Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

F*UCK!:facepalm: Wlasciwie to nie wiem ile mi do niego brakuje. Ten koles ma 56k pointsow do wydania! Pozostaje mu zyczyc udanych zakupow. A ile ma Lifetime points? Dlatego nie wiem ile mi do niego brakuje.
 
Ogólnie to już znalazłem człowieka, który ma 1 miejsce na UFC Rewards

kwtdncndkydudxigcygkxknakwrlaooobrbaujeyfjabrkdzqzedsjgzjtsqkcdwjpslwhlsuifnkljzsruajlwslbrbqnndgdsb
Tylko na co on zbiera? Jakbym mieszkał w USA to biorę bez zastanowienia "Octagon Girls Pre-fight Meet & Greet", a on ma do wydania 56k, czyli leci na "Stand on Stage For Weigh-Ins" lub "Autographed Ronda Rousey Standee"

Zczaiłem gościa na Fb, patrzcie kto to jest: https://www.instagram.com/ufcbiggestfanon4wheels/ Trochę szkoda mi gościa, ale widać realizuje swoje pasje. Piona dla naszego brata w Rewards :pray:

Ma tyle samo Reddemable ile Lifetime.
 
F*UCK!:facepalm: Wlasciwie to nie wiem ile mi do niego brakuje. Ten koles ma 56k pointsow do wydania! Pozostaje mu zyczyc udanych zakupow. A ile ma Lifetime points? Dlatego nie wiem ile mi do niego brakuje.

Myślałeś kiedyś nad pasem ? :)

Pewnie by były problemy na granicy jednak fajnie mieć taki gadżet :)
 
Ja ranking 502, ale gonie Was, tamci wymiekna a my bedziemy w czolowce, ale pomozcie, gdyz nie dostaje pkt za czytanie emaili od UFC, jak Wy to robicie, ze wam zalicza? (jesli zalicza). Ja widze, ze dostalem mejla, wchodze na ufc, loguje sie, potem na poczte i klikam w linki..
 
Ja ranking 502, ale gonie Was, tamci wymiekna a my bedziemy w czolowce, ale pomozcie, gdyz nie dostaje pkt za czytanie emaili od UFC, jak Wy to robicie, ze wam zalicza? (jesli zalicza). Ja widze, ze dostalem mejla, wchodze na ufc, loguje sie, potem na poczte i klikam w linki..
Nie trzeba być zalogowanym, żeby później dostać pkt. za maila i klikanie w niego. Cookies + twój adres mailowy i automatycznie idą.
 
@bart123, @Majkelos
Dzieki za odpowiedź :-)
Ja kilka kont mam i ciasteczka muszę czyścić, ale dam jeszcze sobie tydzień czasu, popracuje nad tym bo szkoda pkt a od kiedy zbieram (mam juz 20k) to moze ze trzy razy za emaile dostalem :p
 
Ogłoszenia parafialne:

1. Ktoś sie ostatnio pytał o FightPassa na rok ... już wrócił.

2. Ankieta za 25 punktów.
 
Trochę zaleciało "Januszami handlu". Wystawiam towar, ale go fizycznie nie posiadam:lol: Się nie dziwię, czemu tym razem było bez podpisu Danki.
 
Pomocy!!! Mam problem z logowaniem się do UFCRewards z mojego laptopa od kilku dni. Z innego kompa nie ma problemów. Przy logowaniu albo mieli i mieli i nic albo wyskakuje taki komunikat:
ufcrewards.jpg
 
Znam problem. Wchodzisz w pasku firefoxa na about:config, szukasz tam takiego wpisu: security.tls.version.min i zmieniasz na 0, a security.tls.version.max na 1.
 
Hmm , a spróbuj przez tryb incognito moze.? Albo zmien przegladarke
Rzeczywiście na moim lapku dam radę zalogować się z Chrome a z Mozilli nie, ale w robocie na kompie na jednej i na drugiej mogę.
Znam problem. Wchodzisz w pasku firefoxa na about:config, szukasz tam takiego wpisu: security.tls.version.min i zmieniasz na 0, a security.tls.version.max na 1.
Za cholerę nie wiem jak to zrobić :(
 
Hmm , a spróbuj przez tryb incognito moze.? Albo zmien przegladarke
Rzeczywiście na moim lapku z Chroma mogę się zalogować z Mozilli nie. Ale w pracy na kompie z Mozillą nie ma problemu i wcześniej też na lapku nie było problemów...
Znam problem. Wchodzisz w pasku firefoxa na about:config, szukasz tam takiego wpisu: security.tls.version.min i zmieniasz na 0, a security.tls.version.max na 1.
Zrobiłem, ale jedyne co pomogło to teraz mam pasek "Checking Reward Status" i dalej nic
 
Tamten problem rozwiązany, a ten co ci się teraz pojawia to coś blokuje ci logowanie. Nie wiem, Java, Flash. Ciężko zgadywać.
 
Znam problem. Wchodzisz w pasku firefoxa na about:config, szukasz tam takiego wpisu: security.tls.version.min i zmieniasz na 0, a security.tls.version.max na 1.
A na czym polega to rozwiązanie? To nie ogranicza go wtedy do stron z ssl 3.0 i tls 1.0?

Pomocy!!! Mam problem z logowaniem się do UFCRewards z mojego laptopa od kilku dni. Z innego kompa nie ma problemów. Przy logowaniu albo mieli i mieli i nic albo wyskakuje taki komunikat:View attachment 2471
Nie wiem jak z tym "Checking Reward Status". Może rozwiązanie barta poskutkowało i teraz masz nowy problem, ale poprzedni problem z ssl to ja bym rozwiązał tak:
mlvrfyjgtmauayavtoblajmrvewfrkmpkvxrgqehhwwtpaudmqidtwrdzdvbcdojakkfajodkuednsbvkttabjwoeurdudedimtf


Jeśli to nie zadziała to auto:config ->browser.ssl_override_behavior->zmienić z 2 na 1, a jeśli to nie poskutkuje to na 0.
Tylko wcześniej może przywróć standardowe ustawienia.
 
Back
Top