Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

20150710s0353.jpg

Jaranko
 
ale lipa, że zwiększyli cenę za rękawice :/ tak to miałbym dwie, a teraz ledwo starcza na jedną, eh. Fajnie jakby teraz dali rękawice kogoś konkretnego. No i szkoda, że nie ma już check-inów za swarma, łatwe punkciki były ;D
 
Musisz wykupic kod w rewardsach, a później na stronie fightpassa wpisać ten kod w polu po prawej stronie po kliknięciu darmowego tygodnia (triala 7 dniowego).
 
Założyłem konto na UFC Reward. Teraz żeby się zalogować muszę wpisać Identyfikator i hasło. Przy rejestracji wpisywałem jakie chcę hasło ale o żadnym identyfikatorze nie było info ? Co ja mam tam wpisać ?
 
Założyłem konto na UFC Reward. Teraz żeby się zalogować muszę wpisać Identyfikator i hasło. Przy rejestracji wpisywałem jakie chcę hasło ale o żadnym identyfikatorze nie było info ? Co ja mam tam wpisać ?
mail.
 
To dzisiaj i tak nie da rady obejrzeć gali na fight pasie po wykupieniu subskrypcji na miesiąc za 1000 punktów ?
 
To dzisiaj i tak nie da rady obejrzeć gali na fight pasie po wykupieniu subskrypcji na miesiąc za 1000 punktów ?
Kartę wstępną obejrzysz na FightPassie. Kartę główną, która jest w PPV, obejrzysz w ESC albo na streamach.
 
Co prawda mój test z hashtagami dalej trwa - niemniej już teraz wiem parę rzeczy :crazy:

Nie jest prawdą to, że za danego hasha można zgarnąć tylko 100 pkt.

Testuję od środy wieczorem. Wówczas wpadło 20 pkt za Twittera i 20 pkt za Instagrama [nie liczę oczywiście normalnych punktów za retweetowanie postów od ufc]

Przez czwartek, piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek wpadły kolejne punkty, a na koncie widnieje info:

M9TzWeC.jpg


Co oznacza, że jutro [wtorek] o godzinie 06:00 można zdobyć jeszcze kolejne punkty.

Podsumujmy:

Twitter - od środy do wtorku = 140 pkt !
Instagram - identycznie, = 140 pkt!

Łącznie 280 pkt za daną galę :o o: :fly::bayan:
 
I jak wrzucą znowu rękawice MightyMouse'a, RdA i Paige i jeszcze w cenie 12k to tracę wiarę w cały ten rewards i kupuje FP na rok.
 
Dziękować, puknty wpadły. Kojarzysz może, czy przy innych galach też tak było?
Wiesz co, nie pamiętam czy od samego początku ale na pewno od bardzo dawna bo odkąd pamiętam to tłukłem punkty 7 dni w tygodniu. Chyba, że się przerwa w galach trafiała tak jak ostatnio.
 
Co prawda mój test z hashtagami dalej trwa - niemniej już teraz wiem parę rzeczy :crazy:

Nie jest prawdą to, że za danego hasha można zgarnąć tylko 100 pkt.

Testuję od środy wieczorem. Wówczas wpadło 20 pkt za Twittera i 20 pkt za Instagrama [nie liczę oczywiście normalnych punktów za retweetowanie postów od ufc]

Przez czwartek, piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek wpadły kolejne punkty, a na koncie widnieje info:

M9TzWeC.jpg


Co oznacza, że jutro [wtorek] o godzinie 06:00 można zdobyć jeszcze kolejne punkty.

Podsumujmy:

Twitter - od środy do wtorku = 140 pkt !
Instagram - identycznie, = 140 pkt!

Łącznie 280 pkt za daną galę :o o: :fly::bayan:

Ale Ty niedowiarek jesteś - w maju i czerwcu już pisałem /posty #821 i [URL='http://cohones.mmarocks.pl/threads/poradnik-ufc-rewards-czyli-darmowy-fight-pass-i-nie-tylko.22566/page-47#post-1016849']#936/ że punkty wpadają też w środę przed i we wtorek po gali ;)[/URL]
 
Podsumowując wasze wywody,
Pilnuje tweta od 3 miesięcy, i,
1. 90% hashów jest do wtorku
2. 80% jest od środy wieczorem
3. nie muszą wisieć na Ernie żeby być aktywne
4. trzeba obserwować ten watek na forum żeby być na czasie

Mam nadzieje że zakończycie tą bezsensowną dyskusję
Wiem co bo w od UFC Kraków zgromadziłem prawie 12 patyków ( bez instów)
 
Co do nowych nagród:

Still recovering from UFC 189, Fan Expo and International Fight Week. They’re coming.
 
Back
Top