vs Ziemek czy Tybori vs Lupa.

Prime dziękuję.:applause:
 
Dobra czas podsumować Prime.

Calkowski vs Zajac- jedna z brutalniejszych walk jakie ostatnio widziałem w MMA

Ambro vs Cios - szybciutko

Wiolka vs Oliwka - Oliwka chyba nie pojęła najważniejszej rzeczy w te 2 godziny , w trenowaniu MMA. Tutaj wyprowadza się ciosy :)

Za to Wiolka mnie mega zaskoczyła, dawno w freak MMA nie widziałem babeczki która tak dokładnie ma ustawiony celownik , ile tam weszło ciosów na Oliwkę to o Panie. Szczególnie przy siatce jak ona ją tam pięknie skończyła.

Zrolowany vs Hecman -to taka powtórka walki Wiolka vs Oliwka.
Ten Hecman dla mnie największe rozczarowanie gali.

Alan vs 2- Tak obstawiałem przebieg walki , ale szczerze zaskoczyły mnie te chłopaki , ja myślałem że oni po 1,2 ciosach się poddadzą , a tu wstawali i wstawali. Szczerze dobrze , że tak się to skończyło , bo te kolana Alana na głowę i te ciosy na schaby , to mogło mieć fatalny scenariusz , ale się udało poraz kolejny raz uciec z pod gilotyny na gali freaków...

Black vs Ruda- walka szybciutka , ale fajne skończenie.

Lupa vs Tyburski- dobra walka.

Narożny vs Meduza -szybciutko. Legenda głosi , że Meduza kiedyś wyjdzie do dobrego stojkowicza i ogólnie kumatego w mma gościa...

Kapela vs Ziemek - Kapela pięknie na zimno wykończył Ziemka.

Kam vs Kruszwil- szybciutko.

Ogólnie gala mogła być. Zawsze galę oceniam w ten sposób, ile pojedynków powtórzył bym sobie jeszcze raz. Na HL 2 , zrobiłem tak tylko z walka Pasza vs Owca. Tutaj bym nie wrócił tylko do Medusa vs Narożny i Push vs Sobota , więc gala jedna z najlepszych w historii freak MMA dla mnie. KO , celne, brutalne ciosy na manekiny, fajna walka Kapela vs Ziemek czy Tybori vs Lupa.

Prime dziękuję.:applause:
A ocena Soroko?
 
Bardzo mnie cieszy porazka Kossakowskiego.
Tyle pierdolenia o honorze, odwadze, a nafurał się przed walką i rozjebał go Jasiu Kapela.
Czułem to, Jasiu może powyjaśniać jeszcze paru prawicowych chudzielców typu Samuel Perreira i inne lamusy rodem z TVPis.

Gala ogólnie słaba, lepsza druga konferencja.

Adrian Cios jest na jeden Cios.
 
Back
Top