Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Lipa dzisiaj z #hashtagami

skromne 55 pkt tylko dało się dzisiaj zebrać.

Pozostaje mieć nadzieję, że może wieczorem włączą i się jeszcze nabije do tego dnia...
 
wv5b63favz85.jpg


Dzisiaj dotarła paczka. FC zamówiony 26.06.2015.

OD RAZU ZAZNACZAM, NIE NARZEKAM PONIEWAŻ NIC ZA TO NIE ZAPŁACIŁEM - DZIĘKI BOGU :)

Moja subiektywna ocena:
- Koszulka - duża rozmiarówka, cieniutka, 100% bawełna
- Słuchawki - fatalne, wykonane z kiepskich materiałów, jakość dźwięku dla mnie fatalna
- Marker - srebrny marker - ok, nic tu więcej się nie da napisać
- Smyczka - tak w zasadzie to chyba najbardziej mi się podoba - ładny design - materiał też cieniutki
- List od Dany - naderwany - bez komentarza ;)
 
wv5b63favz85.jpg


Dzisiaj dotarła paczka. FC zamówiony 26.06.2015.

OD RAZU ZAZNACZAM, NIE NARZEKAM PONIEWAŻ NIC ZA TO NIE ZAPŁACIŁEM - DZIĘKI BOGU :)

Moja subiektywna ocena:
- Koszulka - duża rozmiarówka, cieniutka, 100% bawełna
- Słuchawki - fatalne, wykonane z kiepskich materiałów, jakość dźwięku dla mnie fatalna
- Marker - srebrny marker - ok, nic tu więcej się nie da napisać
- Smyczka - tak w zasadzie to chyba najbardziej mi się podoba - ładny design - materiał też cieniutki
- List od Dany - naderwany - bez komentarza ;)
Strasznie długo to trwało. Masakra.
 
wv5b63favz85.jpg


Dzisiaj dotarła paczka. FC zamówiony 26.06.2015.

OD RAZU ZAZNACZAM, NIE NARZEKAM PONIEWAŻ NIC ZA TO NIE ZAPŁACIŁEM - DZIĘKI BOGU :)

Moja subiektywna ocena:
- Koszulka - duża rozmiarówka, cieniutka, 100% bawełna
- Słuchawki - fatalne, wykonane z kiepskich materiałów, jakość dźwięku dla mnie fatalna
- Marker - srebrny marker - ok, nic tu więcej się nie da napisać
- Smyczka - tak w zasadzie to chyba najbardziej mi się podoba - ładny design - materiał też cieniutki
- List od Dany - naderwany - bez komentarza ;)
Gratki!
Teraz na ważenie to będziesz wbijał VIP wejściem :boss:
 
wv5b63favz85.jpg


Dzisiaj dotarła paczka. FC zamówiony 26.06.2015.

OD RAZU ZAZNACZAM, NIE NARZEKAM PONIEWAŻ NIC ZA TO NIE ZAPŁACIŁEM - DZIĘKI BOGU :)

Moja subiektywna ocena:
- Koszulka - duża rozmiarówka, cieniutka, 100% bawełna
- Słuchawki - fatalne, wykonane z kiepskich materiałów, jakość dźwięku dla mnie fatalna
- Marker - srebrny marker - ok, nic tu więcej się nie da napisać
- Smyczka - tak w zasadzie to chyba najbardziej mi się podoba - ładny design - materiał też cieniutki
- List od Dany - naderwany - bez komentarza ;)

Nie miało być jeszcze w zestawie czegoś więcej? Naszyjnik czy coś ?
 
Też dostałem dziś swojego fight cluba :) fajna sprawa



Przy zamawianiu jest napisane 6-8 tygodni więc nie można narzekać

No i co, 6-8 tygodni to cholernie długo. Dostawałem już przesyłki z różnych stron świata i rzadko idą tak długo. Jeśli jeszcze bym miał za to płacić byłbym wkurw.
 
Tak mi kiedyś napisali :)



Hi Jakub,

We are sorry to hear that you haven't received your membership package yet.

