Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Haha nie bawie sie w szukanie winnego tylko cisne beke z tych co tu kodem pisali obsrani ze ich zbanuja :D

I tak. Makro bylo nieuczciwe bo dawalo ten sam efekt bez wkladu pracy, czasu. Przeciez po to je stworzyles :)
Skoro łamie regulamin to jest nieuczciwe względem ufc rewards, ale nie zgodzę się, że jest nieuczciwe względem innych userów, bo to na nich nie wpływa. To że ktoś wykonuje jakiś proceder względem kogoś innego, nie znaczy, że jest nieuczciwy w stosunku do mnie tylko dlatego, że ja jestem grzeczny, a on nie.

Jeszcze co do oszukiwania to sorry, ale pewnie 99% osób tutaj oszukiwało ufc rewards. Poza multikontami, przykładowo wszyscy wykorzystywali kody promocyjne, gdy jeszcze takowe były. Samo ufc nazwało takie osoby "cheaters" i usunęło te kody z oferty. Też pamiętam jakieś akcje typu 1000pkt za fightpass, którego się nie kupiło tylko maile pisali (to słabo pamiętam, mogłem pojebać coś). Na prawdę uważam, że nazywanie osób korzystających z mojego wynalazku pazernymi i innymi tego typu epitetami jest nie na miejscu moim zdaniem...

Moje dwa konta zostały zablokowane w czwartek.
Pierwszy email do nich wysłałem tydzień temu, drugi w sobotę,
a we wtorek zasypałem ich emailami pisząc do każdego możliwego działu.
Wczoraj jedno konto (to z mniejsza ilością punktów) zostało odblokowane!

Właściwie nie mam żadnych informacji odnośnie tego dlaczego było zablokowane,
ani dlaczego zostało odblokowane. Nie otrzymałem od nich żadnej odpowiedzi na moje emaile.
To by potwierdzało moją teorię, że chodziło im o multikonta, przynajmniej dopóki nie doniesiono im na nas.
Poza tym chyba gdzieś coś było pisane, że będą usuwać dodatkowe konta. Maila od nich ktoś wrzucał chyba.
 
Skoro łamie regulamin to jest nieuczciwe względem ufc rewards, ale nie zgodzę się, że jest nieuczciwe względem innych userów, bo to na nich nie wpływa. To że ktoś wykonuje jakiś proceder względem kogoś innego, nie znaczy, że jest nieuczciwy w stosunku do mnie tylko dlatego, że ja jestem grzeczny, a on nie.

Jeszcze co do oszukiwania to sorry, ale pewnie 99% osób tutaj oszukiwało ufc rewards. Poza multikontami, przykładowo wszyscy wykorzystywali kody promocyjne, gdy jeszcze takowe były. Samo ufc nazwało takie osoby "cheaters" i usunęło te kody z oferty. Też pamiętam jakieś akcje typu 1000pkt za fightpass, którego się nie kupiło tylko maile pisali (to słabo pamiętam, mogłem pojebać coś). Na prawdę uważam, że nazywanie osób korzystających z mojego wynalazku pazernymi i innymi tego typu epitetami jest nie na miejscu moim zdaniem...


To by potwierdzało moją teorię, że chodziło im o multikonta, przynajmniej dopóki nie doniesiono im na nas.
Poza tym chyba gdzieś coś było pisane, że będą usuwać dodatkowe konta. Maila od nich ktoś wrzucał chyba.
Czyli bylo oszustwo ale lekko :lol:
 
Spokojnie Rysiu bo Ci serduszko jebnie ;)

Czyli twierdzisz ze uwzieli sie na Polakow i tak o, bez powodu pobanowali?

Uzywajac makra nie musiales robic nic zeby uzyskac te 55 punktow dziennie. Ktos inny zeby je uzyskac musial poswiecic na to czas.

Widzisz oszustwo? Jest to uczciwe wobec innych uzytkownikow?



To zaden argument. Gdyby ceny nowych aut nie byly tak wysokie to nikt by ich nie kradl.

I zeby nie bylo ze jestem bogaczem i chodze ubrany w ciuchy ufc to dodam ze fightpassa wzialem za punkty, kontynuowalem przez kilka m-cy a niedawno zrezygnowalem bo mam UFC w tv za frytki.


Ale co Ty masz do mnie pretensje o tresc regulaminu? ;)


Wg mnie jestes oszustem wobec tych ktorzy poswiecali czas na klikanie.

