Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Nie działało mi to macro i mi nic nie zblokowali :star wars:
Mi działało . Ale nie miałem bana to wziąłem 4 Fight Passy na wszelki wypadek.
Zwróćcie uwagę, że póki co wszyscy zbanowani nie korzystali, więc nie o to im chodzi.

Zastanawiam się czy rzeczywiście chodzi im o cohones, czy po prostu te osoby, które otrzymały bana dostały go z innego (nieznanego) powodu.
Panowie z blokadą, zastanówcie się, czy pisaliście tu posty, które mogłyby pomóc Was zidentyfikować. Często widziałem, że ktoś wklejał maile od nich, info kiedy i co zamówiliście, zdjęcia nagród itp. Jeśli wszyscy z blokadą pisali tego typu rzeczy to byłby to jakiś trop.

Pamiętam, że swego czasu się wkurzyli na ludzi, którzy korzystali z kodów promocyjnych, których znać nie powinni. Stwierdzili, że przez tych "oszustów" musieli zrezygnować z tego. W tym temacie było tego sporo. Może to prócz trivia też był jakiś czynnik. Tylko czy to możliwe, żeby po prostu robili łapankę na ludzi z tego tematu? Przecież to by się kupy nie trzymało. :confused: To musi chodzić o coś innego.
 
Jeżeli chodzi o odpowiedzi do Trivi... To przecież ja sam kilka razy sprawdzałem i na Reddit niejednokrotnie powstawały dyskusje odnośnie pytań i ogólnie rewards.
 
Panowie z blokadą, zastanówcie się, czy pisaliście tu posty, które mogłyby pomóc Was zidentyfikować. Często widziałem, że ktoś wklejał maile od nich, info kiedy i co zamówiliście, zdjęcia nagród itp. Jeśli wszyscy z blokadą pisali tego typu rzeczy to byłby to jakiś trop.

Mnie mogli zidentyfikować po awatarze. Konto które mi zablokowali miało ten sam awatar co na cohones.
 
No właśnie po tt Polaka(hmm, znajoma twarz) z trochę głupimi hashtagami coś tam nabazgrał do nich.

@OD - te kody magazynu to sam miałem później, z forum użyłem z jeden. Zamawiając FC dostawałeś ich magazyn z kodem, a także wcześniej można było mieć te wcześniejsze mając free trial w ich takim jakby czytniku e-booków. A w postach z mailem nigdy nie użyłem swojego imienia. Może więc ktoś doniósł na nas właśnie przez to forum, a może przez te książki jednak co kilku polaków zamówiło(jakby to było takie kurwa dziwne).

Aż mi się nie chce wierzyć, że mielibyśmy kreta na forum co by donosił na ludzi co coś zamawiali, ale cholera wie.
 
Ja was proszę, sprawdzali nasze posty, avatary, bez jaj. Po prostu losowo wyjebali nam bany, skurwysyny. Proponuję przygotować jakiś tekst o tym, że losowo banują nam, Polakom, konta, osobą które w żaden sposób nie łamały regulaminów, jesteśmy dyskryminowani i żądamy wyjaśnień. Jak każdy z nam to poda dalej to będzie to na tyle popularne, że będą się tym musieli zainteresować. Tak kurwa nie może być.
 
Ja was proszę, sprawdzali nasze posty, avatary, bez jaj. Po prostu losowo wyjebali nam bany, skurwysyny. Proponuję przygotować jakiś tekst o tym, że losowo banują nam, Polakom, konta, osobą które w żaden sposób nie łamały regulaminów, jesteśmy dyskryminowani i żądamy wyjaśnień. Jak każdy z nam to poda dalej to będzie to na tyle popularne, że będą się tym musieli zainteresować. Tak kurwa nie może być.
Zgodzę się, co proponujesz? tylko trzeba to zrobić w elokwentny sposób żeby się znowu cały świat (świat ufc rewards) nie śmiał - Hahaha, biedne polaczki, naoszukiwali i teraz płaczą.
 
