Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

A na czym polega to rozwiązanie? To nie ogranicza go wtedy do stron z ssl 3.0 i tls 1.0?


Nie wiem jak z tym "Checking Reward Status". Może rozwiązanie barta poskutkowało i teraz masz nowy problem, ale poprzedni problem z ssl to ja bym rozwiązał tak:
mlvrfyjgtmauayavtoblajmrvewfrkmpkvxrgqehhwwtpaudmqidtwrdzdvbcdojakkfajodkuednsbvkttabjwoeurdudedimtf


Jeśli to nie zadziała to auto:config ->browser.ssl_override_behavior->zmienić z 2 na 1, a jeśli to nie poskutkuje to na 0.
Tylko wcześniej może przywróć standardowe ustawienia.
Nie mam pojęcia na czym polegają te Wasze wskazówki, ale nic to nie zmienia, więc wróciłem do ustawień takie jakie były przed. Teraz w ogóle nie wchodzi na stronę logowania. Wpisuję https://www.ufcrewards.com/ i od razu pokazuje mi się pasek "Checking Rewards Satus" i nie znika
 
A na czym polega to rozwiązanie? To nie ogranicza go wtedy do stron z ssl 3.0 i tls 1.0?
Bardziej przepuszcza strony, które Firefox aż nazbyt blokuje. Wystarczy jakiś nierozpoznany certyfikat, choćby i angielska strona i FF głupieje i myśli, że to nie dopuszczalne, żeby ktoś na nią wchodził. Miałem z tym kiedyś problemy i nawet BBC blokowało i takie rozwiązanie zaproponował Support FF na jednej ze stron.

Zawsze wartości można przywrócić, o czym dobrze wiesz. Widziałem, że jest problem z SSL więc rozwiązanie nasunęło mi się same. Pojawia się inny błąd, ale skoro wszystko działa na Chrome to po co grzebać?
 
Nie mam pojęcia na czym polegają te Wasze wskazówki, ale nic to nie zmienia, więc wróciłem do ustawień takie jakie były przed. Teraz w ogóle nie wchodzi na stronę logowania. Wpisuję https://www.ufcrewards.com/ i od razu pokazuje mi się pasek "Checking Rewards Satus" i nie znika
Może przeinstaluj firefoxa i jak dalej będzie problem z tym "Checking Rewards Satus" to napisz maila do ufc rewards. Pamiętam, że kiedyś już był problem z tym, że to okienko nie znikało i to był problem po ich stronie. Z tym, że wtedy wszyscy nie mogli się zalogować.
 
Ja tak mam w chrome, dlatego mam oddzielną przeglądarkę "Opera" do UFC rewards :D
I tyle, nie przejmuje się tym, ale wiem, że to przez flasha, czy coś takiego, bo z paroma rzeczami mam to samo.
 
Myślicie że wystawią jeszcze te książki? Są bym też taką chętnie zamówili bo ostatnio mi punktów brakło.
 
A jak to jest w przypadku zalozenia 2 konta na kogos ? Musze ich o tym powiadomic czy nie robia zadnych problemow?
 
Od kilku dni nie dodaje mi punktów za czytanie artykułów i oglądanie video, ani z macro ani ręcznie, sprawdzałem i na Chrome i na FF. Punkty za retweety dodaje bez problemu więc problem jest tylko na tym co się dzieje na ufc.com. Ma ktoś jakiś pomysł?
 
Od kilku dni nie dodaje mi punktów za czytanie artykułów i oglądanie video, ani z macro ani ręcznie, sprawdzałem i na Chrome i na FF. Punkty za retweety dodaje bez problemu więc problem jest tylko na tym co się dzieje na ufc.com. Ma ktoś jakiś pomysł?
Ban.
 
Wybaczcie post pod postem, ale jak wysłać wiadomość do ufc rewards...?
Przez zakładkę "Contact" nie mogę, bo mi kurwa wyskakuje błąd, że zły kod pocztowy wpisuję.
 
Może się skończyły. Wrzucą pewnie ponownie za jakiś czas.

Nie wiem, czy dziś wstawią jakieś nagrody, czy jak w tamtym tygodniu nie będzie nic nowego, ale warto czekać ok. 24 jak ktoś ma pkt. i czas.
 
pieprzy głupoty, spróbuj wyłączyć adblocka jeśli nie pomoże napisz do nich
Dzisiaj zaliczyło mi punkty z wczoraj, widocznie jakiś przestój był nie mniej dzięki za odp. Teraz zalicza mi ręcznie ale z macra nie. Nie wiem o co kaman..
 
Last edited:
Back
Top