Prime Show MMA

To nie zmienia faktu, że bym spierdolił z sypialni widząc ją nago. Pasztet jakich mało, jeszcze z parciem na szkło, to musi się udać ;)
Nie Ty jeden, chociaż przysłowie dziadka brzmi: kto wybrzydza, ten nie rucha.

Mimo wszystko, trzeba mieć jakieś standardy.
 
Jest i on.

Muran mówi , że Polsat macza palce w Prime.


Już na Prime 2 chce Oświęcimskiego.

 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Boje się o długość tej gali bo sama ostatnia konfa trwała około 12 godzin :lol:

Pytasz o typy? Oprócz walki Kasjo-Muran i Kwiat vs 2 , może zdarzyć się wszystko dlatego dobra gala się szykuje.

Tyburski vs Lupa
Hecman vs Zrolowany
Ziemowit vs Kapela
Stifler vs Sorotko
Kam vs Kruszwil
Ambro vs Cios
Kam vs Ziemowit





Topka dla mnie tej gali, co mnie interesuje.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Boje się o długość tej gali bo sama ostatnia konfa trwała około 12 godzin :lol:

Pytasz o typy? Oprócz walki Kasjo-Muran i Kwiat vs 2 , może zdarzyć się wszystko dlatego dobra gala się szykuje.

Tyburski vs Lupa
Hecman vs Zrolowany
Ziemowit vs Kapela
Stifler vs Sorotko
Kam vs Kruszwil
Ambro vs Cios
Kam vs Ziemowit





Topka dla mnie tej gali, co mnie interesuje.
Zaczną o 20 + studia, wywiady. Mogą przebić FAME 10, gdzie Normus z Kasjo skończyli walczyć po 1:30
 
Nie, strumyk kropka tv :-)
1645276013446.png
 
Potem też, tylko wyjebało podczas walk zjebów Nowaczkiewicza i Edzia pedzia. Od Denisa z Alanem szło elegancko do końca, oglądałem za friko :)
z jednej strony kupowanie ppv na prime to troche branie kota w worku, pierwsza gala i zasadniczo najwiecej sie moze wyjebac

z drugiej strony, jesli pomysli tak 2000 osob, to sie moze okazac, ze na nastepna gale beda wskrzeszac pawla jumpera, kaszankonatora albo niekrytego krytyka ; d
 
Kurwa znowu to pierdolenie "prawica" vs lewica na przykładzie jasia sodomity z pisuarem siemowitem. A kasjusz żuliński sam po najmanie zaczał sie wstawiac za julkami aborcyjnymi bo najman nagrał sie na Jasnej Górze. Ludzie, Najman, żuliński, jasiu i siemowid wdupowłaz kurskiego sa wszyscy lewicowymi łbami.
 
Ta wiola kotlecka waży 80kg a ma ze 165 wzrostu. To jakis femonem żeby tyle kg baba pomieściła na sobie
 
Back
Top