Chciales sie nachapac a wyszlo jak wyszlo. Mozesz byc zly tylko na siebie :)
Spokojnie Rysiu bo Ci serduszko jebnie ;)

Czyli twierdzisz ze uwzieli sie na Polakow i tak o, bez powodu pobanowali?

Uzywajac makra nie musiales robic nic zeby uzyskac te 55 punktow dziennie. Ktos inny zeby je uzyskac musial poswiecic na to czas.

Widzisz oszustwo? Jest to uczciwe wobec innych uzytkownikow?



To zaden argument. Gdyby ceny nowych aut nie byly tak wysokie to nikt by ich nie kradl.

I zeby nie bylo ze jestem bogaczem i chodze ubrany w ciuchy ufc to dodam ze fightpassa wzialem za punkty, kontynuowalem przez kilka m-cy a niedawno zrezygnowalem bo mam UFC w tv za frytki.
O moje serduszko to ty się nie martw:bayan:
Tak twierdze ze pobanowali większość dlatego bo Była z Polski , a tu w PL wykryli kilka Multikont (mam tylko swoje , jakbyś chciał sie przyczepic)
Jak to nie musiałem robić nic żeby nabic te 55pkt, tak samo musiałem odpalić Makro i czekać, różnica jest w czasie i wygodzie, Ufc ma swoje wyświetlenia i przeczytane wywiady,Rożnica kilku kliknięć
Nikt nie kombinował ze ma więcej punktów, tylko miał to samo w wygodniejszy sposób


Nie chciałem się nachapać, bo konto Kam dalej jak miałem
Tylko śmieszy mnie porównywanie do Baby z Sosnowca
Bo ta baba jak wyczuła okazje to brała więcej kradła , a ten kto korzystał z Makra to miał tyle samo ile mógł mieć normalnie tylko w wygodniejszy sposób
Widze jednak ze ty widzisz swoja tylko wersje ,
I jesteśmy dla ciebie złodziejami którzy okradli Łysego i spółkę
 
Czyli bylo oszustwo ale lekko :lol:
Nie wiem po co to prześmiewcze zdanie napisałeś, ani do której części mojej wypowiedzi się odnosiło, ale rzeczywiście uważam, że samo makro to najmniejsze oszustwo, jakiego się tu dopuszczają ludzie. Gdyby nie to, że ponoć mają punkt odnośnie makr w regulaminie to bym tego nawet nie rozpatrywał w kategorii oszustw.
 
O moje serduszko to ty się nie martw:bayan:
Tak twierdze ze pobanowali większość dlatego bo Była z Polski , a tu w PL wykryli kilka Multikont (mam tylko swoje , jakbyś chciał sie przyczepic)
Jak to nie musiałem robić nic żeby nabic te 55pkt, tak samo musiałem odpalić Makro i czekać, różnica jest w czasie i wygodzie, Ufc ma swoje wyświetlenia i przeczytane wywiady,Rożnica kilku kliknięć
Nikt nie kombinował ze ma więcej punktów, tylko miał to samo w wygodniejszy sposób


Nie chciałem się nachapać, bo konto Kam dalej jak miałem
Tylko śmieszy mnie porównywanie do Baby z Sosnowca
Bo ta baba jak wyczuła okazje to brała więcej kradła , a ten kto korzystał z Makra to miał tyle samo ile mógł mieć normalnie tylko w wygodniejszy sposób
Widze jednak ze ty widzisz swoja tylko wersje ,
I jesteśmy dla ciebie złodziejami którzy okradli Łysego i spółkę
Baba z Radomia nie kradla tylo rzucila sie jak reksio na szynke.


Panowie, ja tylko sie nabijam z Was ze nie potraficie przyznac "kurwa dojebali mnie na oszustwie, lipa"
A zamiast tego sapiecie tu jaka krzywda Wam sie stala.
 
Panowie, ja tylko sie nabijam z Was ze nie potraficie przyznac "kurwa dojebali mnie na oszustwie, lipa"
A zamiast tego sapiecie tu jaka krzywda Wam sie stala.

A Ty wciąż nie potrafisz ogarnąć, że zostali zbanowali ludzie którzy nie oszukiwali, mieli jedno konto i nie korzystali z makro.
 
Baba z Radomia nie kradla tylo rzucila sie jak reksio na szynke.