Our records indicate your package was exported on: June 26, 2015 at 9:43am PDT

Please allow 6-12 weeks from the date your membership package was exported for the arrival of your missing package to your desired shipping address; this is due to delivery times, customs, and the coordination of fan club shipments on a bi-weekly basis. Please note that our shipment guidelines are set to allow for the production of items included in the membership package, as they are not produced individually, but mass produced and then sent to our warehouse for shipment.

If you do not receive your package within 12 weeks, please don't hesitate in contacting us and a Support Representative will further assist you.

We will do our best to get your package to you in a timely manner and we hope your enjoying your membership benefits so far!

Best,

UFC Fight Club Support Team
 
Na jakiej podstawie/w jaki sposób identyfikują członka Fight Clubu przed wpuszczeniem na ważenie czy też sesję Q&A ?
 
Jakbym za to zapłacił 75$ to naprawdę...
Mam nadzieję, że uda mi się wykorzystać przynajmniej te bonusy na gali w Polsce.

No i do mnie przesyłka dotarła w 22 dni.
 
No i co, 6-8 tygodni to cholernie długo. Dostawałem już przesyłki z różnych stron świata i rzadko idą tak długo. Jeśli jeszcze bym miał za to płacić byłbym wkurw.

Mi akurat przesyłka szła 3 tygodnie i 1 dzień, chyba tylko Polacy potrafią narzekać na coś darmowego, a Ty @theMat narzekasz praktycznie non stop na ten program, po co kontynuujesz zbieranie?
 
Mi akurat przesyłka szła 3 tygodnie i 1 dzień, chyba tylko Polacy potrafią narzekać na coś darmowego, a Ty @theMat narzekasz praktycznie non stop na ten program, po co kontynuujesz zbieranie?
Ciągle narzekam? Idź się lepiej puknij gościu. :facepalm: Nic nie można krytykować, normalnie ciągle tylko chwalić i chwalić, nawet jak jest chujowe. I jeszcze jedna rzecz: to nie jest darmowe, uświadom to sobie.

Jeśli wszystkie ciuchy od nich tak wyglądały, to jednak dobrze, że podpisali kontrakt z Reebokiem.
 
Generalnie jak ktoś się zepnie to jest w stanie rocznie nabić 36 tysięcy punktów. Wyliczenie teoretyczne -> 100 pkt dziennie przez 30 dni x 12 miesięcy.

Czyli i na Fight Cluba starczy, na rocznego Fight Passa i na parę PPV, zakladajac nie wybieranie nagród materialnych.
 
Generalnie jak ktoś się zepnie to jest w stanie rocznie nabić 36 tysięcy punktów. Wyliczenie teoretyczne -> 100 pkt dziennie przez 30 dni x 12 miesięcy.

Czyli i na Fight Cluba starczy, na rocznego Fight Passa i na parę PPV, zakladajac nie wybieranie nagród materialnych.
i kilka tapet :D
 
a ja rozumiem wasze rozczarowanie, napieprzaliście te punkty, myśleliście, że coś fajnego będzie a tu dupa, szkoda, że tak to wygląda, ale w końcu rozdają za free, trzeba ciąć koszta jak tylko się da. Zastanawiam się czy brać ramkę czy jakąś rękawicę, ramkę powieszę na ścianę i będzie jakoś wyglądało, są tańsze więc dałoby radę więcej. Z drugiej strony rękawica... założę i będę mógł bić ludzi, eh sam już nie wiem.
 
a ja rozumiem wasze rozczarowanie, napieprzaliście te punkty, myśleliście, że coś fajnego będzie a tu dupa, szkoda, że tak to wygląda, ale w końcu rozdają za free, trzeba ciąć koszta jak tylko się da. Zastanawiam się czy brać ramkę czy jakąś rękawicę, ramkę powieszę na ścianę i będzie jakoś wyglądało, są tańsze więc dałoby radę więcej. Z drugiej strony rękawica... założę i będę mógł bić ludzi, eh sam już nie wiem.
I do tego z autografem,+20 pktów do respektu ;)
 
Ciągle narzekam? Idź się lepiej puknij gościu. :facepalm: Nic nie można krytykować, normalnie ciągle tylko chwalić i chwalić, nawet jak jest chujowe. I jeszcze jedna rzecz: to nie jest darmowe, uświadom to sobie.
No niestety też się zgadzam, że narzekasz. Ale tak, darmowe nie jest. W końcu zbierają nasze dane, a to takie cenne jak cholera w dobie fb, tt, insta, snapa, periscope itp itd....... Kliknięcie w 5 rzeczy dziennie i poświęcenie na to 15minut. Jak nie masz kwadransa dziennie na takie pierdoły to tego nie rób, a tak zebrałeś sobie kilka pamiątek. Od kiedy pamiątki mają wartość pieniężną? Chyba, że to sprzedajesz na Allegro, czy OLX, a koszulka z FC ci nie chce zejśc....

