Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Myślałem, że murzyńska buźka wystarczy, żebym nie musiał tłumaczyć, iż pisałem tego posta humorystycznie. Co nie zmienia faktu, że ten człowiek jest paskudnym kablem.

Zastanawiam, się czy jednak nie uruchomić strony żeby mogli sobie zobaczyć, że to rozwiązanie nie robiło niczego, czego człowiek nie był w stanie. Było obsługiwane za pomocą przeglądarki i generowało taki sam ruch, przychody z reklam, retweety itp jak zwykły internauta. Przecież z praktycznego punktu widzenia to dla nich żadna różnica czy to internauta klika w myszkę. Choć z drugiej strony po tym co teraz odpierdalają to wolę chyba nie ryzykować.
Anonima by trzeba było posłać, i wytłumaczyć. Tylko że w regulaminie jest zakaz używania czegoś co wykonuje te czynności automatycznie. Ale oni jakby odebrali to w taki sposób, że pkt były zdobywane nielegalnie.
 
NIECH JAKIŚ ADMIN WYPIERDOLI GO Z NASZEJ LIGI . ŚMIERĆ KONFIDENTOM KURWA!!!!
Sam bana (jeszcze) nie dostałem , ale z bratam się i łącze z wami w bólu bracia :friends:
 
Nąpiśąłęm wjadonosc,, se sostalem nięzluznie sbłanowany. Dastolęm otpowieć se nadel zpłafcajom i se płoki szo szosztalem zlidenyyfikłowany łako ćżlóńek głópy.
 
This Is Top Secret code of Cohones Cheaters Gang, please don't tell anybody... I don't want to kill you.
 
Odpisali mi skurwysyny, na moje logiczne i prawdziwe tłumaczenie, ŻE NIE ROBIŁEM NIC ZŁEGO jednym pierdolonym zdaniem o tym, że mam bana za nieuczciwe działanie. No nie wytrzymam.
 
Jak mam białe tło, ale punkty na górze widać, to też mi jakiegoś bana walnęli czy jakieś problemy ze stroną ?
 
Jeśli jesteś Polakiem to tak ... masz bana, na pewno oszukiwałeś jak my wszyscy i dwa razy w tygodniu spotykałeś się z RingGirls za punkty.

Zastanawiam się czy pisac tu od razu też wersję po angielsku, żeby im łatwiej było ... nie niech się pomęczą.
 
Jak mam białe tło, ale punkty na górze widać, to też mi jakiegoś bana walnęli czy jakieś problemy ze stroną ?
jeśli po wyczyszczeniu wszystkich ciasteczek lub próby włączenia w trybie incognito też nie działa to raczej ban
 

One

Temat wygląda tak: nie potrafią wyłapać osób, które korzystały z makr ... bo to takie trudne. Skoro nie potrafią to jebudu dla przykładu:

POLSKA -> Enter

atomic-bomb-o.gif


Ci którzy ocaleli, niech się nie czują bezpiecznie. Wczoraj z falą uderzeniową pofrunął mój wirtualny Tata. Banują nadal.
 
Nie wiem czy sie przyda bo widze ze wszyscy zbanowani ale:

True or False: Anderson Silva will go into the "Pioneers Era Wing" rather than Modern Era Wing of the UFC Hall of Fame?

True.
 
Nie wiem za co ale walnęli mi tez konto z 6 tysiącami punktów wczoraj... biała prawa kolumna... dupa a miałem kupić fightpassa za wszystko wczoraj... ehhh
 
Czy udzielili komuś odpowiedzi na pytanie czy książki zostały wysłane? Pytałem kilka razy i akurat na to pytanie nadal nie znam odpowiedzi.
 
Czy udzielili komuś odpowiedzi na pytanie czy książki zostały wysłane? Pytałem kilka razy i akurat na to pytanie nadal nie znam odpowiedzi.
Nie. I jestem pewny, że coś kombinowali od dłuższego czasu, bo ile czasu może trwać wysyłka głupich książek.

Im liawokolbdo! Czytać od końca. Mają szczęście, bo naprawdę nie byłem winny.
 
Last edited:
Zle to napisales draniu!
P.s. moze piszmy z mega bledami orty? Wtedy zaden translator nie pomoze..
 
Nie. I jestem pewny, że coś kombinowali od dłuższego czasu, bo ile czasu może trwać wysyłka głupich książek.

Im liawokolbdo! Czytać od końca. Mają szczęście, bo naprawdę nie byłem winny.

Mi woczraj nasipali, że proawdzą delaej dodzechonie i że nazarie jeczsze mam kotno zawakoblone.
 
Back
Top