Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Najpierw mi napisali, ze przysla mi nowe zdjecie z racji tego ze dostalem zniszczone. Pozniej kazali mi zdjecia porobic tych zniszczen. Dzisiaj kazali mi zdjecia porobic opakowania. A tak na marginesie to mi teraz odpisuja w godzinach porannych lub popoludniowych naszego czasu.
 
A mi od 3 dni odpisują, że rękawice wyślą "na początku tego tygodnia". Kiedy według nich jest początek tygodnia?
 
Nowa nagroda: UFC 181 Life-sized Standee Autographed by Main and Co-Main Fighters

Jedyne 25000
 
dzisiaj mi się skończył darmowy FP, i wklepałem drugi i jeszcze zostało mi 2,5 tysia żyć nie umierać, ci co narzekają że na ESC niema prelinsów powinni dołączyć do nas. Na drugim koncie ma 5, czekam na jakiś lepszy gadżet. np. koszulka albo kalendarz, z rękawicami to ja nic nie zrobię, nie walczę
 
Over the past few weeks, we have added several new ways to earn points:
Using Hashtags on Twitter for events (up to 100 points per week)
Using Hashtags on Instagram for events (up to 100 points per week)
Reading UFC Newsletter emails (up to 50 points per week)
Clicking a link in a UFC Newsletter email (up to 50 points per week)
Sending more UFC Rewards emails (up to 50 points per month)
As you can see, points can accumulate much quicker now. For this reason we had to increase the points on some of our Rewards. This was a result of maintaining balance between the two sides of UFC Rewards - earning and redeeming.
We will continue to explore ways to add more opportunities to earn points so that we can give back to the fans who have given so much to the UFC.


Także ciesze się, że sobie zamówiłem plakat z Silvą i Lyoto, ceny teraz są niezachęcające do kupna:)
 
Zobaczymy jutro rano, powinny być maile od firmy UPS :) Ale ceny niektórych rzeczy dowalili fest teraz :) Cena FightClubu bez zmian i to jest teraz dobry moment @theMat żeby przyatakować :)
 
Zobaczymy jutro rano, powinny być maile od firmy UPS :) Ale ceny niektórych rzeczy dowalili fest teraz :) Cena FightClubu bez zmian i to jest teraz dobry moment @theMat żeby przyatakować :)

Oby były, bo doczekać się nie idzie! Właśnie to zostało za 7,5 tys., a te śmieszne plakaty, które przychodzą zniszczone za tyle aż.
 
Po ostatnich "groźbach" od UFC trochę strach użyć tego promo kodu nawet jak już znany będzie ;)
 
Jak tak dalej będą podnosić to nigdy się tych rękawic nie dorobie. Na maila o 1000pkt za fight pass nie odpisali, jednym słowem walą w ch...
 
Do przewidzenia było kwestia czasu :) dlatego trzeba brutalna polityke prowadzic wobec nich ;) jakby ktos miał ten kod to wrzućcie.
 
#UFCManila hashtag chyba od dzisiaj, mi już działa. A ma ktoś ten kod z programu? Już wszystkiego probowalem
 
Tak informacyjnie to działa już #UFCManila bo właśnie dostałem za to punkty. Co do kodu z gali w Australii to jak ktoś znajdzie to niech wrzuci.
 
Teraz w ciągu 10 otwartych paczek miałem...6 złotych przedmiotów! Ale żadnego zawodnika. -.-
 
Back
Top