Ja tam nie narzekam na swoją "nagrodę". Dla mnie UFC ma wielki plus za taki program, choćby i nawet same PPV i FP były. Tak, trzeba się cieszyć nawet jak jest chujowe(w/g Ciebie). Najlepiej to coś brać, ale kurwa narzekać.
 
No niestety też się zgadzam, że narzekasz. Ale tak, darmowe nie jest. W końcu zbierają nasze dane, a to takie cenne jak cholera w dobie fb, tt, insta, snapa, periscope itp itd....... Kliknięcie w 5 rzeczy dziennie i poświęcenie na to 15minut. Jak nie masz kwadransa dziennie na takie pierdoły to tego nie rób, a tak zebrałeś sobie kilka pamiątek. Od kiedy pamiątki mają wartość pieniężną? Chyba, że to sprzedajesz na Allegro, czy OLX, a koszulka z FC ci nie chce zejśc....

Ja tam nie narzekam na swoją "nagrodę". Dla mnie UFC ma wielki plus za taki program, choćby i nawet same PPV i FP były. Tak, trzeba się cieszyć nawet jak jest chujowe(w/g Ciebie). Najlepiej to coś brać, ale kurwa narzekać.

Fajnie, że internet masz darmowy. Pozdro. Kliknięcia? Tworzysz reklamę. Jesteś jej częścią. To jest coś warte, chyba, że się nie cenisz. Narzekam? Kurwa, mam dwie rękawice, ramkę w drodze, co miesiąc Fight Pass, jestem mega zadowolony, ale przedmioty w FC są chujowo wykonane. Koszulka jeszcze w miarę, smycz najbardziej na plus, ale słuchawki(które są w tej wersji "ekskluzywnie") nie grzeszą jakością. Marker jak marker, raz pisze, raz nie. A "list" to już mógł Dana podpisać osobiście. Tak, są naprawdę słabe. To co mam powiedzieć, no co? Tyle dobrze, że dostałem ten zestaw w ramach programu UFC Rewards, gdybym dostał to za 75$ byłbym zniesmaczony. A tak? Tak mogę sobie powiedzieć, że po prostu mogło być dużo lepiej. I tyle.
 
Last edited:
Tak tylko jest różnica jest pomiędzy narzekaniem, a subiektywną oceną z której może ktoś skorzysta - zastanowi się czy nie warto zamówić sobie za te punkty czegoś innego.

Nie żałuję bo nic za to nie zapłaciłem, narzekałbym gdybym kupił FC. Z drugiej strony też czego można oczekiwać za 75$. Od razu można się domyśleć, że nie będą to słuchawki Monster czy koszulka Hayabusy. Ale za te 75$ można zrobić całkiem przyzwoity zestaw. Przyzwoite słuchawki w których da się słuchać muzyki to koszt około 25 dolarów, koszulka również 25$, smyczka 5$, marker 3$ ???? Podaje ceny sklepowe a nie ceny zakupu po jakich oni by mieli, podejrzewam że i tak je mocno zawyżyłem.

Mi się podoba smyczka, jest zajeb*sta :) przyda się.
 
Bardziej adekwatne są ceny z koperty:
- koszulka 5$,
- smyczka 1$,
- marker 1$,
- słuchawki 3$,
suma 10$. Tak. To by się zgadzało.
 
Ja bym w życiu za taki 'zestaw' nie zapłacił 75 $. Ale znając życie, są Jankesy i nie tylko , którzy rok w rok płacą taką kwotę za elitarne członkostwo w klubie VIP-owskim Fight Club :crazy:

Faktycznie, może te wszystkie gadżety kosztują 10 dolców, a reszta - pomijając wysyłkę, czysty zysk dla korporacji.
 
Back
Top