Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Wcale się nie dziwię, to miał być program dla fanów a w zamian tego mamy farmy punktów na multikontach.
 
UFC i tak oglądam na ESC. Już walić rękawice tego ryżego karzełka albo plastikowego Weidmana ale nie przeżyję tego, że nie dostanę rękawicy Nicka Diaza.
Najpierw 6k punktów, myślałem sobie, no spoko to nie tak dużo, 3 miesiące i będzie. Potem dali za 10k, no dobra mam już te 9k, dozbieram 1000 i będzie, co zrobili? Dali kurwa 15k. Potem będzie 20, 25 itd.
 
Wcale się nie dziwię, to miał być program dla fanów a w zamian tego mamy farmy punktów na multikontach.

To akurat ma mały wpływ na taką bezsensowną sytuację jaką tworzą. Mam już konto dosyć długo, ogólna liczba pkt to niecałe 16 tys., i co, teraz wybrałbym rękawice i to prawdopodobnie byłaby moja ostatnia nagroda, bo zanim znowu zdobędę tyle pkt to potrzebna ilość będzie dwukrotnie większa. Chora sytuacja. A ci którzy teraz dołączą to już chyba nigdy nic nie dostaną.
 
Bez jaj jeżeli będą podnosili ceny takim tempie to nie ma najmniejszego sensu bawienie się w ten syf. Powiedzmy, że co miesiąc można zrobić 2 tysiące punktów a oni podnoszą co miesiąc cenę o 4-5k, przecież to idiotyzm.
 
Tylko czy problem leży w multikontach? Czy w samym fakcie wysyłania czegokolwiek poza granice USA? Podnoszą ceny jakich produktów? FightPassa? FightClubu? Tapet? PPV? Nie, podnoszą ceny tych rzeczy które trzeba wysyłać! Dlaczego nie wysyłają Standee poza granice USA? Dlaczego nie ma już plakatów? Może dlatego że przychodziły poszarpane i trzeba było ludziom jeszcze raz je wysyłać. Łatwo zauważyć, że dla Amerykanów zdobycie tych rękawic nadal nie jest trudne. Większość gal odbywa się w USA, mają FanExpo, stać ich kupić sobie FP, FC, UFC GYM. Amerykanin siedzący za kasą w supermarkecie może sobie kupić 18-20 takich ramek z fragmentem z maty, a Kowalski 3-4 i nie wliczyłem jeszcze do tego 5 razy większego kosztu transportu do Polski. Amerykanie mają wszystko pod nosem i oni tłuką najwięcej punktów. A czy Ty masz 1 konto czy 50 to ich to za przeproszeniem j*bie, bo gdy wrzucą coś to przeważnie jest to kilka rękawic które rozchodzą się w parę minut. Jakie to ma znaczenie czy Ty masz 1 konto czy 10 gdy wrzucają co chwilę identyczne rzeczy. Ile razy były już rękawice MightyMouse'a, Paige V., etc.? Ja mam 4 konta początku i co? Mam na nich po 10000 punktów i co? Nie ma nic co by mnie interesowało, nawet gdybym miał te 15000 to i tak bym nic nie zamówił. Co chwilę przewijają się te same nazwiska. Ile chcesz mieć rękawic MightyMousea w domu? 5-10-15? Przyczyna może leży jeszcze gdzie indziej. Może to po prostu naturalna kolej rzeczy jak wszędzie? Pokazali się - wowo rękawice za 4000 pktów, wow autograf Andersona Silvy za 4000 pktów, wow świetna sprawa - no a teraz tyrajcie sobie do końca życia :) I co przestaniesz klikać? Dalej klikasz mimo że wszystko takie drogie.
 
Last edited:
No nigdy nie było nic sensownego, dzisiaj pojawiła się pierwsza rzecz, która mnie interesuje i dojebali za to cenę z kosmosu.
 
progosu@ Chyba ci się trochę w d.... po przewracało to jest tylko za tylko zabawa i to darmowa za pół roku FP miałbym zabulić 180 zeta
Wszystko co darmowe trzeba szanować bo tak mało jest tego na świecie
nie dziwota że tak zrobili skoro muszą do wysyłek dopłacać, a prawdopodobnie liczba międzynarodowych userów rośnie
a ty kolego zjedz snikersa
 
Jakie darmowe? O czym ty gadasz w ogóle? Po pierwsze poświęcam swój czas, po drugie od tych wszystkich ludzi mają darmową reklamę na twitterze, fb, instagramie a to jest o wiele więcej warte niż jakieś śmieszne rękawice.
 
Jeszcze chwilę pewnie będzie można zapomnieć o giftach. Ale nadal to jest piękna sprawa: Darmowy FightPass, Darmowy FightClub, PPV :) Za darmoszke. Tak się kiedyś zastanawiałem, jaki jest ich realny zysk z UFC Rewards?
 
Największy zysk mają z tego, że codziennie ktoś spamuje o UFC i chcąc nie chcąc znajomi na to patrzą, a jeśli na to patrzą to powoli zaczynają się interesować. Jeżeli chociaż jedna osoba wykupi fightpassa na miesiąc to już zwraca im się koszt wysłania jednej rękawicy (nie czarujmy się, taka firma jak UFC na pewno ma podpisaną umowę z jakimś fedexem albo innym dhlem). A takich rękawic rzucą może 5 na miesiąc. Założę się, że o wiele więcej osób kupi fightpassa niż 5. rewards to inwestycja długoterminowa.
 
KSW jest ograniczone praktycznie tylko na Polskę, ile osób można tym zainteresować w Polsce? Pewnie niewielu. UFC ma zasięg ogólnoświatowy, ja np. nie interesuję się KSW prawie w ogóle.
 
znając ich to to na jedno ppv trzeba byłoby zbierać 5 lat
EDIT Oni uważają że są największą organizacją w Europie
4 gale rocznie po 10 latach istnienia, śmiechu warte
 
Fight Pass - niezmieniony, PPV również - dla mnie to są poniekąd dobre informacje.

Boli, owszem, że ceny rękawic poszły w górę. Kiedyś będę chciał wybrać jedną rękawicę...

Najbardziej jednak rozjebała mnie ta mała flaga Irlandii za 14 tys. punktów z paroma kreskami od Notorjusa. :facepalm:
 
Ale ceny rękawic miażdżą. 15000 za sztukę, gdzie na początku można było kupić za 4000 - niesamowity postęp :P Ale to zawsze jest najbardziej oblegana nagroda.
 
Ja wykupiłem Fight Club, bo patrząc na tą politykę, to czuję, że jak ten rzut się skończy to podniosę i cenę tego.
 
Amazing - przy tapecie #1 z Rondą jest napisane że pozostało tylko 9 sztuk :D łapcie okazje :D :yahoo:
 
Coś w tym jest bo tego na 6 miesięcy zostało 2 sztuki ;)

Wykupiłem fight club, jak to jest z UFC Magazine, będzie przychodził na maila?
Nie. Dostaniesz na maila informację, żeby się zalogować na Zinio, oni mają swoją aplikację i przez nią będziesz sobie na urządzeniu mobilnym przegladał.

ZINIO
 
Back
Top