Prime Show MMA

Jak dla mnie za 1 konferencje prime ma u mnie dużego plusa i za to jestem w stanie im wybaczyć pewne niedociągnięcia.

Ponieważ ostatnie konferencje fame to stypa opór, zmienili target z dymów na zasięgi, dlatego jest tam coraz więcej zasięgowych nudnych żelków o high nie wspomnę, bo ich pierwsza gala z konferencjami to można było iść spać w trakcie.

Prime robi pierwszą galę, ale oczekiwania widzę niektórych są nieziemskie, najlepiej żeby każdy pojedynek, f2f były z mega dymami, muszą być zasięgowi, tacy, owacy.

Pozwolę sobie poczekać z oceną po gali.
 
Zgadzam się Prime to obecnie jedyna z dużymi zasięgami dymowa federacja. HL i Fame niestety zamienia się w wielką familijna Familiadę z TVP.

Ja tam do nich nic nie mam , tylko mogli dać Soroko 100 razy lepszego rywala. To stół by tam chodził ładnie
 
Fame i HL pewnie mają rozeznanie i wychodzi im, że dymów na konfach już nie muszą robić. To było dobre na rozruch, ale teraz sama obsada gali wystarczy żeby sprzedać zakładaną ilość PPV. To po co się męczyć z dymami?
 
Fame i HL pewnie mają rozeznanie i wychodzi im, że dymów na konfach już nie muszą robić. To było dobre na rozruch, ale teraz sama obsada gali wystarczy żeby sprzedać zakładaną ilość PPV. To po co się męczyć z dymami?


Nie do końca. W zakładce HLu wrzuciłem shota , gdzie Malik krytykuje swoich pracowników za stypę na konfach.
 
Nie do końca. W zakładce HLu wrzuciłem shota , gdzie Malik krytykuje swoich pracowników za stypę na konfach.

Czysta hipokryzja, bo sam cenzurował konfy. Chcieli być prawilnymi freakami, a wyszła stypa. No ale co tam bossowie z Kaukazu mu każą tego nie wiemy. Pewnie z zasady mieli się nie wychylać, bo jeszcze ktoś się oburzy na sterowanie z tylnego siedzenia.
 
I dlatego Szpila to będzie Bóg freak fightu.

Przeogromna medialność + dym.

Prawdziwy król nadchodzi.


Nikt nie ma nawet podjazdu do niego na lata.
 
Ten Owca co walczył z Pashą? Nie wiem, nie znam gościa. To jakiś influencer z siłowni? Szpilka na pewno jest bardziej medialny IMO.
 
Ten Owca co walczył z Pashą? Nie wiem, nie znam gościa. To jakiś influencer z siłowni? Szpilka na pewno jest bardziej medialny IMO.


No jasne, przecież pod kątem medialności KAZDY freak nie ma pod jazdu do Szpilki, K A Z D Y

Jak wbije może dopiero Stoch lub Maryla Rodowicz to można toczyć debaty.
 
Podobne warunki i widać , że cholernie zawzięci w gadce , więc będzie dobra bitka.


Kosakowski powiedział że to sprawa honoru za znęcanie się nad chłopakiem, więc tym bardziej tam będzie ostro.


Prime to obecnie mój nr 1.


Właśnie tak widzę freak mma. Dramy , dymy , konflikty , Sebixy, walka o honor itp
 
Last edited:
Podobne warunki i widać , że cholernie zawzięci w gadce , więc będzie dobra bitka.


Kosakowski powiedział że to sprawa honoru za znęcanie się nad chłopakiem, więc tym bardziej tam będzie ostro.


Prime to obecnie mój nr 1.


Właśnie tak widzę freak mma. Dramy , dymy , konflikty , Sebixy, walka o honor itp
Chyba żartujesz?Prima jest jako dodatek. Wszystko pod ekipę Kamerzysty. Fame nie doscigna na bank
 
Back
Top