Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Moje konto zostało zablokowane, tak mi napisali. Nie makrowałem, z jednym kontem przez cały czas. Ja pierdole:wall: Jeszcze kurwa tego brakowało.
 
Moje konto zostało zablokowane, tak mi napisali. Nie makrowałem, z jednym kontem przez cały czas. Ja pierdole:wall: Jeszcze kurwa tego brakowało.
O nie, jak mnie zbanują to rozjebie :lol: Makra użyłem 2 razy, cały czas na jednym koncie.
 
Moje konto zostało zablokowane, tak mi napisali. Nie makrowałem, z jednym kontem przez cały czas. Ja pierdole:wall: Jeszcze kurwa tego brakowało.

Może jakimś cudem jest to podyktowane tym, że podawałeś publicznie odpowiedzi na trivię? Ja nic nie kombinowałem z makrowaniem i nie miałem żadnych restrykcji.
W każdym razie pisz do nich, powodzenia.
 
Może jakimś cudem jest to podyktowane tym, że podawałeś publicznie odpowiedzi na trivię? Ja nic nie kombinowałem z makrowaniem i nie miałem żadnych restrykcji.
W każdym razie pisz do nich, powodzenia.
Publikowałem je tylko tutaj na forum. Niestety jak wiemy forum pojawiło się na forum FC UFC(notabene do którego mam dostęp, ale nie korzystam) i trochę tam Polaków zjechali. Być może postanowili banować Polaków na wyrywki lub poprosili moderatorów o maile(który niestety mam ten sam co na stronie rewards).

Napisałem do nich o dowód, sprawdzenie IP itp. Czekam na jakąś odpowiedź, ale raczej do widzenia. Szkoda, że tak wyszło, szczególnie, że człowiek starał się nie kombinować.
 
Był tu podawany link kilka postów wcześniej. Ktoś kazał nawet użyć translatora na naszym forum.

Takie coś jest:
Not sure what "temporary" means but it sounds like it was a bunch of cans from Poland that got together to scam it. Here's the forum. It translates.

http://cohones.mmaro....22566/page-120
 
No wiesz, w tym temacie na FC post tego gościa co wkleił link naszego forum polubiło kilku moderatorów. Dostaliśmy w dupę, bo jesteśmy Polakami? Ja nie mam co to tego wątpliwości, bo widzę na naszym forum, że nie tylko ja mam taką sytuację(już pomijając co kto robił). Wychodzi na to, że chcąc się zebrać i pomagając sobie mając to wszystko w jednym temacie jesteśmy narażeni na złości hamerykanów. Leniwce dostali po dupie w pkt i się odwdzięczyli ;) Bo przecież każdy Polak to kombinant :D
 
Mam dwa konta na Rewards: moje, oraz żony.
Oba są powiązane z naszymi FB, więc może dlatego nic do mnie nie piszą.
 
@bart123
Wow nieźle, ciekawe za co Cie niby zbanowali. Była ankieta o tym skąd wiesz o ufc rewards. Może wpisałeś tam "cohones" albo coś takiego?
 
@bart123
Wow nieźle, ciekawe za co Cie niby zbanowali. Była ankieta o tym skąd wiesz o ufc rewards. Może wpisałeś tam "cohones" albo coś takiego?
Nie. Kolejny zły trop. Niestety tego dobrego(a właściwie złego) sam nie potrafię znaleźć. Nie liczę na zmianę decyzji. Stało się.
 
może to coś powiązane z twiterem? bo ostatnio było dziwne pytanie o twój nick niby, a mieli go wcześniej z racji powiązania przecież
 
Mi to samo napisali. Zbanowali mi konto o innym mailu niz jest na cohones. Zaraz im napisze co o nich mysle.
 
Pojebani kurwa są. Panowie, może napiszemy coś razem, wrzucimy na Twittera żeby nas usłyszeli.
 
Może im chodzić o foum, o odpowiedzi do Trivii. Udzielałeś odpowiedzi na forum? Szkoda, że żaden punkt regulaminu o tym nie mówi ... przynajmniej na tyle na ile go znam.
 
Przeglądałem tweetera i mnie to zaintrygowało. Gość napisał do nich, że ma coś ciekawego. Nie mogę znalezc tego tweeta (został chyba usuniety) zostało tylko to:





 
Ale skąd by mieli wiedzieć, że to ja? Musieliby poprosić o maile administrację, do użytkowników, których wyłapali. Maila tu publicznego nie mam. Nigdy do nich na TT nie pisałem, ale teraz to już trzeba. Na reddicie też były odpowiedzi do Trivi, choć później niż moje(hi hi).

Jeśli nas dalej czytają to pozdrawiamy całą ekipę!:beer:

@ScoTT ten gość, co miał do nich coś ciekawego "reetwitował" polskiego TT. To Polak?:facepalm:
 
Last edited:
Back
Top