Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Dziwna sprawa, nit nie pisał żadnego maila, a tu rameczka już jest, wygląda imponująco. Jestem nieźle podjarany, nietety smartfona nie mam i zdjęcia nie będzie.
Naprawdę warto
 
Mi dzisiaj Fightclub doszedł ;)

Przyznam się, że od tygodnia ponad nie zbierałem pkt bo mi się nie chce, ale trzeba się zmotywować bo ramka teraz mnie interesuję.
 
Ja zbieram od UFC Kraków, u mnie te ranne klikanie to już rytuał. Jak można dostać takie rzeczy za darmo to trzeba do oporu.
I ta mina mojej matki - Zamawiałeś jakieś rzeczy z USA, bezcenne
 
Dziwna sprawa, nit nie pisał żadnego maila, a tu rameczka już jest, wygląda imponująco. Jestem nieźle podjarany, nietety smartfona nie mam i zdjęcia nie będzie.
Naprawdę warto
Dlugo czekales? Ja wlasnie czekam na ramke z Lawlerem.
 
Widzę że na to niema reguły, chyba wysyłają hurtowo bo tutaj ktoś pisał że doszedł mu dziś FC
SCOT KIEDY ZAMÓWIŁEŚ
 
@ScoTT Ty na tych pozostałych 3 kontach masz fake'owe dane, czy prawidłowe?

Nie napiszę, że nie kusi mnie perspektywa przytulenia darmowych 2000 punktów. Ciągle jednak zastanawiam się, czy będzie mi się chciało długofalowo jechać na 2 konta.
 
Tak, prawdziwe. Mam 4 konta, ja, ojciec, żona i kolega z pracy. Wszystkie dane, adresy, telefony, facebooki, etc. sa prawdziwe. Nawet te ankiety jak wypelnialem to robilem to roznie tak jak przypuszczalem, że oni by odpowiedzieli. Ja wiecej nie zakladam, bo to i tak duzo ale szczerze to juz rutyna - dziennie okolo 15 minut. Podalbys fikcyjne dane to tez by sie nic nie stalo. Gdyby mi teraz cokolwiek zarzucili to moge im wyslac ksero dowodow osobistych, udowodnia mi ze postepuje niezgodnie z regulaminem? Im wiecej uzytkownikow tym lepiej dla nich, stad ta promocja.
 
Właśnie miałem telefon i dostałem maila od UPS, aby opisać zawartość paczki. Mam nadzieję, że mi nic nie naliczą. Napisałem, że to zwykła ramka ze zdjęciem wygrana w konkursie.
 
Właśnie miałem telefon i dostałem maila od UPS, aby opisać zawartość paczki. Mam nadzieję, że mi nic nie naliczą. Napisałem, że to zwykła ramka ze zdjęciem wygrana w konkursie.
Ja miałem przed chwilą.
 
Wydaje mi się, że dobrze mówicie - zwięźle, precyzyjnie - ramka ze zdjęciem wygrana w konkursie. I tyle. Więcej nie muszą wiedzieć. Moim zdaniem nie powinni naliczyć cła. Dajcie znać jak to będzie. ;)

Tak sobie myślę - ciekawe jakby ktoś zamówił pas. Myślę, że 90% szans na naliczenie cła.
 
Dziwne, o co tu chodzi, do mnie nawet maila nie pisali, i dlatego się tak dziwiłem bo myślałem że to taka procedura, a tu od razu paczka
 
Co do tych 2000okt na starcie... Powiedzcie mi tylko tak... jak tu niby zniechęcają do nabijania fejkowych kont? pzecież to istne zaproszenie - zakładasz 2 konta, na start dostajesz 2k pkt, kolejny 1k nabijasz w 3 minuty. Masz 3k. Masz 2 konta. Masz 6k. Od ręki. Masz 6 miesięcy FP za darmo. Dzisiaj chyba moi dziadkowie założą sobie knto na rewards
smile.png
 
Wszystko ładnie, pięknie, ale nie z tego samego IP.

Sam jestem na etapie obczajania dogodnego pakietu internetowego na drugim moim telefonie...
 
Pany, dobrze zrobiłem, że wziąłem rękawicę Dillashawa? Bo mimo to, że koleś jest dla mnie prawie Bogiem to mam już trochę mieszane uczucia, a do następnej rękawicy pewnie już nie dożyję :/ Moim marzeniem była rękawica Edgara albo Diaza :<
 
Pany, dobrze zrobiłem, że wziąłem rękawicę Dillashawa? Bo mimo to, że koleś jest dla mnie prawie Bogiem to mam już trochę mieszane uczucia, a do następnej rękawicy pewnie już nie dożyję :/ Moim marzeniem była rękawica Edgara albo Diaza :<

Pewnie, że dobra decyzja. Cruza byłyby lepsze, ale te też spoko.
 
O kurna, ja bym przed chwilką uległ emocjom i zamówił tę książkę. Ale na szczęście się opamiętałem. Szkoda wydawać 3 tysięcy punktów, choć spodziewałem się - zanim wszedłem na swojee konto, że to będzie kosztować z 10k conajmniej.

Książka jest CHYBA papierowa.
 
Tak, ta książka jest papierowa. Żaden pdf. Właśnie zamówiłem i w mailu dostałem, że shipping za około 2-3 tygodnie. Dam znać jak dojdzie :wink:

A Fight Club szedł mi prawie równe 6 tygodni. Dotarł tego samego dnia co u @ScoTT 'a. :wink:
 
Back
Top