Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

8z5ApQv.jpg
 
Dla mnie ona jest słodka. Nie wiem jak to określić, ale ma taką milusią, chomiczą czy wiewiórczą twarz. Bardzo, bardzo fajna dziewucha, pozytywna.
 
@andrew_

Ja bym wziął od niej wszystko co by mi dała :))

W tym żywocie to pewnie wezmę jedynie rękawicę. :crazy:


@ScoTT

No ja bym nie chciał, żeby Paige walczyła z Asią, ale wydaje mi się, że to niestety - ale wielce prawdopodobne, że kiedyś zawalczą. :-(
 
sorry ale reebok nie pozwoli na to żeby ich maskotka zaczęła odstraszać zamiast przyciągać. Zamiast walczyć z Aśką równie dobrze mogłaby skoczyć na bańkę z wieżowca. Do tej walki nie dojdzie.
 
Panowie jakie gale mozna ogladac majac Fight Pass a jakie posiadajac Pay-Per-View?
I jeszcze jedna sprawa, czy po naliczeniu hashów na instagramie mozna usunac te zdjecia? nie odejmie za to punktow?
 
Panowie jakie gale mozna ogladac majac Fight Pass a jakie posiadajac Pay-Per-View?
I jeszcze jedna sprawa, czy po naliczeniu hashów na instagramie mozna usunac te zdjecia? nie odejmie za to punktow?

Tak jak ktoś już napisał - na FP obejrzysz wszystkie gale poza PPV (karta wstępna + karta główna) , przy czym - jak jest gala PPV to obejrzysz także kartę wstępną.

Co do usuwania zdjęć z Insta - ja tego nie robiłem, więc nie wiem. Podejrzewam, że jednak odejmą te nalezne punkty.
 
No chyba że tak. Np. moi znajomi nie korzystają z Twittera czy Instagrama, to też mam te konta przeznaczone tylko dla UFC Rewards i ja nie kasuję tam nic...
 
Ramka z Notoriousem za 22 500 punktów :o o:

Ja też nie mam na tyle punktów by coś sensownego wybrać.

Czekam na Fight Cluba. Na razie nie ma. Mam nadzieję, że jakoś we wrześniu dodadzą a ja wówczas będę miał te 7500 punktów...
 
Back
Top