Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

@ScoTT
Właśnie mam to samo. Chciałem dzienny skok po pkt zrobić i kicha, ale myślałem, że to tylko mój zajebisty internet..
 
U mnie w każdej przeglądarce przygasza się ekran i zawiesza się wszystko na małym białym okienku "Checking reward status" - w nieskończoność.
 
Dobrze, że napisaliście bo ja oczywiście znowu nie zauważyłem, eh.. jeszcze trochę musze się nauczyć :) ale dobrze, że mam Was.
 

rewards ;)

Czy musze mieć na tym samym mailu konto w ufc regards i fightpassie ?

Nie musisz. W regulaminie jest napisane, że nie możesz handlować i chyba dawać innym swoich wygranych. Dobrze by bylo gdyby bylo na jednym mailu wszystko bo wtedy na pewno nie będziesz miał żadnych problemów. Jeśli masz na dwóch ... myślę, że nie powinien się nikt do Ciebie przyczepić. Ja teoretycznie zrobiłem to samo tylko hurtem na kilku kontach żeby wyłudzić punkty i mnie upomnieli ;)
 
To dawaj zdjęcia jak dojdą fanty :D

Zauważyliście poprawę płynności strony? Jak naciśniemy "earn" czy "spend" to już nie przerzuca nas za pierwszym razem do "account", tylko normalnie idzie do wybranej zakładki.
 
Ja jeszcze czekam na paczkę. Aktualnie dostałem dostęp cyfrowy do magazynu w serwisie Zinho, czy jakoś tak. Dostęp przyszedł planowo, czyli gdzieś po ok. 7-10dniach.
 
Back
Top