Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Cohones jest znane, a to co zrobili jest pojebane. Zablokowali losowo ludzi, no to jest niepojęte.
 
Myślałem, że donosicielstwo skończyło się po '89, a tu dalej ludzie robią podjebki. Wychodzi na bany za pisane na publicznym forum. #JustGreat My się boimy ustawy politycznej, a tu ludzie na innych donoszą w sieci. Wkurwił mnie ten gość :evil:

Dyskusje na Reddit to przejdą, ale kurwa na polskim forum to nie.
 
Ja pisałem w tym temacie, używałem macro a zalogowalem się na swoje rewards i punkty mam jak miałem i wszystko działa.
 
Ja pisałem w tym temacie, używałem macro a zalogowalem się na swoje rewards i punkty mam jak miałem i wszystko działa.
No to jest właśnie sprawiedliwość. :P I przestałbym używać tego słowa, bo jesteśmy tutaj ciągle na widoku.
 
No to jest właśnie sprawiedliwość. :P I przestałbym używać tego słowa, bo jesteśmy tutaj ciągle na widoku.
Wbijam w nich mocno. Niech mnie banuja gdzie chcą. Tylko nie wiem jak mają mnie poznać inaczej niż po kraju bo mam inne wszystko tam. Email fb i tt
 
Wbijam w nich mocno. Niech mnie banuja gdzie chcą. Tylko nie wiem jak mają mnie poznać inaczej niż po kraju bo mam inne wszystko tam. Email fb i tt
Właśnie kurwa nie poznają, i losowo wyjebali połowę Polaków za to, że kurwa jesteśmy z Polski.
 
Jaja, dostalem bana za post w temacie o macro. Chuj z tym ze jestem tu moderatorem podpisanym z imienia i nazwiska i makra nie uzywalem. Olac, to tylko punkciki.
 
Jaja, dostalem bana za post w temacie o macro. Chuj z tym ze jestem tu moderatorem podpisanym z imienia i nazwiska i makra nie uzywalem. Olac, to tylko punkciki.
Tak Ci napisali? Ja też ich kulturalnie zapytałem za co bo nie mam pojęcia ... ale odpowiedzi już nie otrzymałem :/
 
No to teraz pytanie.
Mam nazbierane ponad 15 tysięcy punktów i zastanawiam się, czy nie wykupić abonamentu na rok, bo chuj wie czy i mnie nie udupią.
Tylko czy można przedłużyć subskrypcję, która traci ważność dopiero za pół roku?
 
Spoko, niech banuja, ale prosze o konkretny powod a nie jakies uogolnienie (+fajnie byloby jakis dowod na poparcie slow...)
 
To co na pewno już poprawili to w szybkich pytankach ze strony glownej uzytkownik na dane pytanie moze odpowiedziec tylko raz.
 
Jaja, dostalem bana za post w temacie o macro. Chuj z tym ze jestem tu moderatorem podpisanym z imienia i nazwiska i makra nie uzywalem. Olac, to tylko punkciki.
No właśnie dlatego zostałeś "złapany". Za to, że na forum jesteś właśnie Mateusz Smoter. Śmiem twierdzić, że byłeś właśnie pierwszym z grupy operacyjnej łapanki:crazy: Właśnie dlatego chcemy, aby UFC Rewards sprawdzili dokładnie i podali za co kogoś banowali. Szkoda, że odpuszczasz.

@pablos_83 udało ci się? To się ciesz, że nie zostałeś złapany za to, że jesteś na forum i piszesz w tym temacie. Jakbym używał tego makro to bym się nawet nie pierdolił w te całe pogadanki z nimi, ale że tego nie robiłem to mam prawo domagać się wyjaśnień jak każdy. Szansa na jakąś odpowiedź jest bliska 0%, ale każdy daje sobie czas, bo nic nie traci.
 
Nie no przecież nie zabrali mi pracy, jedzenia czy ostatnich oszczędność, lekko niesprawiedliwie pojechali ale nie mam z tym wielkiego problemu. Karma ich dojedzie za mnie :D
 
Kto jeszcze domaga się sprawiedliwości niech poda dalej. Ja czekam na ich odpowiedzi na maila.