Zgodzę się, co proponujesz? tylko trzeba to zrobić w elokwntny sposób żeby się znowu cały świat (świat ufc rewards) nie śmiał - Hahaha, biedne polaczki, naoszukiwali i teraz płaczą.
Zaraz to przygotuję i tu podeślę.
 
Zwróćcie uwagę, że póki co wszyscy zbanowani nie korzystali, więc nie o to im chodzi.
Zastanawiam się czy rzeczywiście chodzi im o cohones, czy po prostu te osoby, które otrzymały bana dostały go z innego (nieznanego) powodu.
Panowie z blokadą, zastanówcie się, czy pisaliście tu posty, które mogłyby pomóc Was zidentyfikować.

Ja korzystałem. Zablokowali mi w czwartek i rzeczywiście myślałem, że to może przez macro, ale później coraz więcej użytkowników zaczęło pisać o tym problemie więc to nie będzie to.
Jeśli forum to w jaki sposób odkryli te osoby? Nie każdy ma taki sam nick/adres email na rewards/twitter a takie osoby też są zablokowane. Czekam do wtorku na odpowiedź, a później atakuje każdy możliwy kontakt :bomb:
 
@Mateusz Smoter sprawdzałeś ciasteczka? Jeśli masz dalej pustki, a w temacie nie szalałeś tak jak my(postowo) to znaczyć będzie, że nie chodzi o forum. Jak odwrotnie to można w ten temat dalej brnąć i niestety szukać tu przyczyny.
 
Mnie mogli zidentyfikować po awatarze. Konto które mi zablokowali miało ten sam awatar co na cohones.
Ciebie mogli zidentyfikować na milion sposobów, przecież wrzucałeś tu mnóstwo informacji, nawet trasę jaką przebyła paczka z godzinami itp (jeśli dobrze kojarzę). Do tego fotki nagród, jakaś wymiana mailów z nimi, co zamówiłeś i kiedy itp. Przecież nagród jest bardzo mało, jeśli przykładowo mają cztery rękawiczki i tylko jedna z nich trafia do polski i ktoś się tu pochwalił to łatwo to wykryć.

@midern przecież wiem, że nie chodzi im o trivie, ale parę osób sugerowało, że to mógł być powód, więc o tym też wspomniałem przy okazji kodów.

Ja was proszę, sprawdzali nasze posty, avatary, bez jaj. Po prostu losowo wyjebali nam bany, skurwysyny.
Nie wiem co jest bardziej absurdalne, dawanie banów bez powodu czy z powodu postów.
Oczywiście w ban za avatara nie wierzę, w czytanie przez nich naszych postów też bym nie uwierzył. Gdyby nie po pierwsze fakt, że nikt nie wspomina o banach dla osób z innych krajów, czy nawet z poza cohones. Śledzicie twittera itp. (bo ja nie bardzo) i chyba nie ma takich informacji? A po drugie zaintrygował mnie post parę stron wcześniej, w którym chyba bart pisał, że moderatorzy ufc polubili posta z linikiem do tego tematu.

@Hashtag a napisali Ci, że zablokowali konto? Jak nie to pisz do nich. Na taki problem jak opisywałeś to niektórym czyszczenie ciastek pomaga. Wiem, że to zrobiłeś, ale nie masz pewności o co chodzi, póki Ci nie powiedzą, że blokada.

Ja nadal nie wierzę, że chodzi im o nas, ale te blokady są co najmniej niepokojące. ScoTT pewnie im się nie podobało, że zaraz będziesz #1 :D
 
Ale kurwa czy chwalenie się nagrodą na forum to coś nielegalnego? Przecież to jest śmieszne!
 
Ja na swoim koncie, gdzie mam chyba wpisane midern, gdzie mam swój mail i TT, mam biało, ale punkty się zliczają. Dodatkowo nie wiem co z oją ramką, którą kupiłem z tego konta. Siostra natomiast na swoim koneci am wszystko bez problemów, widać wszystkie zakładki. Nie rozumiem.
 
