Prime Show MMA

Jako że Klaudia jest mocno wyzwolona. Ten wywiad z fightsportem w taki sposób dziwnie mi się kojarzy

:jjsmile:
 
Last edited:
Kuźwa mać te Cage na Prime takie fajne to dali Soroko, memle Stiflera.

No nie mogę kuźwa tego przeboleć.

To już nawet bez walki wolę Cage Soroko vs Ken.



Zarząd Prime po pierwszej konfie do gościa który wymyślił ciape Stiflera.

 
Last edited:
Konfa babeczek - 300 tysięcy

Konfa Kam vs Kruszwil- 380 tysięcy

Ale różnica aż 7 dni. Od dawna pisze, że ludzie chcą mięsa a nie ludzi bez charyzmy. Tu mają być dymy , po to powstał freak MMA w 99 procentach.


Oby Kapela był dziś bardziej żywy i jedziemy dziś z tym Cagem na pełnej.

:burnit::burnit:
 
Last edited:
Konfa babeczek - 300 tysięcy

Konfa Kam vs Kruszwil- 380 tysięcy

Ale różnica aż 7 dni. Od dawna pisze, że ludzie chcą mięsa a nie ludzi bez charyzmy. Tu mają być dymy , po to powstał freak MMA w 99 procentach.


Oby Kapela był dziś bardziej żywy i jedziemy dziś z tym Cagem na pełnej.

:burnit:
bardzo slabe wyswietlenia sam kamerzysta ma na ig milion malo kogo te walki obchodza bo kazdy wie kto wygra
 
Ok sorry
Kiedyś lupa kupa teraz mówi Łukaszu.
Ogólnie Kasjo jest imbycwelem i nie da się słuchać tego pierdolenia. Sztywny kreglup miał. Dla mnie jest stracony farmazoniarz już.


Kasjo to zawsze był gracz. On tylko prawdziwe dymy robił z Najmanem i moooze z Krychą ale też mam duże wątpliwości.


Ferrara to ten sam typ.


A to i tak jest nic że on z nimi gada , na Cage Boxdel parę razy pokazał mu faka przed oczami centralnie i powiedział ,,jeb .. Cię " po czym Kasjo za 5 minut przybija z nim piątki.


U mnie takie coś by w życiu by nie przeszło. Tu już była kompromitacja kompletna.
 
Last edited:
Kasjo to zawsze był gracz. On tylko prawdziwe dymy robił z Najmanem i moooze z Krychą ale też mam duże wątpliwości.


Ferrara to ten sam typ.


A to i tak jest nic że on z nimi gada , na Cage Boxdel parę razy pokazał mu faka przed oczami centralnie i powiedział ,,jeb .. Cię " po czym Kasjo za 5 minut przybija z nim piątki.


U mnie takie coś by w życiu by nie przeszło. Tu już była kompromitacja kompletna.

Tak. Tylko, że on z Najmanem dlugo nie miał jakiegoś konfliktu. Dopiero Marcinek na FAME 7 konferencji doprowadził go do totalnej nerwicy i potem poszło, że do tej pory się nie nawidzą.
Ciekawe jak z Krychą? tam mogło być też szczerze. Z Alanem również wydaje mi się, że dość mocno było.
 
jak dla mnie ten projekt to totalny niewypal, na szybko ratowany Kasjuszem z Muranem, ale...

:pudziaonicbyniedao:
starają się jak mogą, a że nie mogą wiele, to i chujnia się robi po mału

Kasjusz jest trochę jak taka ryba wyjebana na brzeg morza, próbująca wrócić do wody. Miota się i miota w chuj, ale zdechnie gdzieś po drodze.
 
spodziewałem się dużo więcej po tej zadymie, potencjał w chuj zmarnowany


Kapela jest zbyt mało gadatliwy , już na konfie to zauważyłem, ale Ziemek to chyba najbardziej wygadana osoba w freak mma. Ten to ma zajebista przyszłość na konfy.
 
Kapela jest zbyt mało gadatliwy , już na konfie to zauważyłem, ale Ziemek to chyba najbardziej wygadana osoba w freak mma. Ten to ma zajebista przyszłość na konfy.
mnie Kossakowski zawiódł, potencjał ma zajebisty i można by powiedzieć, że teoretycznie ta zadyma wyglądała jak wyglądała, bo Kapela nie wchodził w bezpośrednią konfrontację, ale i tak spodziewałem się więcej po ZIEMOGRYZIE PIACHU x-D
 
Back
Top