Prime Show MMA

Bardzo mnie cieszy porazka Kossakowskiego.
Tyle pierdolenia o honorze, odwadze, a nafurał się przed walką i rozjebał go Jasiu Kapela.
Czułem to, Jasiu może powyjaśniać jeszcze paru prawicowych chudzielców typu Samuel Perreira i inne lamusy rodem z TVPis.

Gala ogólnie słaba, lepsza druga konferencja.

Adrian Cios jest na jeden Cios.
Pis i prawica...:putinlaugh:
Bardzo prawicowe jest jechać na Ukraine na spotkanie z tamtejszym rządem, a oni na cały budynek wywieszaja portret Bandery, a Pis nie ma nic przeciwko...
bardzo prawicowe gadac jak sie broni Polske przed imigrantami, a po cichu podpisywac ustawy i ich sciagac.
z reszta co ja dalej bede pisal, rozjebales mi bebechy

Pis to patrioci, ale chyba Izraela i pierdolenie Dudy ze Polska to Polin.
 
chetnie zawalcze na PRIME, Kasjusz, wiem ze to czytasz, odezwij sie na pw, klaniam sie nisko
 
Czarnowski od K1 w Polsce ,atakuje Kapele , że mówi o ,,trenowaniu mma "

#WielkieProblemyŚwiata




Oj konfy byłyby zajebiste.
 
Last edited:
Polski lewicowy socjolog , po walce Kapeli wpadl na ciekawy pomysł.

Kapela zapoczątkuje zmiany ta walką. :lol: , a ja głupi w SW całe życie widzę tylko pierdołowatą bitkę, a tu upadki zachodu , cywilizacji , nowe ruchy itp. Czasami im zazdroszczę :korwinlaugh:

 
Polski lewicowy socjolog , po walce Kapeli wpadl na ciekawy pomysł.

Kapela zapoczątkuje zmiany ta walką. :lol: , a ja głupi w SW całe życie widzę tylko pierdołowatą bitkę, a tu upadki zachodu , cywilizacji , nowe ruchy itp. Czasami im zazdroszczę :korwinlaugh:


ogarnijmy im też lewicowe szkoły, lewicowe restauracje, lewicowe ubikacje i lewicowe baseny publiczne
 
Wasyl chyba żałuje, że skoro poszedł do TVP to freaków tam nie wcisną choćby nie wiem co. Oczywiście on ma dobre dojścia do bonzów i może doholować każdego łamagę to TS, ale cytryny do wyciskania się kończą. Jak na obrońcę prawdziwego sportu to za często się wypowiada na temat freaków. No ale TVP to jego ostatni sztych, potem już chyba zostaje tylko Puls i powrót do czasów PLMMA :lol:
 
Back
Top