Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

ile można dziennie chapnąć? mi się udało 40 bez retweetowania, tylko artykuły, video, wejśce na stronę, bo za ankietę o RR mi nie przypisuje nic
 
#ufcdublin padło, fuck. Pamiętają kutwy żeby wylaczyc :crazy:

@Dooży&Grooby

ostatnio mozna bylo siekac po 3000 pkt miesiecznie. Ale przy zalozeniu, ze w kazdym dniu sie napierdala hashe na twitterze i instagramie. teraz to ukrócili, takze nie wiem, ale 2 kafle to spokojnie mozna uzbierac.
 
Odpowiadają na maile :) Wrzucą, ale nie wiedzą kiedy takie było ich stanowisko jak pisałem o książki.
 
Mam juz 12k, myslalem nad rekawiczkami Chada, ale pozbieram do konca roku skoro mowicie, ze moze w grudniu cos dadza, a jak nie to biere rekawiczki JoannyMMA :) dla pewnosci, fightpass to dostep do wszystkich gal ufc, ktore byly?
 
Tydzień temu, w poniedziałek, zamówiłem plakat. Dziś już jest w Polsce. I zażądali ode mnie...ok. 50 zł!
 
To jest wina UFC. Na początku oni wysyłali nagrody, a teraz przekazali to Fanatics Authentic. A FA wysyła rzeczy jako normalna sprzedaż i wpisuje pełną kwotę wartości! Więc kiedy paczka dociera tutaj, to oni mi wyliczają, że przedmiot jest warty ok. 250 zł i ja mam zapłacić od tego 23% VAT. No pojebani.
 
Niech ich ... strzeli. Trzeba to zglosic do ufc rewards. Wiem, ze podatki nie istnieja od wczoraj ale to pod idiotyzm wtorny podchodzi. Niech jeszcze powietrze i sperme barany opodatkuja.
 
No ale w tych Stanach to też idioci nie myślą. Bo przesyłki "prezentowe", z wartością do 45 euro, są zwolnione z podatku. A oni wpisali 59$ i to jeszcze jako sprzedaż. Dobrze, że nie wpisali takiej wartości jak na ich stronie, czyli 80$. Masakra. Ciekawe jak to rozwiążą.
 
Właśnie sprawdzałem poprzednią fakturę i ostatnio jak wysyłali mi ramkę, to ktoś pomyślał, i wpisał wartość 45$, czyli tyle ile może wynosić kwota wolna od podatku. A teraz jakiś geniusz wpisał 59.
 
Informujcie na bieżąco jak sytuacja z tym podatkiem, bo jestem ciekawy. Piszecie maila do UFC Rewards?
 
Informujcie na bieżąco jak sytuacja z tym podatkiem, bo jestem ciekawy. Piszecie maila do UFC Rewards?
Już do nich napisałem.
Aktualnie to wygląda tak, że przetłumaczyłem im co jest w środku i powiedziałem, że nie zgadzam się na zapłatę. Status na stronie(UPS) zmienił się na "Odbiorca kwestionuje/odmawia zapłaty cła lub podatków dot. paczki." Powiedzieli mi, że skontaktują się z nadawcą czy on przejmie ten koszt. Ciekawe tylko ile to potrwa i jak to się skończy.
 
I bardzo dobrze @theMat . Trzeba od razu interweniować. Jak przemilczymy sprawę to nas oleją ciepłym moczem i będziemy mogli nabijać punkty na 'gorszych' zasadach. Przecież to kompletnie nieopłacalne tracić czas na zbieranie punktów i potem jeszcze płacić $$$ za nagrodę. Tymbardziej, że ktoś już do nich pisał w przeszłości i stanowisko UFC Rewards brzmi, że my za nic nie płacimy.

Ja mimo iż teraz nic nie zamawiałem to wyślę do nich maila. Napiszę, że czytam polskie fora i jestem zaniepokojony tym, że musimy płacić cło za nagrody.

Im większy szum tym lepiej dla nas. Jest opcja, że coś zrobią.
 
Czyli się zaczęło. Pisałem jak wiecie do nich w sprawie podatków i cła jak chciałem sobie zamówić ten Box Set 20xDVD i dobrze, że go nie wziąłem jednak. Wtedy odpisali, że żadnych problemów nie ma, a teraz widzę, że zrobił się z tego burdel.

Ja dalej jestem za tym aby namawiać ich do wysyłania tych przedmiotów z UK. Mają tam biura, niech przesyłają paczki tam, i dalej z Londynu na Europę.
 
Sklepy mają 2, jest UFC Store w USA i w UK. Ceny przeliczone z $ na funty 1:1, albo nawet na korzyść trochę dla Europy i wtedy wysyłka szybciej i bez żadnych dodatkowych opłat. W tym samym magazynie powinni mieć jakąś część nagród z programu Rewards i z głowy. Co do sklepu nie wiem czy ten sam wybór jest w UK co w USA, ale aktualnie można kupić dokładnie 59 produktów za 4,97 funta, w tym np. koszulki i czapki.
 
Status paczki zmienił się na "przeniesiona do magazynu". Ciekawe co dalej, bo podają taką informację, że za paczkę która oczekuje w magazynie więcej niż 3 dni robocze płaci się za każdy następny dzień 6 zł 80 gr.

Na maila oczywiście jeszcze nic nie odpisali.
 
UFC mi odpisało, że kontaktowało się z UPS i wszystkie koszty bierze na siebie, więc sprawa powinna się wyjaśnić. No nic, zobaczymy.
 
"Paczka znajduje się w agencji celnej i oczekuje na ostateczne zwolnienie."
Coś ruszyło, chyba Amerykanie załatwili.
 
"Paczka znajduje się w agencji celnej i oczekuje na ostateczne zwolnienie."
Coś ruszyło, chyba Amerykanie załatwili.
Czyli jak kazali Ci zapłacić cło, po prostu nie przyjąłeś paczki i napisałeś do supportu?
 
Czyli jak kazali Ci zapłacić cło, po prostu nie przyjąłeś paczki i napisałeś do supportu?
Nie cło, tylko VAT. 23% od wpisanej wartości na przesyłce. Ja napisałem do UFC swój mail, ale ci, którzy przyjęli paczkę w Polsce(nie wiem dokładnie, czy wykonuje to UPS, czy Urząd Celny, czy ktoś inny) wysłali swoje zapytanie do nadawcy czy przyjmie ten dodatkowy koszt(bo transport i cło opłacili już wcześniej).
 
#UFCSaoPaulo powinno wkrótce wystartować...

Jak ktoś zauważy naliczanie pkt za hasha na Twitterze i/lub Instagramie - proszę dać znać. :bayan:
 
Back
Top