Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Szczerze ... to bym z miłą chęcią przytulił ramkę z Edgarem - najwcześniej za 1,5 miecha :(
 
Pod tą ramką z Conorem za 22 500 punktów jest napisane:

Autograph may vary

Hah, no na tamtych małych flagach Irlandii było tylko parę kresek. Zdecydowanie jest to inny podpis.

BTW - tych ramek z Edgarem jest naprawdę dużo. 10 sztuk jeszcze zostało. Sam bym wziął, ale też nie mam tylu punktów aktualnie :/
 
Dziś otworzyłem paczkę :)

CM88ZC6WEAA-zYq.jpg
 
A jak tam w środku? Jest po polsku? Obrazki chociaż jakieś są? Jak nie, to dobrze, że nie brałem
ibrGo2qwYwUdVC.png
 
Ja dzisiaj dostalem rekawice Werduma. Bardzo mile zaskoczenie bo zapakowane przez Fanatics Authentic. Rekawica z hologramem i mozna sobie sprawdzic autentycznosc przez neta ... ale ... ten srebrny marker niech szlag trafi :) rozmazuje sie bardzo, wystarczy palcem dotknac. Trzeba zainwestowac w przezroczyste pudelko na relikwie:)
 
Ja dzisiaj dostalem rekawice Werduma. Bardzo mile zaskoczenie bo zapakowane przez Fanatics Authentic. Rekawica z hologramem i mozna sobie sprawdzic autentycznosc przez neta ... ale ... ten srebrny marker niech szlag trafi :) rozmazuje sie bardzo, wystarczy palcem dotknac. Trzeba zainwestowac w przezroczyste pudelko na relikwie:)
Daj fotkę jak się prezentuje
 
Dzwonił do was ktoś z urzędu celnego albo dostaliście jakieś info o przesyłce? Co jeśli o mnie zapomnieli :(
 
taka sytuacja
yZBs47w.jpg


jako typowy cebulak będę tylko narzekał, co kurwa czemu XXL? I na co mi to teraz? Co ja z tym zrobię? Jak ja mam w tym bić ludzi?

oczywiście cieszę się jak małe dziecko, TJ macał tę rękawicę więc można powiedzieć, że jesteśmy teraz przyjaciółmi, aaaaaaaaaa
 
taka sytuacja
yZBs47w.jpg


jako typowy cebulak będę tylko narzekał, co kurwa czemu XXL? I na co mi to teraz? Co ja z tym zrobię? Jak ja mam w tym bić ludzi?

oczywiście cieszę się jak małe dziecko, TJ macał tę rękawicę więc można powiedzieć, że jesteśmy teraz przyjaciółmi, aaaaaaaaaa

Tak, flamastrem
 
Pojawila sie rekawica z autografem Connora i jako jedyna kosztuje 17k. Niby dlaczego? Poswiecona? Zenujace.

Fani Connora pewnie mnie zjedza, ale robienie z niego bostwa jest zupelnie bezpodstawne. Poczekajmy na walke z Aldo i rewanż z Chadem.
 
Back
Top