Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Zakupiłem UFC Fight Club Ultimate. Prawie 89$(75+przesyłka 13,80) w dwa miesiące nabite. Za 6tys. bym brał rękawice, ale za 10tys. nie chce mi się. A tak przynajmniej będę miał kod na rok, czyli powinno 3tys. wpaść za free za magazyny w wersji digital :)
//W dodatku wpadło 75pkt. za członkostwo :)

Skusił mnie "Welcome Letter" od Łysego z UFC.

Dostaje się kod po odebraniu nagrody i wpisuje się go robiąc konto na UFC Fight Club tak jakby normalnie zamawiając tylko kupon zniża cenę do 0$.
Pisz jeszcze później, jakie Cię przyjemności będą spotykać :)
 
Aktualna "przyjemność" to odblokowane tematy na super tajnym forum Fight Clubu :fingers:+ możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży, ale to trzeba czekać, czy w rok UFC wróci do Polski. Mają czas do 15 czerwca 2016 :lol:

@ScoTT - zostało tego jeszcze 8 więc spokojnie zdążysz. Podawałem wszystko bez PL znaków, a po kodzie pocztowym sama się(automatycznie) miejscowość wpisała bez polskich znaków.
 
Aktualna "przyjemność" to odblokowane tematy na super tajnym forum Fight Clubu :fingers:+ możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży, ale to trzeba czekać, czy w rok UFC wróci do Polski. Mają czas do 15 czerwca 2016 :lol:

@ScoTT - zostało tego jeszcze 8 więc spokojnie zdążysz. Podawałem wszystko bez PL znaków, a po kodzie pocztowym sama się(automatycznie) miejscowość wpisała bez polskich znaków.
Przyznam, że nieco mnie zainteresowałeś tą opcją. Wejścia na Q&A, przedsprzedaż to nie dla mnie. Ciekawa wydaje się koszulka (dawałeś rozmiar?), list od Dany, długopis, smyczka i słuchawki. No i cyfrowy magazyn. Tyle, że coś kojarzę, ze chceli na rewards rezygnować chyba z tych kodów po 500 punktów, przez wszyskich oszustów.
Pytanie, mam 8k, kupić czy zbierać dalej :D Wydam 1k niedługo, na FP jeszcze...
 
Koszulkę dawałem Men Medium, bo mam tylko 175 i dość szczupły jestem. Jest to najmniejszy rozmiar dla Men:facepalm:. Reszta to Large, XXL, 2XXL, 3XXL - no czyli dla Hamerykanów.
Nie żałuję wydania tych pkt. Nie było ich mało, ale to co najbardziej mnie rajcowało to zwiększyli pułap, a zdjęcia, ramki to nie dla mnie. A tak to jakieś pamiątki będą.
 
Pewnie dość szybko Ci wysla bo to tak jakbys normalnie zamowil fight club, a nie przez rewards. Fajna sprawa. Wrzucisz fotke i recenzje jak dostaniesz paczke? :)
 
Wczoraj zrobiłem mały research i to co przychodzi to: ,

Ale fotki powrzucam jak będzie trzeba. W tamtym roku podobno zamiast słuchawek był jakiś worek(jakby na buty). Trzeba polować też za rok, bo będzie 10 lat FC to będzie pewnie lepsza zawartośc, jakaś Ring Girls dmuchana, czy cuś:lol:

Podobno do 6-8 tygodni się czeka na paczkę.
 
FightPass na miesiąc zakupiony. Prześledze sobie biblioteki itd.
Co do UFC Figh Clubu, to się jednak wstrzymam. Jak za rok jakimś cudem zorganizują galę w Polsce, to wtedy sobie uruchomię. Bo będę mieć większe korzyści (o ile jeszcze będzie możliwość zakupu).
 
Co do UFC Figh Clubu, to się jednak wstrzymam. Jak za rok jakimś cudem zorganizują galę w Polsce, to wtedy sobie uruchomię. Bo będę mieć większe korzyści (o ile jeszcze będzie możliwość zakupu).
Fight Club to ich produkt firmowy, podobnie jak Fight Pass i raczej go nie braknie. Z tego co wiem od początku funkcjonowania Rewards się pojawia regularnie za 7,5tys. Jeszcze żałuję, że plakatów(tych bez podpisów, tańsze co kiedyś były) za granice USA/CA nie wysyłają, choć to trochę dziwne, bo mają przecież na stanie także w europejskim sklepie(ich cena to np. 5Ł za Barrao vs Faber).

