Prime Show MMA


niezawodny jak zwykle

tym Kruszwilem, to kurwa gardzę maksymalnie, typ jest totalną pizdą, potrafi kozaczyć i obrażać dopóki nie ma ryzyka, że ktoś mu najebie, potem nagle truchleje

na konferencji prime wycofuje się ze wszystkiego, tu znowu jakaś drama z kamerzystą, po chuj, dla zasięgów?
 
Podobno do tej pory poszło około 20 procent hali więc bardzo mało prawdopodobne.

Umówmy się hale w 90 procentach zapełniają roczniki 14-25 , a tam oprócz dla uniwersum Kamerzysty zbytnio nie mają na kogo iść , a ten cały Kamerzysta jeszcze po aferach kryminalnych.

HL i Fame zabrało im najlepsze kąski do wypełniania hal.
 
Last edited:
Prime potwierdziło że rusza z F2F

Ciekawe czy będzie Wiolka vs Klaudia, bo tylko to mnie interesuje :cool:, no chyba że rywal Murana i Tyburskiego będzie ciekawy.

 
Tak od czasu do czasu wchodzę w te tematy fejmowe popatrzeć... i kurwa za każdym razem jak na to patrzę, to widzę zjebizm ludzki. Kurwa, na prawdę gigantyczny zjebizm. Kim są ci ludzie, żeby się tak tym podniecać? Jakie mechanizmy spierdolenia psychicznego zachodzą na widowni tego przedstawienia?
 
Myślałem że Ziemek jest tylko na 1 wypad , a nawet myślałem że zrezygnuje z tej walki.

A ten leci aż miło z Kamerzystą.

Chyba szykuje się nowy Goat freakizmu na długim etacie ;)

 
Ziemowit zrobił dobre dymy, a stypiarz Kruszwil do wywalenia

Ogladam wszystkie konfy freak mma i ten chłopczyk jest spokojnie w top 3 stypiarzy płci męskiej , koło Medusy i Rafonixa. Out natychmiastowy.

A Ziemek dobry wariat czyli to co najbardziej chce w freak MMA.

PS- skłamałem , odpuściłem konfe HL2
 
Tak od czasu do czasu wchodzę w te tematy fejmowe popatrzeć... i kurwa za każdym razem jak na to patrzę, to widzę zjebizm ludzki. Kurwa, na prawdę gigantyczny zjebizm. Kim są ci ludzie, żeby się tak tym podniecać? Jakie mechanizmy spierdolenia psychicznego zachodzą na widowni tego przedstawienia?
no to na chuj wchodzisz, ale tak szczerze?

żeby poflexować nad innymi jaki Ty jesteś dojrzały, dorosły i jak bardzo Cię to nie interesuje? nie szkoda Ci czasu?
 
Back
Top