Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Liczyłem że punkty przydadzą się na bilety na kolejne UFC Poland ale po ostatnim ogłoszeniu planów na europe to teraz czekam na gifty od Hendo.
 
A tak hipotetycznie - po ile punktów mogłyby stać bilety na UFC Poland 2?

10 tysi wzwyż?
Teraz sa chyba na Dublin wiec pewnie tyle samo. O ile pamietam to 12 tys gora i 18 tys dol za 2 bilety. Teraz nie jestem na kompie to nie sprawdze.
 
Jestem juz w top1000, haha.
Mysle nad wzieciem rekawic, co myslicie? Czy jeszcze 100 lat na replike pasa zbierac i nad lozkiem powiesic? :D
 
Jestem juz w top1000, haha.
Mysle nad wzieciem rekawic, co myslicie? Czy jeszcze 100 lat na replike pasa zbierac i nad lozkiem powiesic? :D

Ja bym zbierał, gdyby nie to, że została jedna sztuka i ... można się niemile rozczarować w trakcie mozolnego zbierania.

A jak myślicie - są jakieś szanse na UFC u nas w 2016 roku?

Myślę, że na pewno nie.
 
Ja bym zbierał, gdyby nie to, że została jedna sztuka i ... można się niemile rozczarować w trakcie mozolnego zbierania.

Eh, Scott, wiesz, że w tym dziale jesteś dla mnie jak Bóg, ale niemile rozczarowanie to mówisz o jakości wykonania pasa czy o tym, że ktoś mi go zakosi przed uzbieraniem pkt?
 
No właśnie, znając nasze polskie szczęscie :) to ktoś nam go zawinie sprzed nosa gdy zostanie nam 100 pktów do uzbierania. Ale trzymam kciuki, zbieraj i powodzenia.

Mi został kiedyś jeden dzień do zamówienia plakatu z autografem Maulera i Jonesa i nagle z chyba 8 sztuk zrobiło się ... 0 :D
 
Heh, a do mnie paczka jak nie przyszła tak nie przyszła. W piątek miną 4 tygodnie...
Jakiś tracking? Masz numer, żeby śledzić czy coś?

P.s. jak kiedys uzbieram na pas to powiesze go sobie nad lozkiem chociaz dziewczyna troche sie nie zgadza ;p;p

@Shajs
Dzięki za podpowiedz, osobiscie tego nie zauwazylem :)
 
Last edited:
Wydaje mi się, żeby jakby pewnego dnia ta replika pasa znikła z 'rewards' to oni by znowu wstawili taką nagrodę...

Bynajmniej taką mam nadzieję, bo ... sam zbieram na ten pas. :crazy:
 
Wydaje mi się, żeby jakby pewnego dnia ta replika pasa znikła z 'rewards' to oni by znowu wstawili taką nagrodę...

Bynajmniej taką mam nadzieję, bo ... sam zbieram na ten pas. :crazy:
Bynajmniej to nie przynajmniej, kiedy Wy się tego nauczycie? :wall:
 
Jakiś tracking? Masz numer, żeby śledzić czy coś?

P.s. jak kiedys uzbieram na pas to powiesze go sobie nad lozkiem chociaz dziewczyna troche sie nie zgadza ;p;p

@Shajs
Dzięki za podpowiedz, osobiscie tego nie zauwazylem :)
Nie mam możliwości śledzenia. Pewnie paczka nie przyszła, bo tak jak wcześniej pisałem, zarąbałem się i pisałem dane personalne z "ą, ę, ń" etc.
 
Gdyby ktoś miał ochotę jeszcze raz zdobyć 50 pointsów za to samo, czyli za odpowiedź na pytanie gdzie będziesz podczas UFC 193 to zapraszam do działu EARN, chyba im się coś popsuło :)
 
rewards_620x240_101315.jpg
 
@ScoTT
Ja im wysłałem, że mają literówkę, myślisz, że może chciał poprawić błąd i wstawił jeszcze raz? :D P.s. jesteś czujny skurczybyk, dzięki Ci!
1.JPG
2.JPG

@PioTRTek
Nie nauczymy się! :D
@rvd666
Współczuje osobiście :(
 
Tak patrząc po cenach tej książki to myślę, że będzie w Rewards za jakieś 3 lub 4k. Oczywiście polowanie trzeba zacząć, bo wydaje się świetna.
 
Na to wygląda. Tylko mam wrażenie, że te 3k to dostaje się jako vouchery na to losowanie. Nowi chyba dostaną 3k na losowanie, a starzy właśnie za 3-4k będą mogli kupić książkę, choć bez autografu Danki.
 
Zarejestrować się na Rewards przed 31 X. Powinieneś zgarnąć wtedy 3 vouchery(wejściówki) warte 3k. Zawsze możesz do nich napisać jak nie dostaniesz, bo chyba odpowiadają na każdego maila.
 
ktoś już coś otrzymał by wstawić zdjęcie? :D
Jakie zdjęcie, czego zdjęcie? Niejasno napisane, choć domyślam się, że chodzi o nagrody. Jak tak to wystarczy przejść stronę wcześniej, bo tam wstawiłem książkę. Kilka stron wcześniej nagrody innych użytkowników, m.in. @ScoTT, który jest królem UFC Rewards na Polskę, czy nawet Europę :lol:
 
Napisałem do nich, czy będzie "UFC: A Visual History" i odpisali, że będzie, a także kilka innych, ale jeszcze nie zdecydowali kiedy dodadzą :)

@ScoTT - 8 miejsce nie bierze się znikąd ;)
 
Back
Top