Prime Show MMA

Freak MMA to nowe disco polo. Nawet ci, co nie oglądają to muszą wyrazić swoje zdanie i zebrać reakcje. Nic mnie tak nie wkurwia jak prawilniactwo oświeconych. Do tego na jebanym twitterze.
 
Spokojnie o dymy -Zapominiacie o asu w rękawie SHOCKER MMA SOLUTION człowieku, którey umie robić dymy i zna się na zasadach ulicy.
 
Wg Kasja.

Walka wieczoru Prime mma 2 , 2 lipca

to Kasjo vs Mariusz Pudzianowski

 
Wg Kasja.

Walka wieczoru Prime mma 2 , 2 lipca

to Kasjo vs Mariusz Pudzianowski

i to przypadkiem 'prima mma' jest? ;d
 
Na Prime kasę wykłada Polsat , więc taka walka nie jest szokiem. Tym bardziej , że chodzą plotki że niedługo Pudzian odejdzie z KSW.
Gdzie na Prime wykłada kasę Polsat jak to nie leci nawet na ich platformie.
:mamedwhat:
W dodatku Pudzian jest w ksw które rozstało się z polsatem.
 
Jestem ciekaw czy jest to technicznie możliwe , bo Kasjo nawet potrafił gadać , że kto zrobi wywiad z Najmanem to jest u niego skreślony, ale po facecie któremu pokazuje się faka centralnie przed nosem , a za pięć sekund zbija piątki, jak to miało z Boxdelem miejsce wszystko jest możliwe :cool:
 
Cicho się zrobiło o tej organizacji po pierwszej gali. Czyżby sprzedaż nie poszła tak dobrze jak miała?
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wysłuchałem te 2 wywiady i stety lub niestety wszystko wskazuje na to że Murańska chyba idzie do Prime.

Szkoda , bo Laluna vs Murańska to jedno z moich najskrytszych marzeń battle debate, ale Prime to jest Prime. Tu, też może być wybuchowa dziolcha jako przeciwniczka. Musimy czekać.

::snoopd::::snoopd::

Lalunka, Murańscy. Panowie bossowie więcej takiego contentu, a będzie dobrze i pochwały od ŻR.

:cmgkeepgoing:


Ciekawe czy w realu by tak szczekał.:cool:

 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wysłuchałem te 2 wywiady i stety lub niestety wszystko wskazuje na to że Murańska chyba idzie do Prime.

Szkoda , bo Laluna vs Murańska to jedno z moich najskrytszych marzeń battle debate, ale Prime to jest Prime. Tu, też może być wybuchowa dziolcha jako przeciwniczka. Musimy czekać.

::snoopd::::snoopd::

Lalunka, Murańscy. Panowie bossowie więcej takiego contentu, a będzie dobrze i pochwały od ŻR.

:cmgkeepgoing:


Ciekawe czy w realu by tak szczekał.:cool:


Będzie też kolejna konfrontacja Marcinka z Muranem.
 
1651835708966.png
 
Back
Top