Ja na swoim koncie, gdzie mam chyba wpisane midern, gdzie mam swój mail i TT, mam biało, ale punkty się zliczają. Dodatkowo nie wiem co z oją ramką, którą kupiłem z tego konta. Siostra natomiast na swoim koneci am wszystko bez problemów, widać wszystkie zakładki. Nie rozumiem.
Ta... siostra :dance:
 
Jak nie będzie retweetów to nikt tego nie zauważy. Chyba tak chujowo tego nie napisałem, mimo że po alkoholu i późną porą.
 
@Hashtag a napisali Ci, że zablokowali konto? Jak nie to pisz do nich. Na taki problem jak opisywałeś to niektórym czyszczenie ciastek pomaga. Wiem, że to zrobiłeś, ale nie masz pewności o co chodzi, póki Ci nie powiedzą, że blokada.

Napisałem do nich w czwartek na adres [email protected], wczoraj napisałem do nich poprzez formularz na stronie.
Na razie żadnej odpowiedzi.
 
  • Like
Reactions: OD
I zapadła cisza wręcz grobowa, nie powiedział nikt nic słowa ... to tak odnośnie premiery nowej płyty znanej polskiej kapeli w sobotę 13 lutego ;)
 
  • Like
Reactions: OD
I zapadła cisza wręcz grobowa, nie powiedział nikt nic słowa ... to tak odnośnie premiery nowej płyty znanej polskiej kapeli w sobotę 13 lutego ;)
Teraz to już dokładnie będą wiedzieć o kogo chodzi i chuj.

Gimby od K44 i Paktofoniki już dawno odpłynęły teraz tylko koneserzy zostali. Swoją drogą znajomy miał rolę w tym filmie i buczał tam na PFK:lol: Sprzed tego fragmentu(tu już mniej go widać)
 
Pisząc tu na forum nie zrobiliśmy kompletnie nic złego. Zresztą to nonsens, że po przeglądaniu cohones kogokolwiek namierzyli. Jedynym argumentem może być ta aplikacją, którą niektórzy używali, ale jak widać zbanowali osoby, który z tym nie miały kompletnie nic wspólnego(a ci którzy używali mają sprawne konta)! Więc ewidentnie blokowali na ślepo. A już widzę jak przejmują się naszymi mailami.
 
Nie chce mi sie wierzyc ze blokuja za awatary czy za wpisy na forum

Albo blokuja multikonta po ip albo wykrywaja bota.

Póki co u mojej kuzynki, dziadka i szwagra działa
 
Dokładnie, kurwa z takim zaangażowaniem to sobie chuja wywalczymy, gratuluję. O retweet ciężko.



Mnie nikt nie zbanował, więc nie będę retweetował, że "zbanowaliście mnie chuje, żądam wyjaśnień!" - ale po prostu polubiłem Twój post.
Swoją drogą Twoje zdjęcie w tle na tt nie zachęca do myślenia, że jesteś niewinnym gościem spokojnie zbierającym punkty (oczywiście pomijam fakt, że nie stosowałeś żadnego makro, ale sam rozumiesz).
 
@theMat wrzuć w tło na chwilę, na potrzeby akcji tęcze ... obije się o tak modną teraz ksenofobię, jeszcze nam będą odszkodowania płacić ;) Ja sobie wrzucę tęczę i kuca pony z rogiem ... długim rogiem:D

To tak na rozluźnienie atmosfery przed spaniem. Już poniedziałek. Zdrowia!
 
@Puczi kibic musi od razu być oszustem? I napisałem to bardzo kulturalnie!
@pablos_83 i to jest właśnie dowód, że coś jest nie tak, skoro tym którzy coś ewentualnie knuli działa, a ci którzy grali fair nie.
 
@Puczi kibic musi od razu być oszustem? I napisałem to bardzo kulturalnie!
@pablos_83 i to jest właśnie dowód, że coś jest nie tak, skoro tym którzy coś ewentualnie knuli działa, a ci którzy grali fair nie.

POWIERZYŁBYM WŁASNE ŻYCIE W TWOJE RĘCE, ale niestety kibic to faszysta, przecież wiesz :/
 
Back
Top