Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Macie odpowiedzi na pytania?
What was the date of the first UFC event in the UK?
What city was it held?
What event?

Chodzi o UFC 1?
 
Ja juz zapomnialem o tej trivii smiesznej..
A co jesli podpowiadanie sobie tez jest karalne?
"This was the first UFC event to be held in United Kingdom and the first event to be held outside the United States since UFC 29, which took place in Japan." - UFC 38
A wiecie, ze bylo tez UFC 37.5?
 
Wyrok chyba prawomocny bo juz mi nawet nie odpisuja. I co teraz nowe konto otwierac czy jaki ch*j? Bo jak mi maja znowu focha strzelic jak bede mial 13980 punktow to nie ma sensu.
 
Ja tam zawsze klikalem tylko po to zeby wyrobic tysiaka miesiecznie i miec za free fight passa. Zmienili tak, ze klikac mozna +/- 25pkt dziennie, no slabo ale na fight passa dalej starczy.

To teraz jeszcze wyrzucili inne opcje poza roczna, wiec niech sie gonią. Zbanowali tyle osob za jakies pierdoly, a to tak naprawde odbije sie tylko i wylacznie na nich.
 
Jak dowiedziałem się że miesięcznego fightpassa mają wycofać z ufcRewards to pozakładałem sporą ilość kont i brałem miesięcznego fightpassa na każdym, że teraz kodów mam na kilka lat XD. Tylko ciekawe czy za jakiś czas nie zablokują tych kodów...
 
Szkoda gadac, jedynie ramki z Lawlerem sie dochapalem..czuje ze juz wysylki do PL nie wroci.. dobre i to...ale jest niedosyt
 
Z tego co sie orientuje to konta tak a kody nie. Sprawdzisz zobaczysz ;)
kilka dni temu przedłużałem subskrypcje to kod działał ale ciekawe jak to będzie za pół roku, rok

Można było kilka dni robić konta i brać subskrypcje na miecha a później sprzedawać kody :D
 
kilka dni temu przedłużałem subskrypcje to kod działał ale ciekawe jak to będzie za pół roku, rok

Można było kilka dni robić konta i brać subskrypcje na miecha a później sprzedawać kody :D
Już ktoś wpadł na taki pomysł bo kiedyś na allegro widziałem :)

A Wy klikacie coś jeszcze? czy daliście sobie spokój. Ja poczekam chwilę i założę nowe konto niech sobie nie myślą że mogą nas od tak dyskryminować. 2-3 tygodnie i pewnie wszystko wróci do normy. Najwyżej podniosą Polakom ceny nagród dwukrotnie albo zamiast ich wysyłać to będą nam wysyłać tylko zdjęcia tych nagród żebyśmy sobie mogli na cohones wkleić.
 
Last edited:
Ja odpuściłem sobie. Tzn jestem zalogowany na rewards cały czas i nie raz wpadnę przypadkiem obejrzęc jakiegoś newsa lub wideo ale to z ciekawości a nie dla punktów w tym tygodniu Uzberalem 40
 
Maly szok ;) Ksiazka zamowiona 21 stycznia w koncu do mnie doszla :) wyslana 24 lutego z Stanow do UK. Czyli jednak cos tam dzialaja
 
Maly szok ;) Ksiazka zamowiona 21 stycznia w koncu do mnie doszla :) wyslana 24 lutego z Stanow do UK. Czyli jednak cos tam dzialaja
3644469.jpg

Ja zamówiłem 20 stycznia, ciekawe co z tego będzie.
 
Że co? Szok. A miales zbanowane konto?:) Ja tez zamowilem 20 stycznia.

Nie mialem, nie zbieram systematycznie i nie uzywalem oprogramowania z sasiedniego topicu wiec moze to mnie ochronilo. Tak zwlekali ze bylem przekonany ze nie wysla ze wzgledu na te blokade.
 
Meh, wiedzialem by wyjebac wszystkie punkty na fightpassa :confused:

Ile byly dostepne? Kilka dni? I znow blokneli? Geez.

Edit:
Ok, kiedys tam wroca.
 
Back
Top