Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Z tego wkurwienia wysłałem im maila, dostałem tak odpowiedź:

When we first launched UFC Rewards, the value for Rewards were lower primarily because we didn’t have as many ways to earn points. Since launching we have added:


-Tweeting specific hashtags on Twitter (up to 100 points per week)

-Tweeting specific hashtags on Instagram (up to 100 points per week)

-Reading UFC Newsletters (up to 50 points per week)

-Clicking a link in a UFC Newsletter (up to 50 points per week)

-Increased points for UFC FIGHT PASS

-Increased points for Pay-Per-View through UFC.tv

-Purchasing tickets through Ticketmaster (point per dollar spent)

-Attending UFC Fan Expo events

-Completing Surveys (200 – 500 points)


We are continuing to add new ways for our fans to earn points. Points were lower in the beginning because there were not as many opportunities to earn points. When we add new items, they are literally redeemed in minutes because of the higher balances members have acquired over the past several months and the new activities.

Dodatkowo wiemy też, że nic nie robia ze śmieciami, które nabijaja punkty na 10 kontach, tak więc wiadomo, że nie ma to żadnego zwiazku z kosztami wysyłki.
 
Gdyby im to nie było na rękę to już dawno by ukrucili jazdę na kilka kont. Dali na zachętę niskie ceny, masa ludzi pozakładała sobie kilka kont zwiększając im reklamę przy jednoczesnej redukcji kosztów bo co z tego że masz na 10 kontach po 10000 punktów jak i tak nie możesz robić transferu punktów pomiędzy nimi, a za tą kwotę stopniowo można kupować coraz mniej. I niech nie pier*olą głupot że zwiększają możliwości zdobywania punktów. Zwiększają czy redukują?

Dlaczego wyłączyli +500 za kod z programu UFC z poszczególnych gal? No to ba ... bo te śmiecie multiplayerzy doładowywali sobie swoje konta. Skoro jest super możliwość zdobywania punktów ( a to jest 2 tygodnie klikania samych hashów) to podwyższamy szybciej ceny tak jak to robią teraz i to wystarczy, tak? To dlaczego tą opcję wyłączyli? Bo pewnie 98% osób które wpisało ten kod i doładowało sobie konto ( w tym i ja) nie mieli nawet w ręku programu. Będę się upierał nadal: statystycznie więcej amerykanów niż polaków kupuje bilety na UFC, statystycznie więcej amerykanów niż polaków kupuje FightPassa, statystycznie więcej amerykanów niż polaków chodzi do UFC GYM, statystycznie więcej amerykanów niż polaków kupuje PPV, statystycznie więcej amerykanów niż polaków jeździ na FAN EXPO, zgadza się? Więc oni zawsze będą mieli więcej punktów. To jest czysta matematyka, nie zarobisz ich więcej niż tyle na ile Ci pozwolą, a cena i tak będzie większa. Ograniczyli tym samym wysyłanie nagród w różne części świata na pewno, na pewno liczba wysyłek zmalała. Ale żeby Cie nie dołowoać, muszą Cię jakoś przytrzymać ... łap ankietę i pamiętaj już niebawem wprowadzimy nowe metody zdobywania punktów ale tuż po tym rękawice będą kosztować 30000, ale zawsze możesz sobie kupić FightPassa za punkty (ich to nic nie kosztuje) a Ty im klikasz codziennie przez 3-4 miesiące wszystko co możliwe. Jak im się to ma kalkulować jak, np. Ramka z fragmentem maty - ile ich to kosztuje? Wycinają skrawek z maty która idzie w kosz, wkładają w ramkę i drukują zdjęcie. Ile produkcja tego kosztuje? 2-3$ ? A koszt wysyłki do Polski 30-40$?
 
