Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Teraz automat odsyła pomocne :P tipsy

Thank you for your email to UFC Rewards. Please visit the FAQ section at https://www.ufcrewards.com/how-it-works.




Helpful tips:

FIGHT PASS points not being awarded – email addresses MUST be the same. Visit my.ufc.com/account to change your Rewards email or email [email protected] to change your FIGHT PASS email.



Not earning points for activities on UFC.com – Follow these steps: (1) Clear cache (2) Log in to UFC Rewards (3) continue to UFC.com to perform activities



Bought PPV from Cable/Satellite/PS4/Xbox – please send a copy of your bill showing the purchase for points to be awarded. Please allow 2-3 business days.



Haven’t earned points for Fantasy trophies – Follow these steps: (1) Log In to UFC Rewards (2) Continue to Fantasy page (3) Go to Trophy Case. Points should be awarded.



Not seeing points for reading UFC Newsletters – points are adding on Friday for activity for the prior week. These points are not awarded real time.



Not earning points for retweeting – check privacy settings. Need to be set to public. Still not working – disconnect, then reconnect your Twitter account.
 
UFC Rewards will be unavailable on Thursday, July 2nd between the hours of 3:00 AM EST and 7:00 AM EST.

We apologize for the inconvenience.

Thank you,
UFC Rewards Team
 
Uff.... wziąłem nagrodę. Choć się mocno wahałem. :))

7/1/2015
UFC Pay-Per-View & 6 Month FIGHT PASS Bundle
-8,700 Points

@

Teraz czekać na jakieś kody, które przyjdą w e-mailu?
 
Ok, dzieki.

A jak mam aktywnego Fight Passa to muszę jakoś wstrzymać subskrypcję, czy jak wpiszę gdzieś ten kod który dopiero przyjdzie, to mi automatycznie zablokuje ściąganie $$$ z karty?
 
A to nie wiem. Jak masz pole do wpisania kodu to po prostu wpisz. Jeśli przejdzie to ta nowa będzie obowiązywała.
 
Podobno dostali informacje o uszkodzonych plakatach w przesylkach i wszystko im sie rozeszlo na powtorne wysylki.
 
Zastanawia mnie jeszcze tylko, dlaczego jak wybierałem tę nagrodę to:

1 - musiałem wpisać nr telefonu, żeby było dostępne pole APPLY
2 - dlaczego w e-mailu, który zaraz przyszedł było napisane, żebym był cierpliwy i że shipping nastapi w ciągu 2-3 tygodni... hmmm

Wydaje mi się, że tego typu nagrody to powinni wysyłać od razu na maila, a ja jeszcze nic nie dostałem. Mam nadzieję, że wkrótce coś przyjdzie, bo jak faktycznie muszę czekać co najmniej 2 tyg. to te zamówione PPV chuj strzeli. Będzie taki paradoks, że nie skorzystam z zamówionego PPV. :crazy:

BTW - sprawdzałem sobie na skrzynce, kiedy przyszedł 1. mail od UFC Rewards. W sumie to od 1 maja zacząłem klikać tam i ówdzie, mamy początek lipca - mogę przyjąć że w 2 miechy zrobiłem 8700 pkt. :o o: Zaskoczyło mnie to. Oby ta tendencja trwała i trwała. Oby nie zmiejszali pkt za poszzególne czynności, czy też ich nie usuwali oraz żeby skurczybyki nie podwyższali 'cen' za poszczególne nagrody. :pray:
 
Podobno dostali informacje o uszkodzonych plakatach w przesylkach i wszystko im sie rozeszlo na powtorne wysylki.
Hmm, ale podobno plakatów nie wysyłają poza teren USA/CA? Skoro nawet zdjęcia są uszkodzone jak mówiłeś to się nie dziwię, że z niektórych rzeczy rezygnowali.

@kamerling - kod do FP jak zamawiałem z Rewards to miałem także w "REWARDS HISTORY" na stronie UFC Rewards w menu "My account"
 
Last edited:
Ale to chyba nie wszystkie plakaty. Te tylko stojące jedynie w obrębie US/CA. A inne - pewnie do każdego zakątka świata...
 
Nie wysyłają tych dużych - Standee. Plakaty/Zdjęcia - jak zwał tak zwał bo zobaczcie na wymiary, te zdjęcia są tak duże jak plakaty. Wysyłają normalnie w otwartych tubach, ja dostałem dwa uszkodzone.

Dodali nowości fest ;) Ultimate Fighter Final Ticket :D za 12.000 hahaha, i samo PPV za 6.000.

Gdyby ktoś wytropił jakiegoś hasha to nie sępcie się ;)
 
Fajnie by było, akurat jak punkty uzbierałem to teraz nie ma ich na co wydać. Szczerze to nic mnie nie interesuje z aktualnych pozycji poza FP i PPV.
 