Panowie, ja tylko sie nabijam z Was ze nie potraficie przyznac "kurwa dojebali mnie na oszustwie, lipa"
A zamiast tego sapiecie tu jaka krzywda Wam sie stala.
Liczba mnoga, więc jak rozumiem ten post też się mnie tyczy.
Nikt mnie nie dojebał na oszustwie, nie zablokowali mi konta i nie czuje bym nie potrafił się do czegoś przyznał. Mi się tylko nie podoba nazywanie pazernymi oszustami akurat osób korzystających z makra, gdzie wiele z tych osób oszukiwało mniej niż np. ludki z multikontami. W ogóle pazerność z definicji zakłada, że ktoś zawłaszcza sobie więcej niż powinien, a makro zgarnia przecież dokładnie tyle samo punktów
 
Baba z Radomia nie kradla tylo rzucila sie jak reksio na szynke.


Panowie, ja tylko sie nabijam z Was ze nie potraficie przyznac "kurwa dojebali mnie na oszustwie, lipa"
A zamiast tego sapiecie tu jaka krzywda Wam sie stala.
Nie nie dojebali mnie i mam sie dobrze , i krzywda mi sie nie stała, Moje konto zyje....
ale jak kolega Pisze pierdolisz , jakbysmy to tobie 5złoty ukradli i nas złapali:lol:
Skrzywdził cie ktos z Kontem Rewards czy jak....
 
Możę po zakończeniu dochodzenia stworzą specjalny Hall of Fame UFC Rewards :D dla tych specjalnie zasłużonych weteranów co na emeryture już poszli :D
 
Możę po zakończeniu dochodzenia stworzą specjalny Hall of Fame UFC Rewards :D dla tych specjalnie zasłużonych weteranów co na emeryture już poszli :D
Coś w stylu tych "tych klientów nie obsługujemy" z filmu "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?".
 
Moim zdaniem ufc powinno podziękować @OD za to makro. Nigdy nie korzystałem z UFCREWARDS świadomie dopóki nie zachęcił mnie temat o makro. Ale z tym makrem miałem sporo problemów i musiałem potem ręcznie sprawdzać, więc postanowiłem od razu wszystko samemu robić. I tak robię sumiennie do tej pory, więc dzięki makro zyskali nowego usera :)
 
  • Like
Reactions: OD
Thank you for contacting the UFC Rewards.

I would suggest that you create a new account using your existing e-mail address. Please accept our apologies for the inconvenience.

If you have any further questions or comments, feel free to contact us.

Sincerely,

Customer Service
UFC Rewards
 
:rofl: ......... sorki nie potrafiłem się powstrzymać. Przeszukuje nerwowo skrzynkę i nie mogę u siebie nic takiego znaleźć ...
 
Może dla wybrańców przygotowują coś specjalnego.
1. Dla multi playerów - dzienni limit punktów dzielimy na ilość kont i zaczynamy nie od zera, ale od konta zadłużonego na -50k
2. Dla makrowiczów - Hall of fame - 70 klikniętych newsów 5 punktów, 70 wideo 5 punktów, 1500 tweetów 10 punktów
3. Dla acmalin - przy Reedemable Points odznaka złotego ucha, platynowych pejsów i garbaty diamentowy nos
 
@bart123 Odblokowali Cie? Ktos ma jeszcze bana? Na twitterze napisali ze grupa jest miedzynarodowa i musza sprawdzic zakres ich dzialania. Kogo oni szukaja?
 
Nie. Nie odblokowali. Wczoraj mi napisali na TT, że mają dużo kont jeszcze do sprawdzenia. A u Ciebie już wszystko ok?

Tak szczerze, to nie mam wielkich nadziei.
 
Ktoś dostaje punkty za hashtagi??? Bo mi juz drugi dzień przyzali a nic nie ma do hashtagowania i nic nie hashtagowałem
 
No ale ja nic nie hashtagowałem, a zlicza mi punkty.
PS. A czemu jak można wpisywać Pitsburgh to nie piszą o tym na earn w Rewards?
Pewnie podałeś dalej twitta, który zawierał w treści #ufcpittsburgh (wtedy też dostajesz punkty za hashtaga).
Nie wiem czemu nie piszą o tym w earn, często umieszczali to tam z opóźnieniem, a może po prostu nie lubią Polaków i ich o tym nie informują :tease:
 
Jestem ciekaw jak to wszystko sie skonczy.. mi tam juz sie wszystkiego odechcialo, czekam tylko do 3 marca a potem to moze inne hobby znajde :p eh, UFC chce byc międzynarodowa marka wiec wysylka tylko do Usa i Canady bedzie slaba..:/ no coz..
 
Back
Top