Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Widzicie, w UFC jest Conor i jest reszta stawki.

Zobaczą, że zejdą szybciutko te rękawice to dopierdolą kolejne Conorowskie za 20 tysięcy... a argument będzie taki, że można siekać po nawet ponad 3 tysiące punktów miesięcznie...
 
No przyznam się, że wyciąłem karpia. :lol:

A wczoraj w ankiecie pytali się nas o te nagrody... Może choć jakiś % z tych naszych zachcianek wdrożą za jakiś czas. Ja pisałem np. o zwiększeniu dostępności nagród multimedialnych - żeby była możliwość subskrypcji Fight Clubu, PPV, FP i żeby porobili nowe, różne paczki za różne ilości punktów. Np. paczka Fight Pass na pół roku + 5 dowolnie wybranych gal PPV [a w innej paczce np. + 10 gal PPV itp]

Co do aktualnych nagród - już miałem zamawiać, ale jednak nie będę ulegał emocjom. Wziąłbym te DVD z powrotami, Royce Gracie i UFC BEST OF 2010, ale kurcze - zbieram na Fight Cluba... jeszcze go nie ma, ale liczę na to, że niebawem dodadzą tą nagrodę.

Najbardziej rozjebała mnie ta ostatnia nagroda - Autographed Ronda Rousey standee za 150 000 punktów. POJEBAWSZY?! Do tej pory najdroższą nagrodą było wejście na scenę podczas ważenia za 100 000 pkt, a oni sobie życzą za kawałek papieru/plastiku/czy tam innego tworzywa taką ilość punktów? ciekawe czy ktoś ma w ogóle tyle punktów na 1 koncie.

Magazyn The body issue i bilety poszły w trybie ekspressowym...
 
Ramka z UFC 100 wygląda spoko i jest większa od tych starych, a do tego jeszcze program UFC 100 do tego, jedyny problem to jakieś 8 miesięcy zbierania punktów
 
Okej, po ponad miesiącu wracm do Rewarda na pełnej kuhwie!
Mam zamiar wykupić i ramkę z Edgarem, i z PVZ, i z Donaldem i Rondą, i ostatecznie Condorem. A potem może rękawice. Ale i nie mam tylu kont i jeszcze nie mam tylu PKT :D Trzeba nadrobić szybciutko!

E: Tej oferty 2k pkt na start też już nie ma, nie? :(
 
Okej, po ponad miesiącu wracm do Rewarda na pełnej kuhwie!
Mam zamiar wykupić i ramkę z Edgarem, i z PVZ, i z Donaldem i Rondą, i ostatecznie Condorem. A potem może rękawice. Ale i nie mam tylu kont i jeszcze nie mam tylu PKT :D Trzeba nadrobić szybciutko!

E: Tej oferty 2k pkt na start też już nie ma, nie? :(
Pogadaj z Grzechem, może jakiegoś bota Ci stworzy :)
Tej promocji już nie ma.
 
Ale mam kurde zagwostkę. Kupować ramkę z Cowboyem, czy uzbierać 1400 pkt i Rondę kupić? A moze kubić z Donaldem i z konta siostry zbierać 2100pkt na Rondę? Boję się, że jak uzbieram 12k to ramek już nie będzie. Jak żyć :D

I planuję kupić 2-3 ramki, a potem jakieś rękawice.
 
Ale jajca:
"After six incredible years of delivering exclusive stories, pictorials and insights to UFC fans, the October/November issue of UFC: The Official Magazine will be our last."

"As a substitute for the discontinued subscription to UFC: The Official Magazine we would like to offer you 1,500 UFC Rewards points. Please note that you have to redeem the offer on or before December 31, 2015."

Chyba nie trzeba tłumaczyć.....
 
kurna przejdźcie się po lokalnych lumpach i zobaczcie ile tam jest koszulek UFC. Ja wyrwałem 2 koszulki UFC szyte w NEW MEXICO za 12zł łącznie. Były również reklamowe koszulki Tapout z gal MMA... ale nie wziąłem, bo były za drogie... :D
 
Ale jajca:
"After six incredible years of delivering exclusive stories, pictorials and insights to UFC fans, the October/November issue of UFC: The Official Magazine will be our last."

"As a substitute for the discontinued subscription to UFC: The Official Magazine we would like to offer you 1,500 UFC Rewards points. Please note that you have to redeem the offer on or before December 31, 2015."

Chyba nie trzeba tłumaczyć.....
Bart jak najlepiej ogarnąć subskrypcję tego magazynu?
 
Kwestia gustu, ale wg mnie ramki. Lepiej się prezentują, jedyny minus to że są w 99% przypadków bez autografu. Ja już więcej rękawic nie biorę.
 
Punkty rekompensujące zakończenie produkcji UFC Magazine przyznaja w 3-5 dni roboczych od dnia zgloszenia.
 
1. Dostaliście maila od Rewards, którzy jesteście w rankingu Lifetime points? Wydaje mi się, że już w lipcu nie wysyłali @...
2. Robiłem przez cały sierpień test. Zapisywałem w excelu dzień po dniu dodawane punkty. Oto co mi wyszło

w sierpniu natrzaskałem 3615 punktów (!!!)
średnio to wychodzi 116,61 punktów (licząc wszystkie pkt do kupy nawet za subskrypcje kont itp / 31 dni)

Naprawdę warto być cierpliwym...
 
Wziąłbym to wydanie 20 dyskowe płyt, ale celnicy na bank mi tego nie przepuszczą. Mogliby to na BR wydać to by było z 5 płytek.... A taka pamiątka z kolekcją walk to super rzecz.

//Napisałem im, że szkoda tego magazynu szczególnie dla tych co dostawali na papierze bo to zostaje na przyszłość to mi odpisali, że zawsze można informacje przeczytać na UFC.com :D
 
Last edited:
Back
Top