Teraz tylko czekać, czy będą jakieś promocję dla tych z lepszymi rangami, bo już mam blisko Contendera. Co do pkt. za programy z gali to też mogą zniknąć, bo teraz jak wiadomo są pkt. za zakupione bilety od UFC 187, choć też przez specjalnego pośrednika, co także jest dziwne.
 
nie na za co, ja się nie lenię i przez trzy miechy zebrałem 9 tysięcy prawie, żaden punkt mi nie ucieknie
pozdrawiam
 
ja mam niecałe 7k punktów i tak się zastanawiam ile to czasu musi jeszcze upłynąć, by wziąć sobie pas za 45k :crazy:
 
Wystarczy kupić 10 biletów Ultimate VIP na UFC Expo i na twoje konto trafia 25tys. pkt. :lol:

Na takie pamiątki to pewnie trzeba będzie "tyrać" z 5 lat jak jeszcze to będzie działać. Ale pewnie jeszcze jakieś akcje z większą ilością pkt. się trafią.
 
Tak, albo z gabloty w jakimś klubie. :crazy:

Co do programu UFC REWARDS to mam nadzieję, że nie tylko te 5 lat to przetrwa. Tylko w przyszłości mogą być już całkowicie inne nagrody, albo jeszcze gorszy przelicznik punkty vs nagrody.
 
Aktualnie przelicznik to 100pkt. = 1$ I z tego co patrzyłem na ceny rękawic, FC, plakatów,ramek, zdjęć to tak właśnie wychodzi jak teraz są. Np. rękawice po 100$(Paige), ramka na bilet za 50$ itp itd.

Są też rękawice(np. Cat Zigano) po 69$ + kw, a więc może jeszcze wrócą za jakieś 8tys. pkt.
 
Last edited:
Panowie, gdzie w zakładce EARN szukać hashtagów!? Dobrze, że piszecie jakie są (chociaz można się troche domyśleć ;P) na dany tydzień bo normalnie byłoby u mnie krucho :)
@kocik 3 tyś na miesiąc!? Insta+twitter+e-maile+glosowania+news+filmy (+fantasy?)?
 
No muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony. Rękawica zamówiona 10 czerwca wyszła od nich w ten sam dzień i wczoraj do mnie dotarła na wyspy więc nie jest tak źle ;)
 
Panowie, gdzie w zakładce EARN szukać hashtagów!? Dobrze, że piszecie jakie są (chociaz można się troche domyśleć ;P) na dany tydzień bo normalnie byłoby u mnie krucho :)
@kocik 3 tyś na miesiąc!? Insta+twitter+e-maile+glosowania+news+filmy (+fantasy?)?
ja insta nie posiadam, licz 2 za miecha w to wchodzą też punkty za Kraków i za FP, a to dostajesz raz w roku
edit: i raz miesiącu dostaje punkty za obserwowanie insta i tweeta, ok 150
 
Last edited:
@Grzechu
Wiem, że wałkuję temat, ale to już ostatni raz :) Czy dobrze myślę, że aktualny hashtag znajdę tam?
68737856133973581290.jpg
98788606477421260027.jpg
 
@Grzechu
Wiem, że wałkuję temat, ale to już ostatni raz :) Czy dobrze myślę, że aktualny hashtag znajdę tam?
68737856133973581290.jpg
98788606477421260027.jpg

Powinien być widoczny na pierwszym zdjęciu. Pojawi się pewnie dziś lub jutro. Ale na Twitterze działa już wcześniej. Skoro wiadomo jaka będzie najbliższa gala to chyba łatwo wpaść na to jaki jest aktualny #.
 
Już jest widoczny hashtag za Berlin w menu EARN. Choć nie rozumiem jak można nie wiedzieć jaki jest hashtag danej gali, bo zawsze to schemat UFC+Nazwa miejsca gali.
 
No nie do końca. Np. niedawno była gala w Nowym Orleanie i wówczas był hashtag #UFCNola , a nie np. #UFCNewOrlean.

Typowy Jankes może sam by na to wpadł, Europejczyk już niekoniecznie.
 
Wystarczy patrzeć jakie # są wpisywane na TT UFC w okresie przed galą. W tym temacie też zawsze ktoś wspomni, ze już są aktywne.
 
Back
Top