GamePlan Pań z UFC Rewards to idealny materiał na podwyżkę pensji albo chociaż na premię:

1. Zwerbowały batalion userów/multiuserów który klika co popadnie i robi reklamę - zachęcając niskimi cenami i szybkim zdobywanie punktów
2. Teraz trzeba obniżyć koszty - podniosły ceny przez co coraz to mniej nagród wędruje poza USA i zmniejszyły szybkość z jaką zdobywa się punkty
3. Trzeba wojsko mobilizować i motywować aby nie było dezercji - wprowadziły więcej możliwości zdobywania punktów - małych punktów
4. Zmniejszamy nadal koszta - pozostawiamy w stałych cenach nagrody które nas nic nie kosztują (FightPass) a podwyższamy ceny pozostałych
5. Dalej tniemy koszta - ograniczamy multiuserów wprowadzając mało urozmaicone nagrody - już wcześniej o tym mówiłem, rękawice MightyMouse'a, Paige V, Daniel Cormier, etc. A co jesli ja nie lubię MacGregora (aktualnie 4 nagrody z nim związane)? Nie lubię Weidmana (Aktualnie rękawice i ramka)? Lubię Caina, lubię Jones'a, Silvę, GSP, etc. - UFC ma masę innych zawodników. Znajdziesz coś dla mnie? Nie, ale zawsze sobie możesz kupić FightPassa. Na ten argument kiedyś mi napisali, że nagrody są uzależnione od dostępności danego zawodnika MightyMouse tam śpi w takim razie :) razem z Paige V. Nie mam nic do tych zawodników, ale nie zamawiam nic innego bo mam autograf DD a od Paige nie chcę bo poza tym że jest ładna to niczym innym mnie nie urzekła. Ale i tak wszyscy dalej klikamy z nadzieją że może mi coś wpadnie ciekawego w końcu i o to im chodzi.
 
Nikt nikogo do klikania nie zmusza. Ich program - ich reguły. To nie organizacja dobroczynna.
Bierzmy co można - w moim przypadku mam darmowy fightpass warty kilka stów za niecałe 4 m-ce zabawy z nimi.
Niepoważnie brzmią te pretensje, takie moje zdanie.
 
Ale to nie są żadne pretensje. Ja nadal będę klikał nawet dla samego fightpassa czy PPV. Napisałem jak wg mnie to wygląda i dlaczego wg mnie podwyższają ceny.
 
Nikt nikogo do klikania nie zmusza. Ich program - ich reguły. To nie organizacja dobroczynna.
Bierzmy co można - w moim przypadku mam darmowy fightpass warty kilka stów za niecałe 4 m-ce zabawy z nimi.
Niepoważnie brzmią te pretensje, takie moje zdanie.

Nic dodać nic ująć, te wasze wywody są podobne do bajki o Szczycie bezczelności: na.... komuś na wycieraczkę, poprosić o papier i narzekać że był za szorstki
 
Tak tylko klikasz jak głupi codziennie, bo widziałeś jakie są ceny i na to się godziłeś. To tak jakbyś poszedł do sklepu, na półce cena 100 zł, podchodzisz do kasy a tam 5x tyle.
 
No wlasnie nie. Jest roznica gdy ze swojej pensji wydajesz 300-400 zl za rekawice z autografem albo wydajesz punkty ktore zdobyles klikajac gdzies tam po 5-10 minut dziennie. Chodzisz do sklepu kupujesz chleb, a za miesiac za ten sam bochenek placisz 10% wiecej i dziwi Cie to wtedy? Naturalna kolej rzeczy, kazdy sie juz chyba przyzwyczail do tego ze ceny wszystkiego rosna nieproporcjonalnie do naszych wynagrodzen.
 
Ci, którzy sobie tylko klikają nie mogą narzekać. Ja byłem w sumie na kilku galach i zrobiłem check-in przez swarma, kupiłem za własną kasę dostęp do fightpassa, wszystko tylko po to żeby jak najszybciej dostać rękawicę, i co? I właśnie gówno.
a to, że ceny rosną nieproporcjonalnie... no tak, to trzeba się przyzwyczaić, a do tego najlepiej nasmarować dupę wazeliną i dobrze się wypiąć, tak? Jeśli rozumiesz aluzję.
 
Z tego co pamiętam przy tamtych cenach były narzekania że nagrody schodzą w minutę, może dlatego zwiększają cenę żeby tak szybko nie schodziły one?
 
