Prime Show MMA

pytanie czy to nie taka sama chujowa akcja promocyjna jak konflikt kruszwila i frajerzysty
to się nazywa sygnalizowanie cnoty, jakaś ładna angielska nazwa na to jest, ale nie ma co być hipokrytą -shame pleasure ma różne twarze, też śledzenie freaków :korwinlaugh:
BTW to jest taka trochę hipokryzja czasami no bo każda grupa wiekowa ma spory procent, który chce oglądać walki freakowe. Ile osób chciałoby zobaczyć jak Lis vs Ziemkiewicz, a Tusk vs Kaczyński? Albo Bosak lejący Wojewódzkiego albo na odwrót? Albo Zandberg vs Narodowiec. A z innego świata: Doda vs Agnieszka Szulim...
Tyle że to Prime MMA to takie odgrzewanie kurwa skrajnej patologii do której już FameMMA nie sięga bo straciliby sponsorów. Wawrzyniak to jest dno, plus oparcie całej karty walk na grupie docelowej pewnie maks 20 lat. Gdyby nie ten Jaś Kapela to kogo powyżej 20 lat by to interesowało tak mocno aby kupić PPV?
 
to się nazywa sygnalizowanie cnoty, jakaś ładna angielska nazwa na to jest, ale nie ma co być hipokrytą -shame pleasure ma różne twarze, też śledzenie freaków :korwinlaugh:
BTW to jest taka trochę hipokryzja czasami no bo każda grupa wiekowa ma spory procent, który chce oglądać walki freakowe. Ile osób chciałoby zobaczyć jak Lis vs Ziemkiewicz, a Tusk vs Kaczyński? Albo Bosak lejący Wojewódzkiego albo na odwrót? Albo Zandberg vs Narodowiec. A z innego świata: Doda vs Agnieszka Szulim...
Tyle że to Prime MMA to takie odgrzewanie kurwa skrajnej patologii do której już FameMMA nie sięga bo straciliby sponsorów. Wawrzyniak to jest dno, plus oparcie całej karty walk na grupie docelowej pewnie maks 20 lat. Gdyby nie ten Jaś Kapela to kogo powyżej 20 lat by to interesowało tak mocno aby kupić PPV?
pewnie więcej ludzi, niż można by bez wstydu przyznać
 
@Bezimienny


Pamiętaj , że istnieje taka grupka osób jakby np ja , że ja mogę nie znać zupełnie tych osób / gdzie z reszta w 98 procentach tak jest/ a i tak wykupią PPV. To jest tzw grupa ,że nie obchodzi ich kto i dlaczego tylko kupuje bo chce amatorskie bicie. Tyle i aż tyle. Tu nie ma wielkiej matematyki.

Squid Game naszych czasów.
 
Odliczanie do jednego z najlepszych Cage w historii freak MMA ruszyło.

:burnit::no dawaj:


Grubsza na 1 konfie cały czas nazywała ją szmatą , ciekawe jak będzie przy stoliku :lol::cool:


 
Last edited:
HL nie ma ciekawszych ludzi. Tylko z większymi zasięgami , tylko tyle i aż tyle.

Dla mnie prywatnie Prime ma ciekawszą rozpiskę , a na pewno 100 razy bardziej konfliktową.

Jak jeszcze Muran i Tyburski dostaliby dobrych sebków to w ogóle bajka.
 
Znowu Kasjo w boksie? Ile razy ten sam szmelc? Słabo widzę perspektywy jak sam "włodarz" musi się fatygować do Main Eventu pierwszej gali.
 
Prime chyba wie co się jutro święci bo promocja babeczek chyba jest największa ze wszystkich zawodników.

 
ale Boxdel potrafi dojebać słownie, tak się roastuje, kelner z KSW może tylko podziwiać i zazdrościć :antonio:
 
No F2F to istny Jerry Springer był.

Ta blondyna to jakaś prostytutka. Ubrana w same majty , do tego na tym Cage chyba przyznała że spala chyba z 10 chłopami.

Niezła studentka pedagogiki ;)


 
Last edited:
No F2F to istny Jerry Springer był.

Ta blondyna to jakaś prostytutka. Ubrana w same majty , do tego na tym Cage chyba przyznała że spala chyba z 10 chłopami.

Niezła studentka pedagogiki ;)



Samo podjęcie się studiów, to to jeszcze chuj.

Mój ojciec studiował mapę, podróżnikiem ani kartografem nie został.
 
Back
Top