Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Czy mi się wydaje czy FC całkowicie znikł? Chyba że przegapiłem moment jak się skończył, bo na tą chwilę w ogóle go tam nie ma. A po za tym to #ufcchicago dalej działa :)
 
A ja sie cieszyłem że ramkę zamówiłem ;/ Nabiłem te 10000 i czekałem na jakieś rękawice (były Rockholda ale czekałem na kogoś kogo lubie), no i jak podnieśli cenę zamówiłem ramkę Cerrone i pewnie też będą cyrki z cłem :/

Dziś w końcu ramka dotarła. Wczoraj dzwonił celnik i pytał się co to jest bo wartość powyżej 22 dolarów i powinien naliczyć cło. Powiedziałem że ramka ze zdjęciem w konkursie i powiedział że postara się żeby nie było cła a jak będzie to jeszcze zadzwoni. Zamiast tego zadzwonił dziś kurier :fly:


Myślałem że ramka będzie malutka, a rozmiar całkiem słuszny ;)
 
Ja oczekuje na swojego Fightcluba, @bart123 w jaki sposób kontaktował się z Tobą kurier?
Poczta polska go dostarczyła. Nigdy się ze mną nie kontaktują. Po prostu zostawiła u sąsiadki.

@kapusta - to dziwne, bo cła na takie towary nie powinno być, a VAT dopiero od wartości 45$. Dobrze, że UFC o nas dba :)
 
Dziś w końcu ramka dotarła. Wczoraj dzwonił celnik i pytał się co to jest bo wartość powyżej 22 dolarów i powinien naliczyć cło. Powiedziałem że ramka ze zdjęciem w konkursie i powiedział że postara się żeby nie było cła a jak będzie to jeszcze zadzwoni. Zamiast tego zadzwonił dziś kurier :fly:


Myślałem że ramka będzie malutka, a rozmiar całkiem słuszny ;)

A mozesz cos wiecej napisac i wrzucic fotke jeszcze raz? Warto bylo? Bo zastanawiam sie nad ramka z Lawlerem.
 
A mozesz cos wiecej napisac i wrzucic fotke jeszcze raz? Warto bylo? Bo zastanawiam sie nad ramka z Lawlerem.
20150730_223437.jpg

zeby był punkt odniesienia szafa ok 1.90 m. Myśle ze warto, marzyłem o rękawicach ale 15 k to duze przegiecie tym bardziej ze nie wiadomo czy jeszcze nie podniosą. Myśle ze warto. Ramka duzo lepsza niz wyglada jako obrazek w nagrodach do wyboru.
 
zamawiam ramkę co napisać w rubrykach
STATE
PHONE NUMBER (CZY TO STARCZY 48 I WŁAŚCIWY NUMER)
Address Line 2
ja wiem co to znaczy tylko że nie mam doświadczenia i nie chciałbym się pomylić
 
w state wpisz województwo
numer z 48
w address line 2 nie musisz nic wpisywać

wszystko najlepiej bez polskich znaków
 
w state wpisz województwo
numer z 48
w address line 2 nie musisz nic wpisywać

wszystko najlepiej bez polskich znaków

Ale mam 2 polskie znaki, w nazwisku i mieście to mam pisać bez i powinno być dobrze

edit
scot
od wczoraj działa UFC190
SPAWDZONE
 
Te cło to albo nie może być naliczane, albo bierze to na siebie zespół UFC REWARDS. Mogą też wysyłać z Europy.

W przeciwnym razie - moim zdaniem, dla nas, Polaków w PL jest to nieopłacalne nabijać punkty, zamawiać nagrody rzeczowe i jeszcze za nie płacić jakieś opłaty.
 
No no no, są nowe w postaci:

rękawic Werduma, Pettisa, Mendesa, Dillashawa, Fabera , nowe PPV na UFC 191 dodali, Fight Club, Ticket Holdery

Dalej można wziąć np. ramkę Paige co bym uczynił, ale jak na razie mam tylko 4k redeemable points :/

Skasowali te 'wykupione' zdjęcie Rondy nr 1 :facepalm: :crazy:

A "flaga" Irlandii z paroma kreskami od Notoriousa jak zalega, tak zalega. Nie ma chętnych na to. :crazy:

Generalnie zaobserwowaliście jakąś podwyżkę cen? Jeżeli chodzi o te nagrody multumedialne typu FP, PPV, FC to brak podwyżek.
 
Back
Top