 
A ja mam pytanie, kto to jest acmalin927? Bo tam gdzies sie w twitterze przewinal (on nas nie podjebywal?) Jest u nas w lidze mmarocks..
1 4 Danuta 7745 29/50 11 7
2 11 acmalin927 7430 27/50 8 8
3 12 CichyKot 7410 28/50 13 7
4 7 Solaris 7330 27/49 12 7
 
Tak, to on na podstawie TT jednego z tutejszych użytkowników sprawdził nasze forum i podał tę informację UFC Rewards. Pytałem się go z @theMat na TT czemu to zrobił i napisał, że nie wiedział, że tak to rozwiążą nie sprawdzając dokładnie nas.
 
A ja mam pytanie, kto to jest acmalin927? Bo tam gdzies sie w twitterze przewinal (on nas nie podjebywal?) Jest u nas w lidze mmarocks..
1 4 Danuta 7745 29/50 11 7
2 11 acmalin927 7430 27/50 8 8
3 12 CichyKot 7410 28/50 13 7
4 7 Solaris 7330 27/49 12 7
Tak, to on na podstawie TT jednego z tutejszych użytkowników sprawdził nasze forum i podał tę informację UFC Rewards. Pytałem się go z @theMat na TT czemu to zrobił i napisał, że nie wiedział, że tak to rozwiążą nie sprawdzając dokładnie nas.
Skoro jest użytkownikiem cohones to też powinien dostać bana. Niech go ktoś zgłosi :boystop:
Przecież to, że nie napisał posta w tym temacie nie znaczy, że tu nie zaglądał!
 
Nie zamierzam nikogo zgłaszać i pewnie pozostali obdarzeni banem też. Lubię to forum, MMA i nie przeszkodzi mi w tym kilku amerykańców, którzy nie doczytali o co chodzi. Choć radzę uważać od tej pory co się tu pisze na całym forum, bo mamy opiekę. Z fight passa czasem skorzystałem, bo jak wiadomo nasi głównie tam walczą, ale główną i tak oglądam w TV na ESC więc mi w większości przypadków to zwisa. No chyba, że będą kiedyś bilety na polską galę to będzie smutek:cry:
 
Nie zamierzam nikogo zgłaszać i pewnie pozostali obdarzeni banem też. Lubię to forum, MMA i nie przeszkodzi mi w tym kilku amerykańców, którzy nie doczytali o co chodzi. Choć radzę uważać od tej pory co się tu pisze na całym forum, bo mamy opiekę. Z fight passa czasem skorzystałem, bo jak wiadomo nasi głównie tam walczą, ale główną i tak oglądam w TV na ESC więc mi w większości przypadków to zwisa. No chyba, że będą kiedyś bilety na polską galę to będzie smutek:cry:
Ile punktów Ci "przepadło"?
 
Z książką? 14k, bez 10k. Czasem jak to człowiek komputer zapominałem kliknąć i nie dostawałem pkt :fly:
 
Nie zamierzam nikogo zgłaszać i pewnie pozostali obdarzeni banem też. Lubię to forum, MMA i nie przeszkodzi mi w tym kilku amerykańców, którzy nie doczytali o co chodzi. Choć radzę uważać od tej pory co się tu pisze na całym forum, bo mamy opiekę. Z fight passa czasem skorzystałem, bo jak wiadomo nasi głównie tam walczą, ale główną i tak oglądam w TV na ESC więc mi w większości przypadków to zwisa. No chyba, że będą kiedyś bilety na polską galę to będzie smutek:cry:
Myślałem, że murzyńska buźka wystarczy, żebym nie musiał tłumaczyć, iż pisałem tego posta humorystycznie. Co nie zmienia faktu, że ten człowiek jest paskudnym kablem.

Zastanawiam, się czy jednak nie uruchomić strony żeby mogli sobie zobaczyć, że to rozwiązanie nie robiło niczego, czego człowiek nie był w stanie. Było obsługiwane za pomocą przeglądarki i generowało taki sam ruch, przychody z reklam, retweety itp jak zwykły internauta. Przecież z praktycznego punktu widzenia to dla nich żadna różnica czy to internauta klika w myszkę. Choć z drugiej strony po tym co teraz odpierdalają to wolę chyba nie ryzykować.
 
Back
Top