Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Będzie zaraz płacz ;)

4. All UFC Rewards items that require shipping are now only available to members with a US or Canadian address.
 
Tego nie kumam, u mnie FP hula normalnie póki co.

3. We will no longer be extending UFC FIGHT PASS subscriptions. If you are already a UFC FIGHT PASS member, you will need to cancel the existing subscription. Once it is no longer active, you can reactivate using the Promo Code you are provided.
 
All UFC Rewards items that require shipping are now only available to members with a US or Canadian address

Tylko pogratulować. :applause:
 
Fight Pass zostaje normalnie na ROK, oni tylko nie będą się tym zajmować osobiście. Samemu trzeba będzie sobie przedłużać. Wychodzi na to, że pilnowali, żeby ktoś czasem nie musiał bulić po promocji, a teraz może tak być, że przejdzie po promocji w okres płatny i trzeba będzie anulować samemu.
 
Chciałem przeprosić ludzi, którzy grali fair a być może dzięki mnie (na pewno jakiś swój % dołożyłem) już są takie sankcje jak wyżej... napisałem maila czy może kiedyś wrócą do nas
#Hashtag
Może jakoś ukryjemy forum? ;p czy coś, no ni wiem :<
 
Niby na twitterze piszą że jak kurz opadnie to wszystko powinno wrócić do normy i że szukają innych sposób transportu ale coś czuje że nawet jak przywraca dostawy to Polska będzie na liście krajów gdzie nie będą wysyłać... Na szczęście mieszkam za granicą heh
 
Ej ej, kurcze. Jak kilka tygodni temu zamówiłem ramkę z Cruzem? To ta już nie przyjdzie? Wyślę do nich maila. Ale wszystko się zmieniło...
 
Spoko. Nie ma sprawy, w końcu to tylko pazerność sprawiła ze zmienili podejście, nic wielkiego. Zostaje sobie jedynie teraz wykupić FP na rok czy coś takiego zanim i to zabiorą
 
Zbierałem na rękawice conora brakowało 500 pkt i zdjęli teraz nawet ramki sie nie weźmię... wykupiłem fight passa na rok zanim i to zlikwidują..

Porzucam rewards w ramach protestu i wam proponuje to samo może jak im klikalność i reklamy przez to spadną to zmienia zdanie.
 
Szkoda bo pomału chodziła mi po głowie ramka Jonsa AND NEW w kwietniu. Dobrze, że w styczniu wziąłem sobie ramkę z Conorem.
 
Zrobiłem wszystkie dzisiejsze czynności i dostałem zawrotne .... 25 pkt . W takim tempie wszytkie FP zejdą . Jebać to UFCRewards :cry:
 
Póki co nie było problemów w dostępności FP więc nie ma co przesadzać.
Dla uczestników programu spoza Ameryki jest to póki co jedyna nagroda.
 
Było wiadomo że tak to się skończy.

Dali palec a wzięto rękę druga rękę i 2 nogi.

Mam nadzieję że po zmianach uda się wyklinać na fightpass
 
To jest nieprawdopodobne a jednak....

Zbieralem tak dlugo punkty chcialem ramke Robbiego dzisiaj dobilem 14,050 i mialem brac a tu cos takiego ????
 
Tego nie kumam, u mnie FP hula normalnie póki co.

3. We will no longer be extending UFC FIGHT PASS subscriptions. If you are already a UFC FIGHT PASS member, you will need to cancel the existing subscription. Once it is no longer active, you can reactivate using the Promo Code you are provided.
Nie rozumiem tej kwestii. Tu nie chodzi o to, że będzie trzeba płacić po okresie. Chyba tylko o to, że najpierw się będzie musiało skończyć żeby aktywować kolejny raz.
 
u mnie tak było. kończył mi się 6mczny okres, wykupywałem za punkty kod i wklepywałem.

Nie widzę tu żadnej zmiany
 
Back
Top