It's here! Fight Club is here! 4 tygodnie bez dwóch dni i jest mój Fight Clubowy zestaw. I co? UFC także jak Aliexpres zmienia wartość paczek(dobrze dla nas) Wartość paczki to aż 10$ i podobnie jak to z Chinolami idzie przez pocztę szwedzką. Nie ma co się gniewać na potomków wuja Sama, że podnoszą ceny ;)

ufccf1.jpg ufccf2.jpg ufccf5.jpg ufccf4.jpg ufccf3.jpgufccf6.jpg

Bym zapomniał. Zamówiłem M-kę, ale to jest M-ka jakiej kilka moich L-ek by się nie powstydziło. To dwulatki w Stanach takie M-ki noszą :lol:
 
Są douszne, więc jak dla mnie takie sobie, ale mają dodatkowe dwie pary wymiennych gumkek więc na plus. Kabel dość długi(ok. 1,5m), ale sam materiał cieniutki, malutkie. Są dość głośne i trochę basku słychać.
Zapomniałem o markerze, w kolorze siwym i tak samo pisze, znaczy się aktualnie pisze, bo słabo coś mu idzie :) Ale wali jakimś denaturatem, czy cuś jak cholera.
 
Są douszne, więc jak dla mnie takie sobie, ale mają dodatkowe dwie pary wymiennych gumkek więc na plus. Kabel dość długi(ok. 1,5m), ale sam materiał cieniutki, malutkie.
Zapomniałem o markerze, w kolorze siwym i tak samo pisze, znaczy się aktualnie pisze, bo słabo coś mu idzie :) Ale wali jakimś denaturatem, czy cuś jak cholera.
a koszulka z jakiegoś dobrego materiału? Czy typowa chińszczyzna, która traci 2 rozmiary po upraniu? Wiem, że to bardziej materiał kolekcjonerski niż do chodzenia ale jednak.
 
Last edited:
Pany a mysleliscie ze sluchawki monster, koszulka gucci a list Dana sam napisał? :)
Nie no, nie Monster tylko Beats by Dr. Dre, a list od Dany z odciskiem palca :lol: Skoro podpis Dany na krzesełku kosztuje 40tys. to na liście pewnie jeszcze więcej :lol:
P.S Ja to liczę, że rękawice PVZ miała na swoich rączkach i przysłaniała piersi na jakimś zdjęciu na Insta:heart:Muszę na nie polować. Bo przecież chyba to nie są tylko jakieś zwykłe rękawice i jakiś autograf, prawda?:sos:
 
Daj Boże, aby te gifty podpisywały właśnie te osoby których nazwiska widnieją na dołączonych "certyfikatach", a nie Pani Beatka (Betty) z księgowości z Panem Mietkiem (Mitch) dozorcą :)
 
Last edited:
Te rękawice to pewnie podpisują zawodnicy.

Tylko jeszcze jedna sprawa. To nawet nie chodzi, że oni podnoszą ceny tylko wrzucają rękawice, ramki zawodników z różnych pułapów cenowych. Np. jedna ramka kosztuje 29$+kw, druga 59$, a trzecia 89$. To samo z rękawicami - rękawice R.d.A kosztują 79,95$, a Weidmana już $119.95!
Flaga Connora z podpisem kosztuje $89.95 + kw, czyli ponad 100$.

Używane w walce rękawice Beneil Dariusha kosztują 2499,95$ !!!
 
brakuje 470 do rękawicy, zanim uzbieram to jakieś chińskie dziecko z 10 kontami wykupi co się tylko da.

Nie nastawiaj się bo widzę, że została jedna sztuka a Tobie jeszcze 5 dni klikania. Jeśli Cię to pocieszy to ja tak sobie zbierałem na plakat z podpisem Bones'a i Gustaffsona i został mi jeden dzień, brakowało mi 25 punktów ... i plakaty z dużej ilości zniknęły nagle całkowicie, bo dostali informacje o tym, że do ludzi przyszły uszkodzone i musieli im wysłać jeszcze raz.
 
10 minut dziennie x 4 miesiące
Nie nastawiaj się bo widzę, że została jedna sztuka a Tobie jeszcze 5 dni klikania. Jeśli Cię to pocieszy to ja tak sobie zbierałem na plakat z podpisem Bones'a i Gustaffsona i został mi jeden dzień, brakowało mi 25 punktów ... i plakaty z dużej ilości zniknęły nagle całkowicie, bo dostali informacje o tym, że do ludzi przyszły uszkodzone i musieli im wysłać jeszcze raz.
Szczerze to wolałbym żeby każdy dostał taką nagrodę jaką sobie wymarzył. Ale brak takich głupich 5 kliknięć musi boleć jak cholera :/
 
Back
Top