Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Coś takiego u mnie. Na zakładkach my account, earn, redeem nic nie ma, tylko biało.
Na wszystkich przeglądarkach, nawet tych nieużywanych, bez żadnych dodatków.
Jakieś pomysły?

xvxcbgfv.png
 
Coś takiego u mnie. Na zakładkach my account, earn, redeem nic nie ma, tylko biało.
Na wszystkich przeglądarkach, nawet tych nieużywanych, bez żadnych dodatków.
Jakieś pomysły?

wyczyść ciasteczka, u mnie pomogło
 
Mam wrażenie, że częściej odpisują na TT. Więc jak @ScoTT nie dostanie odpowiedzi na maila to napiszę pod którymś z postów na TT.
 
Mam wrażenie, że częściej odpisują na TT. Więc jak @ScoTT nie dostanie odpowiedzi na maila to napiszę pod którymś z postów na TT.
Dobry pomysł. Napisałem do nich. Jak coś bede wiedzial to wrzuce od razu bo tez juz sie troche niecierpliwie.
 
Jeśli ją zdobyli w tym tygodniu to myślę, że do końca przyszłego dojdzie. Nawet ktoś na TT dostał nr. trackingowy jakiejś nagrody to można i tak sprawę załatwić, bo książka Rondy szła kurierem.
 
Dalsza część(ważniejsza):


"and hopefully will be temporary" Więc chyba wypada aby wszystkie makrusy na razie sobie odpuściły i nie szkodziły innym.
 
Szczególnie, że to całe bawienie się w Rewards zajmuje niecałe 10min. Jak ktoś nie ma 10min czasu na klikanie, tylko komputer robi to za niego to sorry, ale radzę coś zrobić ze swoim życiem, bo pęd was zabije:crazy: To tak jak klikanie na kalkulatorze przycisku z dwoma zerami zamiast z jednym. W uj czasu się oszczędza:lol:

@midern - prawilnie :)
 
Proponuje pozakładać jeszcze z 28 multikont i napierdalać tutaj odpowiedzi do wszystkiego sekundę po pojawieniu się czegokolwiek :blank:
 
Co do multikont komuś z cohonesów napisali, że nie mają nic przeciwko. Ktoś tam się chyba pytał czy może na kogos tam założyć ( z tego co pamiętam). Zaintrygowało mnie to bo chyba nie chodzi o to, ani nawet o makra. Ja akurat czuje sie spokojny bo z makra nie korzystałem nigdy, a ilości kliknięć mam bardzo nieregularne, np. 7 tweeteów zamiast 4 na jednym koncie, odpowiedzi też mam różne w ankietach. To chyba jakaś grubsza sprawa mi się zdaje :D ciekawe :D

Może znalazł się ktoś bardziej pomysłowy od pomysłowych Polaków :D
 
Teraz powazne info:
JEZELI KTOS ZAPLANOWAL BALETY Z RING GIRLS I MA JUZ DATE SZALETOW TO NIESTETY MUSI OD DNIA DZISIEJSZEGO DO DNIA BALETOW POLICZYC LICZBE DNI I POMNOZYC JĄ PRZEZ 2 .:cry::cry:
#żałoba
 
Last edited:
Teraz powazne info:
JEZELI KTOS ZAPLONOWAL BALETY Z RING GIRLS I MA JUZ DATE SZALETOW TO NIESTETY MUSI OD DNIA DZISIEJSZEGO DO DNIA BALETOW POLICZYC LICZBE DNI I POMNOZYC JĄ PRZEZ 2 .:cry::cry:
#żałoba
Hahahahahahaahahahahahahahahahahahahah, a walentynki za pasem :rofl:
 
@ScoTT
Ja mam 5 osobowa rodzine i kazdy "sobie" klika z jednego kompa i nie ma problemu bo pytalem, bo po co zbierac akjiii moze chodzic o makro, ale innego typu? Bo teraz juz tylko raz dziennie i.koniec a tamci walili non stop jak cos wyczuli? Ja czasem 2x5pkt za ankietę dostawalem
 
Wydaje mi się, że chodzi o jakiś błąd dzięki któremu można była wyrobić więcej punktów na dzień. A najwyżej wszyscy od makro dostaną bana, trudno. :D
 
@ScoTT
Ja mam 5 osobową rodzine i kazdy sobie klika z jednego kompa, pytalem czy nie bedzie problemu bo po co zbierac jak moga zabrac? Mysle ze chodzi o innego rodzaju makro, ja np. dostawalem czasem 2x5pkt za ankietę, moze w tym kierunku cos wyczaili i poszli?
 
"Member shall not attempt to earn Points by any means (including without limitation, by using any script, bot or other automated means, fraud, editing or doctoring materials, etc.)"
 
Już wprowadzili te limity. Ale bieda 5 pkt za artykuły, 5 za filmiki, tylko jeden retweet...

Nowa wersja makra w zasadzie gotowa, w dużej mierze miała sprawić by nasza obecność była mniej oczywista. Przykładowo dodano losowe twitty i teksty w ankietach, losową kolejność wchodzenia na stronki itp. oby się nie okazało, że spóźniłem się z tymi zmianami :lol:
No nic to może wstrzymam się przed podmianą wersji, skoro mają nowe opcje wprowadzać.
 
Back
Top