Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Ja tak jak midern.

W pewnym momencie nawet zalogowałem się ponownie i już miałem ją zamawiać, ale jednak nie.
 
Dziś dopiero wyszła od celników, i jest dalej w Warszawie. Więc nie ma opcji. Pewnie w poniedziałek. A mnie nie ma.

W ogóle są nowe nagrody. Ramka z podpisem słodkiej Tate za 10k.
 
dodali autobiografie Rondy i rekawice Fabera i Mendesa
No i nie ma książek :( A bym sobie biografię Rondy przeczytał. Dwa razy dodawali dziś tę nagrodę? Mieli dodawać przecież w innych godzinach, a nie gdzie Europa w pracy lub śpi....
 
Było tak, że dali jakąś pulę tych książek - one rozeszły się ekspresowo i prawdopodobnie jeszcze w tej samej godzinie - dorzucili kolejną pulę, ale ona też się szybko rozeszła.
 
Od początku ... od kiedy pojawiły się ramki, nie do końca byłem nimi zainteresowany i nie mogłem się do nich przekonać.

Ale dzisiaj jestem mocno zaskoczony. Na prawdę WARTO. Ramka jest świetna. Bardzo starannie wykonana, bardzo dobra jakościowo, duża i prezentuje się świetnie.

Sorki, nie wkleję zdjęcia, próbowałem zrobić ale odbija się światło. Szczerze polecam ramkę z Lawlerem. Bardzo ładna !!!
 
Pany, dobrze zrobiłem, że wziąłem rękawicę Dillashawa? Bo mimo to, że koleś jest dla mnie prawie Bogiem to mam już trochę mieszane uczucia, a do następnej rękawicy pewnie już nie dożyję :/ Moim marzeniem była rękawica Edgara albo Diaza :<
ile zbierales dni zbierales na te rekawice? pozdro
 
musze 200 punktow dozierac na fight pass, ma ktos jakis pomysl? nie mam isntagrama twittera
 
musze 200 punktow dozierac na fight pass, ma ktos jakis pomysl? nie mam isntagrama twittera
Tylko jak go chcesz na 1/6/12 miesięcy to i tak wychodzi po tyle samo za miesiąc. W dodatku za 6/12 i tak nie dostajesz pkt. do Rewards jeśli kupiłeś przez punkty.
 
Kupiłem na 12 miechow niedawno to dostalem 240 pktow.

Bez twittera i instagrama szkoda zbierac bo codziennie tracisz 40 pktow.

A obstawiasz w UFC Fantasy? Tam mozna troche wyciagnac jesli jestes systematyczny @Trzyha
 
Kupiłem na 12 miechow niedawno to dostalem 240 pktow.

A nie pisałeś ostatnio, że wybrałeś sobie z punktów Fight Passa na rok?


Bez twittera i instagrama szkoda zbierac bo codziennie tracisz 40 pktow.

Jak jest dzień nie-hashowy to traci 20 punktów na Twitterze i tyle samo na Instagramie, a za normalne 2 retweety postów od UFC zgarnie 20 punktów ;)
 
Dokladnie. Ja juz w rutyne wpadlem i rozrozniam tylko dwa dni ONhash = 95 i OFFhash = 55 stad palnalem 40.
 
Kupiłem na 12 miechow niedawno to dostalem 240 pktow.
No tak, teraz widzę, że jest zmieniona notka w EARN dot. FP i za zakup przez Rewards też się dostaje pkt. 20 za miesiąc/120 - 6/240 - 12/. Wcześniej było "nie dotyczy zakupionych przez Rewards", a teraz nawet skorygowali, że mail musi być ten sam lub kontaktować się z nimi.

Czyli właściwie za rok FP nie dostaje się żadnych bonusów, to jakby to samo jak subskrypcja co miesiąc. Dziwne.
 
Back
Top