Poradnik UFC Rewards, czyli darmowy Fight Pass i nie tylko

To po jakimś czasie przyjdzie wiadomość od kuriera, że przesyłkę nadano? @ScoTT, Ty jesteś doświadczony. :D
 
to samo miałem pisać bo zastanawiam się czy już tak nie jest! Ale z drugiej strony myślisz że chciałoby im się na każdy program jakiś dodatkowy czas poświęcać zamiast wszystko hurtem z automatu załatwić?


A co do paczek to dalej nie wysłane :/
 
to co innego ale ostatnio wysylali w ramach wynagrodzenia za abonament FP, wystarczy postawic ten rzekomy automat ktory sam generuje kody
 
Dziwne. Za każdym razem gdy wysłali dostawałem maila od firmy UPS.
pinocchio-nose-grow-lie-sparkle.gif

KTOŚ TU KŁAMIE !!!
 
Paczki wyslane. Napisalem do.nich i podali mi nr paczki i ze z jakichs wzgledow UPS nie wyslalo maila z nr paczki i ze planowane doreczenie na 19.05
 
Dostajecie Newslettery na maila od UFC/Rewards? Niby pisze o punktach na tydzień, a może 1-2 w miesiącu to góra jak coś przyjdzie. Mam wszystkie opcje pozaznaczane.
 
Włąśnie o maila miałem pisać. Na moim koncie wszystko gra. Natomiast na koncie u siostry, mam zarejestrowane na dany mail (gmail), za pomocą którego się loguję, mam go wpisane wszędzie, w każdym newsletterze itd, jednak na owego maila nie odstałem jeszcze ani jednego maila od UFC. BOję sie, że jak kupię jakąś nagrodę, to też nic nie dostnę i wyrzucę punkty w błoto. Ktoś? Coś? Jutro może do nich napisze.
 
Mam pytanie z gatunku mega noob.
Dziś zainstalowałem sobie instagram, dodało punkty
Tylko jak się zdobywa te punkty za ###?
Co się robi, proszę o łopatlologiczne wyjaśnienie
Czy to się dodaje własne zdjęcia, coś lajkuje czy oznacza?
 
Czyli muszę dodać własne zdjęcie?
Nie da się zrobić coś w stylu retweeta jak na twiterze?
 
Z tego co sie orientuje tylko swoje zdjęcia, ale nie jestem do końca pewny bo nie korzystam z tego
 
wybierz sobie jakies zdjecie albo pobierz jakas grafike obojetnie co i dodajesz zdjecie z opisem #UFCManila. Wielkosc liter nie ma znaczenia i tak robisz 2x dziennie moze byc taka sama fotka i ten sam opis #ufcmanila
 
Back
Top