Myślał może ktoś nad zakupem tych ramek? Dla mnie to kupa punktów, za coś mało znaczacego, co ma ze 40cm szerokości. Niemniej, ktoś to kupował i ma jakieś zdjecie?
Tak samo te karty za 15k to co to jest niby?
 
Myślał może ktoś nad zakupem tych ramek? Dla mnie to kupa punktów, za coś mało znaczacego, co ma ze 40cm szerokości. Niemniej, ktoś to kupował i ma jakieś zdjecie?
Tak samo te karty za 15k to co to jest niby?
Ja planuję. Wydaje mi się, że całkiem fajna pamiątka do powieszenia. Chciałem najpierw to z Cormierem, ale pomyślałem, że lepsze te z fragmentem maty.
 
te karty za 15k to co to jest niby?
Karty kolekcjonerskie Topps z autografami. Pisałem wcześniej, niedawno gość na allegro wystawiał, mam troche tych kart. Na tych unikatowych jest napisane ile jest jeszcze takich na świecie. Cena wydarta z kosmosu i tyle.

Edit:
Właśnie sprawdzałem i te dwie akurat są bardziej wartosciowe:

http://www.ufcstore.com/Conor_McGre..._Notorious_Inscription_Limited_Edition_of_188

http://www.ufcstore.com/Conor_McGre..._Notorious_Inscription_limited_Edition_of_188

Każda z autografem i fragmentem ... odzieży zawodnika?
 
Last edited:
Ja planuję. Wydaje mi się, że całkiem fajna pamiątka do powieszenia. Chciałem najpierw to z Cormierem, ale pomyślałem, że lepsze te z fragmentem maty.
Nie bierz grubasa, wybierz kogoś innego :D
Z chęcią zobacze u kogoś zdjęcie.

Tymi kartami na allegro się zainteresuję
 
Już nie ma. Gościu wystawił 20 paczek po 5 zł za paczkę kart. Kupiłem wszystkie. Później już wystawił po 5,65 zł chyba za paczkę i leżało to na allegro przez dłuższą chwilę, nikt nie kupił. Na 20 paczek nie trafiłem żadnego autografu, tylko jedną limitowaną kartę z kolesiem z Tapout'a chyba Charlesem Lewisem.

Jeżeli znowu podniosą ceny to im napiszę co o nich myślę i że to również nie jest FAIR.
 
Kupiłem sobie kod na subskrybcje na 6 miesięcy. Miał ktoś problem z kodem? Wpisuje i ciągle jest "The promotion code you entered is not valid."

Zdarzało się Wam, że kod nie działał od razu, tylko można go było aktywowac po jakimś czasie?
 
Tak, gdy wybierzesz (w Twoim przypadku) subskrypcje inna niz na 6 miechow. Najlepiej kliknij w link z maila.
 
Tak, gdy wybrales subskrypcje inna niz na 6 miechow. Najlepiej kliknij w link z maila.

No wcześniej brałem subskrybcje na miesiac. Teraz, przed chwilą, wziąłem na 6 miesiecy. Dostałem kod, wchodzę w tę opcje 7dniowego trialu gdzie jest miejsce na wpisanie kodu, i chuj
 
Ja to napisałem do nich @ i poprosiłem, żeby przedłużyli o pół roku. Brałem FP na 6 miesięcy i najbliższe PPV za 8700 pkt.

BTW - ktoś na pierwszych stronach pisał kiedyś, że będziemy tyrać na te 8700 pkt rok. Ja to np. zrobiłem w 2 miechy, a pewnie da się o wiele szybciej jak się dopnie też konta na fejsie i na forsquare i typuje nie odpuszczając żadnej gali na fantasy.
 
Za face'a nie dostajesz nic. Za forsquare a konkretnie za swarm dostajesz gdy jestes na gali (oczywiście za pośrednictwem GPS i to bylo jakis czas temu, byly z tym problemy bo recznie nam dodwali punkty za UFC Krakow i chyba juz tego nie uzywaja). Nic nie narobisz wiecej. Gdybys mieszkal w usa mialbys wiecej mozliwosci. Da sie nazbierac punktow, pod warunkiem ze są aktywne hashe, wtedy masz 95 punktow dziennie. Kolejne 15 punktow za pytania z glownej co tydzien, za fantasy za typowoanie i zapisywanie się do lig. Jeżeli przestaną co chwilę podonosić ceny to będzie git, bo jeśli chodzi o podwyżki w dziennym zarabianiu punktów to od dawna nic się nei zmieniło, za to ceny poszczególnych giftów juz kilka razy.
 
Back
Top