Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

Czy po używaniu hasztagu #UFCManila zaczęli was obserwować jacyś nowi ludzie? Do mojej listy obserwujących dołączył m.in. Victor Cui z One FC
 
Jak zrobić tak, żęby 2 raz z rzędu wpisać kod na free fightpass? Da się w ogóle? @ScoTT
Na tym samym koncie? Musisz kliknac na linka ktorego dostales w mailu zeby Cie przekierowal na prawidlowa strone, wpisujesz kod i ogien :)
 
Już skasowali opcję dostania pkt. za program UFC Adelaide. Pkt. za kod z programu Manila jeszcze nie można dostać.

//Biletów na UFC 187 nikt nie bierze. Jak były cztery tak zostały:lol: Ciekawe jaka jest ich realna wartość.
 
A była aktywna opcja z kodem na Manilę? W ostatnich dniach Adelaida była dostępna i już jej teraz nie ma.
 
Na Manile nie było ... jeszcze. Ale co to da, jak widzisz się żydy sępia i nikt nie udostępni. Próbowałem co najmniej 50 kombinacji i pisałem na twitterze do różnych ziomów i nic.
 
Dziś przyszły :) DJ'a moja a DC brata
 

Attachments

  • DSC_0001.JPG
    DSC_0001.JPG
    67.2 KB · Views: 41
Mi dzisiaj przyszedl album ze zdjeciami i autografami oraz rekawica DJ. Album zdecydowanie najlepszy ze wszystkiego i wart swojej ceny.
 
Maila dostałem

Hi Michał,

Our Reward members are definitely some of the biggest UFC fans. We would like to invite you to complete a survey about the UFC and tell us what you think. After completing the survey, we will award you 500 points. Please allow 1-2 weeks for the points to show up on your account. The survey must be completed by Monday, May 25th at 6:00 PM PT.
Click the link below to begin. It takes about 5 to 10 minutes.
https://www.surveymonkey.com/r/LFPLRBK


Thanks for your help!!
 
Też dostaliście?
Tells us what you think for Reward Points
spacer_header.gif

Hi Grzegorz,

Our Reward members are definitely some of the biggest UFC fans. We would like to invite you to complete a survey about the UFC and tell us what you think. After completing the survey, we will award you 500 points. Please allow 1-2 weeks for the points to show up on your account. The survey must be completed by Monday, May 25th at 6:00 PM PT.

Click the link below to begin. It takes about 5 to 10 minutes.
 
Back
Top