Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Dzięki, że daliście tutaj cynk o nowych nagrodach.

Psioczę trochę, ale czekam i czekam na Fight Cluba a tu dalej nie wrzucają :/

Wziąłem książkę Rondy. Poczytam, przy okazji angielski trochę podszlifuje :bayan:. Same korzyści...
 
Fightpassa biorę co miesiąc ale ostatnio nazbierało się trochę więcej punktów i zeszłym tygodniu wybrałem sobie 2-płytowe DVD "Best of 2010". Mam nadzieje, że adresu nie pomylą i nazwiska przy wysyłce :)

Ps. Swoją drogą, czy do takiej paczki UFC dorzuca także jakieś "gratisy" od siebie, np. smycze etc.?
 
Ps. Swoją drogą, czy do takiej paczki UFC dorzuca także jakieś "gratisy" od siebie, np. smycze etc.?

Znaczy się kiedyś dodawali koszulkę szaroburą z logo UFCRewards np. do rękawic(unboxing na YT). Teraz to już nic.
 
W sumie szkoda, no ale cóż... Oby tylko paczka dotarła, bo akurat zarąbałem się i napisałem wszystko ze znakami typu "ę" czy "ł".

Dzięki za odpowiedź :)
 
Bardzo schodzi :) Jeden plakat poszedl caly, z drugiego została sztuka i z 10 rekawic zostało 7 a są po 15000 - wg mnie to bardzo dobry wynik jak na tak "świeżą" gwiazdeczkę. Ciekawe ilu z tych kupujacych to Polacy ;)
 
Current rank 277

:o o::bayan::fly:

BTW - pisałem jakiś czas temu tutaj, że nie wysyłają już takich e-maili... Za ostatnie 2 miesiące na pewno nie dostałem podsumowania. Fajnie, że z tego jednak nie zrezygnowali...

@ScoTT

Graty za ósme miejsce na świecie ! :applause:
 
Dziś prosto z LA, z samej ZUFFY wylądowała ONA: "Ronda":cool: Dokładnie dwa tygodnie od zamówienia.
 

Attachments

  • r2.jpg
    r2.jpg
    20.5 KB · Views: 29
  • r1.jpg
    r1.jpg
    66.3 KB · Views: 25
Bo jedna jest stara już, masz na myśli pytania co byś chciał kupić/ na co zbierasz punkty? Odnośnie FightPassa jest nowa.
 
Co ciekawe na paczce był też nr. trackingowy dla przesyłki, ale oni mi go nie podali. Sprawdziłem sobie i wszystko w kompie można by było sobie śledzić. Czyli im się nie chce na maila tego wysyłać:facepalm: Sprawdziłem dokładnie, to od wysłania paczka szła równy tydzień. Paczka leciała samolotem. Wyleciała z Louisville 5-tego i tego samego dnia była w Koln. Nie wiem o co kaman, ale jakiś problem miała po drodze "A transportation accident has delayed delivery". Na szczęście przylazła bez naruszeń.

Tak dla potomności jakby ktoś zamawiał. A sama książka świetna, mnóstwo mini rozdziałów(chyba z 50). Mam wrażenie, że tytuły rozdziałów to rady dla młodych zawodników.
 
Back
Top